Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Страна 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Пон Јун 13 2016, 09:10

И америте сакаат Калаши ...
... утврдиле дека нивите made in USA пушки ни за такво не ги бива ...

http://www.mkd.mk/svet/vesti/pentagon-saka-kalashnjikovi-proizvedeni-vo-amerika

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Пон Јун 13 2016, 09:18

остај пушки патрони, види ти ова

http://www.kurir.rs/planeta/bilderberg-grupa-sprema-ubistvo-donalda-trampa-clanak-2305021

пууууу, овие тајниве сите ги разбраја, шо време дојде, повереЊе во никој да се нема

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Пон Јун 13 2016, 09:31

king напиша:И америте сакаат Калаши ...
... утврдиле дека нивите made in USA пушки ни за такво не ги бива ...

http://www.mkd.mk/svet/vesti/pentagon-saka-kalashnjikovi-proizvedeni-vo-amerika
..бизнис е во прашање..., едноставно ќе прават и продаваат роба која извонредно иде , за разлика од нивното срање... Cool
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Пон Јун 13 2016, 10:07

чучулига напиша:

http://www.kurir.rs/planeta/bilderberg-grupa-sprema-ubistvo-donalda-trampa-clanak-2305021

пууууу, овие тајниве сите ги разбраја, шо време дојде, повереЊе во никој да се нема

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Изгледа некој му се исповедал на дечкото у спална соба .... Twisted Evil Twisted Evil

п.с.  „поверење“ ... како за битолчанка  многу брзо почна да попримаш од скопскиот дијалект ... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Пон Јун 13 2016, 10:18

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Пон Јун 13 2016, 12:42

Faking amerika i se e mozno
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Вто Јун 14 2016, 15:00

Абе веќе по стоти пат го убиениот убиваат.... ебате дегенериците ...

http://kurir.mk/svet/vesti-svet/ubien-liderot-na-islamska-drzhava/

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Пет Јун 17 2016, 07:55


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Пет Јун 17 2016, 08:32

чучулига напиша:Трамп д брилијант

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=06&dd=16&nav_category=78&nav_id=1144482

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
...после Абрахам Линколн...немале таков.... премија им е од Бога дадена, освен ако не го сакаат Сотоната у овалната одаа..... Shocked
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Нед Јун 19 2016, 21:49


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Пон Јун 20 2016, 09:46

..свака част , човекот соодветно на годините у кои е... проба да даде според него рационално гледање на работите.....нажалост заради проблемите со видот ја промашува метата, која точно ја препознава , ама не е свесен дека е 1000 метра подалеку од каде што тој верува дека е, па просто потфрла.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ако не го утепаат ко Кенедиевци..Трамп победуе.., баш заради тоа што на работничка класа, средната класа, сиромашните бели мажи,нивните сопруги и традиционални семејства им е скурчено веќе да глумат разбирање за секоја обична и обоена будала , педер и наркоман наоколу, а се на своја штета..... Cool
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Саб Јун 25 2016, 21:00

avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Сре Jул 06 2016, 12:35

Хихихи ....
Трамп растура ...


Доналд Трамп: Садам Хусен беше одличен во ликвидацијата на терористи

http://www.mkd.mk/svet/vesti/donald-tramp-sadam-husen-beshe-odlichen-vo-likvidacijata-na-teroristi-video

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Сре Jул 06 2016, 14:50

..црнчето од кенија кое дојде на власт со кампањата на клинтоновци ...го враќа долгот... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Чет Jул 07 2016, 23:23

concrete напиша:..црнчето од кенија кое дојде на власт со кампањата на клинтоновци ...го враќа долгот... Very Happy

koe crnce ....
ova?

avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Пет Jул 08 2016, 09:58

Упс ... пак некој се распукал ...

...си зазел бусија и нижел „полисмени“

http://www.slobodnaevropa.mk/a/27845880.html


http://lokalno.mk/videokrajot-doagja-izvikuva-posledniot-prezhivean-snajperist-od-akcijata-vo-dalas-prestrelkata-prodolzhuva/

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Саб Jул 09 2016, 09:46

lakrdija I parodija: liderite na sanatoriumot se vo frustracija I vekje pocnuvaatd a gubat razum a mozda I ke pocnat I da kasaat I da grebat se okolu sebe.

prvo, eden od obezbeduvanjeto na sanatoriumskata ambasada vo Moskva, na povicite da se legitimira ede amerigovanj koj sakal da vleze vo ambasadata, znaci ruskiot policaec koj ja cuval ambasadata na ju es end ej , ne dozvolil  bez legitimiranje da se pikne americkiov idiot- od kaj da znae koj e , ili na amerigovnata na cello im pisuva koi se I sto se?  ovoj vo interes na bezbednosta na americkata ambasada- se obidel da go spreci pa doslo I do fizicka bliska "sredba" kade sto amerigovanjov, svatil deka ,..kahm.. ne treba da se kurcis na lice koe se grizi za tvojata ambasada, tuku ti si moronot koj e kriv vo slucajot.
http://standard.mk/ruski-policaec-napadna-vraboten-vo-ambasadata-na-sad-vo-moskva/

znaci eve , ruskiot policaec fino lepo mu pokazal na ova amerigovno deka ne e ubavo da bides , aroganten, glup, I da ja zagrozuvas bezbednosta na americkata ambasada.

e sega, moronic ne mozat da bidat samo moroni, tie evoluiraat. eve vo sto. vo kompletni idioti.
 namesto da se zasramat zatoa sto imaat reprezentativen primerok na vraboten vo nivnata ambasada koj gi posramil site niv a I samiot sebesi, tie vaka reagiraat:


eve , za ova, se davaat nagradi zaradi ekspresna reakcija, dzandarot duri rizikuval premnogu, !
http://plusinfo.mk/vest/77889/sad-proteraa-dvajca-ruski-oficijalni-pretstavnici

ona sto
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Саб Jул 09 2016, 10:13

avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Саб Jул 09 2016, 19:45

auu.. vidi Putin  sto im pravel na crncive u Moskva, vidi , vidiii... Laughing
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Чет Jул 21 2016, 17:36

Да не случајно отвориле сезона на слободен отстрел на полисмени???

... секој де по некој утепуваат ..и денес пак ..

http://www.press24.mk/nov-napad-go-trese-svetot

а полицијата пак пука по инвалиди ...

http://makfax.com.mk/svet/vesti/vo-sad-policaec-rani-nevooruzen-crnec-koj-mu-pomagal-na-autist-video

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Чет Jул 21 2016, 17:59

...до каде е Трамп????
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Вто Jул 26 2016, 07:21


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Пет Jул 29 2016, 00:40

http://tocka.com.mk/1/203161/studena-i-uspesna-koja-e-navistina-hilari-klinton

хихихи .... само заборавиле најважното .... таа е запоставена жена  чиј маж такаречи пред нејзини очи го „садел“   кај ќе стигнел ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

.... абе ... не може на мажот таквото да му го држи во панталони, со држава ќе управувала ..... абе ајде

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Пет Jул 29 2016, 00:57

Клинтонка може стане mister prezident of usa , само на еден начин, да најде некого да го утепа Трамп.... Cool
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Пет Jул 29 2016, 10:26

king напиша:http://tocka.com.mk/1/203161/studena-i-uspesna-koja-e-navistina-hilari-klinton

хихихи .... само заборавиле најважното .... таа е запоставена жена  чиј маж такаречи пред нејзини очи го „садел“   кај ќе стигнел ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

.... абе ... не може на мажот таквото да му го држи во панталони, со држава ќе управувала ..... абе ајде
а од кога жити сФе жените се одговорни на мажите да му ги држат во пантолони м? 

сами не си знат мажите?

шо ти е муабетот, мали деца се мажите, неспособни се, неразумни се па некој воопшто треба, мора то да го прај за нив?

абе аааааај таму.... ц ц ц!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот