Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Страна 5 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Нед Мар 27 2016, 22:08

ish satano!
pa toj e ..komunjaristanec!
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Нед Мар 27 2016, 22:09

Зато!!!

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Нед Мар 27 2016, 22:16

.. ti znaes sto e.Suspect
blagodarenie na nasata v. vidovitost, da.. ke pobedi toj so treba a toa e .. gledaj sitel pa ke vidis.
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Нед Мар 27 2016, 22:19

самопрокламиран социјалист е.

многу ми е интересен и кул ми е цела ситуација околу него воопшто.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Нед Мар 27 2016, 22:46

kakov mu e stavot prema nas, ....?Klintonovata orospij..dzukel..karakondzul.. nevesta  ozlojednjena oralno nezadovolna, sigurno nema da ni bide nakloneta.
familijarna maana im e , kompleks..
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Нед Мар 27 2016, 22:51

Па, од то шо следев, многу многу за надвор не е потресен, побитно му е решавање на внатрешните му работи... ко на пример жестоко да ги оданочи богатите Laughing не ни мислев ради тој негов став дека и воопшто би стигнал и доовде ама стигнува бе!

Инаку, по логиката на нештата, ќе ја следи националната стратегија за надворешните прашања во глобала - би претпоставила.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Нед Мар 27 2016, 22:56

чучулига напиша:Па, од то шо следев, многу многу за надвор не е потресен, побитно му е решавање на внатрешните му работи... ко на пример жестоко да ги оданочи богатите Laughing не ни мислев ради тој негов став дека и воопшто би стигнал и доовде ама стигнува бе!

Инаку, по логиката на нештата, ќе ја следи националната стратегија за надворешните прашања во глобала - би претпоставила.
znaci-tesko deka ovoj ke pobedi Laughing
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Нед Мар 27 2016, 22:58

VOL напиша:
чучулига напиша:Па, од то шо следев, многу многу за надвор не е потресен, побитно му е решавање на внатрешните му работи... ко на пример жестоко да ги оданочи богатите Laughing не ни мислев ради тој негов став дека и воопшто би стигнал и доовде ама стигнува бе!

Инаку, по логиката на нештата, ќе ја следи националната стратегија за надворешните прашања во глобала - би претпоставила.
znaci-tesko deka ovoj ke pobedi Laughing
ама си тера напред... сакам да биди изненадување и да победи.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Нед Мар 27 2016, 23:40

samo Tramp.
se drugo e vekje videno
 a toa sto e vekje videno, ic ne e za gledanje..
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Пон Мар 28 2016, 09:01

ДОНАЛД ТРАМП ЗА ПРЕЗИДЕНТ!!!
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Вто Мар 29 2016, 20:08

pa nel e lika I prilika za president-ne zaebaaj vidi go ama mu lici!
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Нед Апр 03 2016, 15:55


Пентагон смета дека ослободувањето на Палмира е несреќа за жителите на градотаааааааааа па нека им го вратат исил тогаш ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Нед Апр 03 2016, 17:28

Stefan Talmatzky · Ludwig-Maximilians-Universität München

It is called systematic and system immanent genocide. 2 US American historians have given conservative numbers of 60 to 80 Million human people in North America successfully ethnically cleansed (slaughtered). They prostituted religion to justify these demonic perversities. They had more time though than Jossip and Adolf with their red / brown colour revolutions ideologically a. financially arranged from the same anglozionist sources. Baaaaad Karma, mate !
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Нед Апр 17 2016, 21:29

alien monkey scratch jocolor pig What a Face
no coment
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Сре Апр 20 2016, 11:06

Се усрале у гакипораката е ....  вашето време помине, кога сакаме што сакаме ќе ви направиме,

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Нед Мај 01 2016, 21:10

Види богати , како можело ова да помине незабележано у наша штампа и остали медиуми...????
http://www.examiner.com/article/exclusive-pro-trump-propaganda-posing-as-news-sites-originate-from-macedonia


..а ова е дефинитивно бисер...: The curious fact that pro-Trump websites are originating from a Russian-leaning Slavic outpost in southeastern Europe raises questions, particularly considering the strange alliance between Donald Trump and pro-Russia conservative outlets such as InfoWars and Michael Savage.
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Нед Мај 01 2016, 21:25

avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Пон Мај 02 2016, 07:20

avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL on Пон Мај 02 2016, 07:34fatena vo lagi, kontradiktorna sama na sebe,

I posocuvaat sto kazala nekogas, pa skroz razlicno podocna pa ... ama ovaa e samouverena deka e vo pravo i nikako ne se povlekuva nitu trepnuva,
na fakti taa ne se potresuva ni malku, tuku tera kako da e taa vo pravo. Utre ako dojde na vlast vo taa nivna sklopotina, mozda ke rikne par zemji so takticki nuklearki, pod izgovor deka tie imale namera da ispratat student da studiraat fizika, pa da magistriraat i da doktoriraat , pa da osnovaat instituti za atomska fizika, pa da pocnat da izucuvaat nuklearna fizika , pa..
..sto spored amerikenjkiot nacin na razmisluvanje ( razmisluvanje?) e direkten napad na demonkratijata americka, i direktna opasnost koja mora da se unisti so "od gospod dadenoto im pravo da nukleariziraat so nuklearki"
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Пет Мај 27 2016, 23:51


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Нед Јун 12 2016, 15:09

Тоа е Америка ...

http://www.slobodnaevropa.mk/a/27793199.html

... полицијата и требале дури три часа за да интервенира??????

... или чекала да што повеќе педери бидат утепани .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Нед Јун 12 2016, 21:41

апдејт на погорната вест..

http://novatv.mk/napagachot-od-florida-videl-dvajtsa-mazhi-kako-se-baknuvaat-i-poludel/

50 мртви и пеесетина ранети ...
... па тој бе збришал цела чета ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига on Нед Јун 12 2016, 21:43

king напиша:апдејт на погорната вест..

http://novatv.mk/napagachot-od-florida-videl-dvajtsa-mazhi-kako-se-baknuvaat-i-poludel/

50 мртви и пеесетина ранети ...
... па тој бе збришал цела чета ...
чеј, а ти му се радваш?

шаденфројде момент?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Пон Јун 13 2016, 07:50

чучулига напиша:
king напиша:апдејт на погорната вест..

http://novatv.mk/napagachot-od-florida-videl-dvajtsa-mazhi-kako-se-baknuvaat-i-poludel/

50 мртви и пеесетина ранети ...
... па тој бе збришал цела чета ...
чеј, а ти му се радваш?

шаденфројде момент?
..не бе.., мислам дека Кинг не е толку мрачен.., изненаден е само како еден авганистанец направил ршум меѓу американциве..јес да се педери, ама сепак се амерички педери. А овој   да имало уште..., уште би потепал. Сеа ми е јасно зошто Обама праќа гоооолемо појачање маринци во Авганистан.., му гори под нозе... Cool
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот