Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Страна 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete on Нед Окт 09 2016, 18:47

..што збориш бе???...фатен инфлагранти како некоја од младите волонтерки у штабот  му го цицла???

concrete

Posts : 5975
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king on Нед Окт 09 2016, 22:48

Ебате санаториумот ...
... ако си женкарос не си за у политика ... а ако си педер тогаш си правиот чоек ...
.... ебате беља  ....

.... отиде светот у курац ....

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8572
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Yesterday at 16:19

Хихихи ... ахахахааааааааа.....


Алах сака Трамп да биде претседател, братот на Обама ја запали јавноста

http://faktor.mk/alah-saka-tramp-da-bide-pretsedatel-bratot-na-obama-ja-zapali-javnosta

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8572
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by Sponsored content Today at 15:23


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот