ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ја бе, ја!

5 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Чет Дек 03 2015, 16:53

http://www.motika.com.mk/vo-meguvreme-vo-zapadna-Makedonija-specijalen-podarok-od-sinovite-za-60-tiot-rodenden-na-tatkoto/

се задумав сега... и мајка му стриптизери за роденден ќе добие?

scratch
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by VOL Чет Дек 03 2015, 17:20

sto se "zadumuvas" tolku, majka mu ke bide striptizeta de..

ebati striptizetite bez vime, za vakvi raboti treba ciciki bre Twisted Evil , dojki,, da ima coek kaj da stai to sto treba da go stai.
viva la cicki!
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Сре Дек 09 2015, 17:02Дополнето:

Aааааа... ова било наместена работа

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/612771/GDE-CETE-ZA-NOVU-GODINU-Ovo-su-autori-videa-koji-je-zasmejao-celu-Srbiju

Шуќур.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Чет Дек 10 2015, 11:54

Во меѓувреме во источна Македонија

Ја бе, ја! - Page 4 Najnovoto-makedonsko-chudo-140851

http://off.net.mk/lokalno/makedonshtina/najnovoto-makedonsko-chudo
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Нед Јан 24 2016, 00:13

http://www.alo.rs/soraja-seks-na-prvom-sastanku-je-ok/30877

така а?...

добро бе, кој дава медиумски простор за вакви глупости?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by VOL Нед Јан 24 2016, 00:15

koj  cita.. Laughing
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Нед Јан 24 2016, 00:16

јас.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete Нед Јан 24 2016, 11:53

...има ли нешто  што не читаш???? Wink
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Нед Јан 24 2016, 11:57

хммммм... па, досега ми се нема такво нешто погодено... е да, драјзер ми е демотивирачки.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete Нед Јан 24 2016, 12:01

чучулига напиша:хммммм... па, досега ми се нема такво нешто погодено... е да, драјзер ми е демотивирачки.
чекај, ова ти онака за свој мерак и информираност или професионално правиш дајџести за клиенти???? Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Нед Јан 24 2016, 12:06

за себе. мислењата ги давам од љубов и почитување на кој му треба.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Пон Фед 29 2016, 14:51

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Пон Мар 07 2016, 18:10

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete Пон Мар 07 2016, 20:08

concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Вто Мар 08 2016, 19:56

Од овде

http://www.motika.com.mk/8-mi-mart-za-uchitelkite-vo-bitola/

ова Ама немом... да престанам... да солзам... од шо... е то не сум баш најсигурна... мешани емоции бе!!!

Мож до пеперутката на она коланот е...
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by king Вто Мар 08 2016, 20:33

A нешто за негувателките од радишани?
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Вто Мар 08 2016, 20:41

Има... 4:15 од муабетот

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by VOL Вто Мар 08 2016, 22:11

Laughing Laughing Laughing..ih , sto svrdel si tii.... Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Вто Мар 08 2016, 22:22

Појма немам шо збораш!

(овде - некое анѓел смајличе)
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by VOL Вто Мар 08 2016, 22:25

чучулига напиша:Појма немам шо збораш!

(овде - некое анѓел смајличе)

daa, daa, sekako.. Laughing
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Вто Мар 08 2016, 22:26

Razz Razz Razz
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete Вто Апр 05 2016, 09:30

concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Вто Апр 05 2016, 16:39

импресивно!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! - Page 4 Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот