ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ја бе, ја!

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ја бе, ја! Empty Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Пон Jул 21 2014, 23:24

Тадааааааааааа...

http://www.refinery29.com/2014/02/63004/barbie-obsessed-woman-hypnotherapy

абе... ми изгледа интересно... не дека се мислам паметна оти не сум... туку можда женава има поента.

Само хихихи, големи дојки и ич да не му ја мислиш. Кој па шо видел од мислење???
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Вто Jул 22 2014, 01:29

http://off.net.mk/zhivot-i-zabava/ljubov-i-seks/eksel-za-brachniot-ne-seks

ovaj da ne se zanimava so eksel tuku oti zhenamu go odbiva kje da e poarno.

Daj koregegirajte me i napisheite ovde deka nekoj odbil neshto sho mu e ubavo.

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by punter ohrid Вто Jул 22 2014, 13:59

чучулига напиша:http://off.net.mk/zhivot-i-zabava/ljubov-i-seks/eksel-za-brachniot-ne-seks

ovaj da ne se zanimava so eksel tuku oti zhenamu go odbiva kje da e poarno.

Daj koregegirajte me i napisheite ovde deka nekoj odbil neshto sho mu e ubavo.


може жена му убавото го добивала на некое друго место, па затоа не сакала да го мачи човекот премногу да и удоволува,зашто како викаа, многу арно не ке е на арно.

punter ohrid

Posts : 95
Join date : 2014-05-21

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Чет Jул 24 2014, 11:58

Ха, мене ич на то не ми текна.

Велам јас, наместо да води евиденција, треба тој убо да си се подума.... и да си ги опули очите..... во секој случај.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Пет Jул 25 2014, 02:15

И добро бев јас во холандија.. и се ок... и оп таму пред нас....некаков си карипски плех бенд.

То беа тапани, то беа тапанчиња.. абе ритам еден... кои се тие седум осмини?

ако чучулиг се согласи, ќе имате видео од прва рака.

Во меѓувреме

И да целиот бенд си беше баш карипски.


чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete Сре Jул 30 2014, 17:22

чучулига напиша:И добро бев јас во холандија.. и се ок... и оп таму пред нас....некаков си карипски плех бенд.

То беа тапани, то беа тапанчиња.. абе ритам еден... кои се тие седум осмини?

ако чучулиг се согласи, ќе имате видео од прва рака.

Во меѓувреме  

И да целиот бенд си беше баш карипски.
...вакцинирај се пред тоа... Very Happy Very Happy Very Happy 
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Сре Aвг 06 2014, 06:00

http://off.net.mk/video/muzika/selski-grome-moj

Me бендиса и уствари ептен јак концепт....

абе на онај на бенџото.... нешто му се случва со машката му десна брадавица..... или само мене така мии се гледа?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete Сре Aвг 06 2014, 12:19

хммм...изгледа само тебе така ти се чини.............. Very Happy 
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Пет Aвг 08 2014, 17:23

Smile 
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Сре Сеп 17 2014, 00:16

http://www.24sata.hr/sokantno/dok-je-spavao-zavezala-mu-je-ruke-iznad-glave-i-silovala-ga-384306

И сега шо?

Ако по мои стандарди за мажи е кастрација.... како со ова?

Веројатно отстранување на матката и јајниците.

Грозно бе.... ојде светот упм.

Жени силуваат мажи.

Пу да ти е"ам светлото.

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete Сре Сеп 17 2014, 10:06

чучулига напиша:http://www.24sata.hr/sokantno/dok-je-spavao-zavezala-mu-je-ruke-iznad-glave-i-silovala-ga-384306

И сега шо?

Ако по мои стандарди за мажи е кастрација.... како со ова?

Веројатно отстранување на матката и јајниците.

Грозно бе.... ојде светот упм.

Жени силуваат мажи.

Пу да ти е"ам светлото.

..денес е време на спектакли и измислени приказни од секаков вид, се бројат само посетите и лајковите и на таквиот куп говна потоа се гради кула од карти.
сношти еден линк ме однесе натака па го исчитав текстот и уште еднаш си потврдив дека глобалистичките свињи го буткаат светот во септичка јама....
http://www.advance.hr/vijesti/olof-palme-i-svedske-godine-naprednog-demokratskog-socijalizma-prica-o-anti-imperijalizmu-atentatu-i-zadnjem-velikom-ljevicarskom-lideru-europe/
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by king Сре Сеп 17 2014, 12:46

чучулига напиша:http://www.24sata.hr/sokantno/dok-je-spavao-zavezala-mu-je-ruke-iznad-glave-i-silovala-ga-384306

И сега шо?

Ако по мои стандарди за мажи е кастрација.... како со ова?

Веројатно отстранување на матката и јајниците.

Грозно бе.... ојде светот упм.

Жени силуваат мажи.

Пу да ти е"ам светлото.


Знајш што .... каков станал светот, ич не ме ни чуди ...


... замисли си ситуација .... „меркаш“ некој згоден тип, на кој се му е на свое место ..... се загреваш за него, даваш знаци, а тој мртов ладен ... не му текнува ...
.. на крај очајнички „преземаш“ директна акција ...колку да се сети .... но ..пу ј'зик .. да ти ибам среќата ... тој да ти бил педер ...
.. е па ќе го силува .... Very Happy Very Happy Very Happy
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Сре Окт 08 2014, 23:34

Преглед на настани во регионов и, најмногу бука околу брука на извесна модна блогерка за време на модната недела во Милано, ја прашале нешто во смисол ко демек шо мислите за наочарите на Мао Це Тунг. Овде е се топтан со се видеото од брука муабетот  http://www.b92.net/search/index.html?q=zoranah...

ова е дотичнатане ми е јасно шо сите од одма ја дочекаја на нож кога таја си има кариера на темата (наводно заработувала 1к до 5к евра месечно од дејанијата и со јутјуб каналот и блогот и) и си е доследна.

Ебате чуден некој свет... типката да добиеше некоја награда ко Нобел или Пулицер ај да има бура, ама ова...

шо знам, можи па до толку ми е разбирањето.

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Вто Окт 14 2014, 20:23

Епа еве, брз курс за то ќерките шо ви се муваат низ дома...

http://off.net.mk/zhivot-i-zabava/ljubov-i-seks/seksot-e-seks-ama-parite-se-pari

шо има таја да се слика по то фејцбуци и онака да се дава на тинејџери ко неа... утрапете ја во контекстов и оп за вас викендичка а за неа пензија.


чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Нед Дек 28 2014, 13:28

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Саб Јан 03 2015, 00:35

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Саб Јан 03 2015, 01:33

Е сега сум збунета

http://www.rudan.info/zasto-je-smaknuta-nives-celzijus/

демек гола Северина е безврска, а гола Целзиус е ок?

Северина има порно зад себе и таја е бљак а Целзиус заради книгата (не сум ја прочитала) и оспорената награда е кул?

Разбирам јас дека има подлабока позадина муабетот ама.... феминизам и две голо па и ко "угнетувани" да треба да се "угнетува" "угнетувачот"? а од друга страна Рудан ги повикува израелците за истата работа...

Шо знам... збунета сум дефинитивно.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Пон Фед 09 2015, 12:48

Не чини пиењето сите знајме...еве и доказ плус

а од друга страна женава ги изнасмеа присутните па му го продолжи и развесели животот...

никако не е да речиш.

http://www.motika.com.mk/najdobrata-karaoke-pejachka-vo-svetot/
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Сре Апр 15 2015, 17:46

Т фак??!!

 Ефтим Пишпидиков ‏[ltr]@ss_stojcevski[/ltr] Ретвит без фејв ти е нешто као девојката да ти дае ама само у гз 
#ЕвеНеЗнам 
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Сре Апр 15 2015, 18:00

Registered Users: concretekingOSAхан Ацочучулига
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by VOL Нед Апр 19 2015, 03:37

mora da si zaljubena u zunzarata. Laughing .najverojatno i laska sto ja spominjas, posto se radue i na kontejnerska dzukela koga ke zalae po nejze, i nudi "peceni bademi krckavi so toplo pivo" samo da ja lae sto povise ...
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Нед Мај 03 2015, 19:16

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Чет Jул 02 2015, 23:12

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига Пон Aвг 24 2015, 18:38

Па добро бе мајку му стара, не мора да се мажи никој ич па не посебно со некој ко онај шо вези околу невестата, ако е тој зетот...

http://www.motika.com.mk/zhestoko-lepenje-pari-na-nevestata-na-dagestanska-svadba/

Бог да чува и брани!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by VOL Пон Aвг 24 2015, 18:46

Aj be ne sviri..
Falsch..
Ko da ne lepele po tebe I ne si zbirala pari po masi
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ја бе, ја! Empty Re: Ја бе, ја!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот