ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Терање сеир

Страна 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Терање сеир - Page 12 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king Вто Фед 16 2021, 11:16


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10683
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 12 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king Сре Фед 24 2021, 14:46

Ахахахаааааа... ахахахааааа.... нафта пиеме!
... три дена под дрво и камен го бара мијалков а тој ти со температура лежел .... lol! elephant
... а докторот кој го прегледувал три дена ќутел, семки грицкал и им ги глеал греовите на властодршците ...
.. а,бе нека одат друг да лажат... или нека научат подобро да лажат...

...у секој случај, овие власти не отстапуваат од нивното ... секој ден, нова афера.... и сите се криви само тие не се ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10683
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 12 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL Пон Мар 01 2021, 02:47

Se treseše bihaćka se ispili- bebo.

Dramoletkive činam, doprva počnuvaat.
Ne odi ovoj taka dobrovolno vo zatvor...
Ne kje e da se pokajal pa zbog zaradi savest
im se vratil.

Se si mislam, deka , vrhuškata, ke i olesneše ako navistina im isprateše razglednica od monte karlo. 
Otkolku da sedi vo kukjen pritvor, i kojznae šo da smisluva, a vlasta raat da nema.
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 12 Empty Re: Терање сеир

Пишување by concrete Пон Мар 01 2021, 12:54

VOL напиша:Se treseše bihaćka se ispili- bebo.

Dramoletkive činam, doprva počnuvaat.
Ne odi ovoj taka dobrovolno vo zatvor...
Ne kje e da se pokajal pa zbog zaradi savest
im se vratil.

Se si mislam, deka , vrhuškata, ke i olesneše ako navistina im isprateše razglednica od monte karlo. 
Otkolku da sedi vo kukjen pritvor, i kojznae šo da smisluva, a vlasta raat da nema.
Дома ли е... ? Има Рудан еден луциден текст на темата кој е апликативен и овде и секааде по екс Ју и Варшавските земји.
http://www.rudan.info/oj-milane-jabuko-bez-grane/?fbclid=IwAR2dBuvnt7TMumsuph7WP2Ra9EtHR3xlipAWtcCoFlSf17Bn96bgM2n9ad8
concrete
concrete

Posts : 7018
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 12 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL Пон Мар 01 2021, 18:42

Samo , koj ja razbira Rudan...
W
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 12 Empty Re: Терање сеир

Пишување by concrete Вто Мар 02 2021, 10:22

VOL напиша:Samo , koj ja razbira Rudan...
W
..тоа е дефинитивно проблем ....IQ -то.. Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7018
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 12 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king Вто Мар 02 2021, 21:18

concrete напиша:
VOL напиша:Samo , koj ja razbira Rudan...
W
..тоа е дефинитивно проблем ....IQ -то.. Very Happy

А што па ти бараш IQ таму кај што го нема .... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10683
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 12 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL Сре Мар 03 2021, 05:56

https://republika.mk/vesti/Makedonija/georgievski-i-pilinjata-znaat-deka-carstvo-na-samoil-se-vika-bugarija/

Ke prekine toj šo ja ubeduva Sneška po celi nokji po ohridskite kahm.. čija jagula e pogolema našata ili.. 
...go poludevte bugarčevo, aman.
Baška, drugpat pred vreme terapija ne se prekinuva, neli?
Grevot  ne e naš. Na toj so jagulata e na lekarot e de..
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 12 Empty Re: Терање сеир

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот