ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ѓорге Иванов ... Пресече... Општа аболиција

Страна 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Ѓорге Иванов ... Пресече... Општа аболиција - Page 9 Empty Re: Ѓорге Иванов ... Пресече... Општа аболиција

Пишување by VOL on Сре Апр 20 2016, 19:10

king напиша:Абе знајш што ми текна ....

..кога овие молериве се веќе толку во уметнички занес ... нек појдат малку до оној споменикот пред бивши 26 јули ... и му ги офарбаат јајцата на коњот под Скендербег .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

...нели и тој споменик е од коалиционен партнер на вмро во власта и лоповлукот
.... Twisted Evil Twisted Evil
amin .
VOL
VOL

Posts : 16554
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ѓорге Иванов ... Пресече... Општа аболиција - Page 9 Empty Re: Ѓорге Иванов ... Пресече... Општа аболиција

Пишување by VOL on Сре Апр 20 2016, 19:15

mozat I onoj uck spomeNJak u topaana da go razmavaat so jajca, neli, I da go obojat u prigodni pederski boi
zosto ne go farbaat ovie "protestiracive" vo molerski zanes???
VOL
VOL

Posts : 16554
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот