ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разни вести, онака без врска - 3

+9
king
VOL
concrete
defo
кнез
gestapo
Spray
ribar
чучулига
13 posters

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 17:57Последната промена е направена од king на Вто Мар 15 2016, 23:55. Мислењето е променето 1 пати
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 17:59

.. e pa koga batko Gjorgija im stega vakvi balkanski , znaci do What a Face ovde e dojdena rabotava Smile Smile Smile


Последната промена е направена од VOL на Пон Фед 15 2016, 18:08. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 18:02

..и ние со цел памет сме запнале да влеземе во нешто што се распаѓа?
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 18:16

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by king Вто Фед 16 2016, 16:58

Добар е ....

Разни вести, онака без врска - 3 Rj1oi1

а тој љубителот на десерти од детски рачиња .... пак на фејсбук се испосрал врз нас
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by VOL Вто Фед 16 2016, 17:03

stoka
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by concrete Вто Фед 16 2016, 17:22

VOL напиша:stoka
............, кој тоа ние на чело со Грујо и остали или овој производот на фабричка грешка на белгиски презерватив????
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by VOL Вто Фед 16 2016, 23:42

concrete напиша:
VOL напиша:stoka
............, кој тоа ние на чело со Грујо и остали или овој производот на фабричка грешка на белгиски презерватив????
belgiskiov proizvod , od homoseksualen brak...
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by king Вто Фед 16 2016, 23:59

VOL напиша:
concrete напиша:
VOL напиша:stoka
............, кој тоа ние на чело со Грујо и остали или овој производот на фабричка грешка на белгиски презерватив????
belgiskiov proizvod , od homoseksualen brak...
...па затоа трговијата со деца им цвета....
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by чучулига Сре Фед 17 2016, 00:22

а во Македонија ни педофили ни хомосексуалци... во ВМРО-ДПМНЕ па ич!!!

абе абеееееееее

хипокризија, се сеќавате себеси м?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by VOL Сре Фед 17 2016, 05:42

a sto imas ti protiv toa da nemame pedifili I homoseksualci po partiive?
toa e dobro, a ne hipokrizija.
gej e bolest, a ne vestina koja treba da gi "krasi" diplomatite.
barem kaj nas, nema slucaj da ispratime diplomat ja strana pa da ni go proglasat za gej, iliti-pedriste.
si ima pedercinja, I pederi I lezbejcinja I..
ama tie se znae, neka si se lizat , cicaat, pusat.. po podrumi.
a da ne pretstavuvaat na strana kako ovie stranskive, kaj nas so idat da ni solat pamet, nemame , I ne treba da ima.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by concrete Сре Фед 17 2016, 09:21

хммм.., мене пак уште не ми е јасно кој е СТОКАТА овде сега у МКД.............., ние народецов на чело со Грујо и херои.. или овој производот на фабричка грешка на белгиски презерватив, кому му допуштаме да не ебе у здрав ????
Во име на што, за кој НАШ интерес, ако ние некогаш воопшто сме знаеле што е тоа НАШ ИНТЕРЕС....
Башка во име  на каква тоа демократија се праиме фини па пак допуштаме како и 2001 и тоа еу педофилите и тоа локалниве квислинзи да ни го прават тоа, па уште како и тогаш со шипатарски красни курац...Стварно никад не ми било јасно кое е тоа легендарно зло за кое ги чуваме кубурите у појас???
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by ribar Сре Фед 17 2016, 23:20

concrete напиша:хммм.., 

Kako помина на прославата во Топанско Поле,ви дадоа БАКЛАВ и БОЗЕ коалиционерите Али баба и неговата дружин?

http://a1on.mk/wordpress/archives/58200

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by VOL Сре Фед 17 2016, 23:39

ribar напиша:
concrete напиша:хммм.., 

Kako помина на прославата во Топанско Поле,ви дадоа БАКЛАВ и БОЗЕ коалиционерите Али баба и неговата дружин?

http://a1on.mk/wordpress/archives/58200

a na kogo toa da mu dadat "baklava I boza" be bugaromongol glup Laughing ?
so se blamiras be  greoto, pa vie se raduvate na takvi "spomenici" vidi kako si okezen, ko da ti dale dupla porcija
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by king Чет Фед 18 2016, 20:27

хихихи....
Стефче им отишол у дувлото а тие се разбегале ..... Twisted Evil Twisted Evil

 http://netpress.com.mk/jakimovski-sdsm-bara-mediumski-balans-a-ne-se-pojavuvaat-na-tv-debati/
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by concrete Чет Фед 18 2016, 22:40

..е бе King не се занесуј , тие говеда квинслишки имаат само една можност за доаѓање на власт..: упикуење у г'жње црево на нашите душмани... Тоа го направија 2001 , тоа го прават сега. Од таа нивна "грижа за Македонија"  ние само спектакуларно губиме. Тогаш не урамија и обадинтерија , сега гледајќи како шипатарес се раскокодакале по сите линии и нивоа може само да се претпоставува што не чека ...најверојатно шише рицинус , ако длабоко не им се поклониш и правилно на шипатарски не кажеш : на служба  господару ..кога ќе им се ќефне... Evil or Very Mad
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by ribar Пет Фед 19 2016, 12:56

А во становите во Скопје што имаше по 50 човечиња од ПУСТЕЦ кој плаќаше кирија?

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by concrete Пет Фед 19 2016, 14:00

ribar напиша:
А во становите во Скопје што имаше по 50 човечиња од ПУСТЕЦ кој плаќаше кирија?
сдсм овчичке сите македонци кои имаат земено од практични причини бугарски пасош како адреси имаат два-три стана на кои технички се регистрирани. Која е причината Макдонската држава да не ги води сите пасоши на Македонците од Албанија на две три такви технички адреси??? Тоа на ЕУ онаму каде има таква појава , а има во скоро сите земји , ако не сите...не им пречи. Зошто треба да биде проблем кај нас??? Или ти ко потврдена сдсм-овца сметаш дека не треба да им се даваат пасоши на Македонците од Албанија кои ќе го побараат???
После за кого и како гласаат тоа е нивно лично право и никој нормален не би требало да брца нос у тоа.
Тебе тоа секако не ти јасно како на ноторен сдсм квислинг  кој ако треба и дупе ќе даде за да му се упика на некој еу пробисвет и педер кој овде глуми лудило и покушава да протне работи кои нормално куче ни со мас не ги јаде , а не па наш просечен граѓанин.
После не ве сака народ , па не ве сака бре кога сте толку анационално љигави.... Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by Spray Саб Фед 20 2016, 20:31

Се бара одговорност за смртта на родилката од Прилеп

20.02.2016 | 18:17

Македонија
http://24vesti.mk/se-bara-odgovornost-za-smrtta-na-rodilkata-od-prilepДо кога??
за минативе неколку години има толку многу случки каде лекарите се посочуваат како главни виновници, што без основа но почесто со основа, да некој треба темелно да го истресе она вошливо министерство за здравство -од темел!
еден ( иако имаше и по тој случај и други!) тие случаи беше и она пијанство на двајцата анестезиолози кога почина и родилката и детето.
За некого стана редовна појава, ама ова луѓе НЕ е нормално, 21 век, модерна медицина, модерни и ефикасни лекови- а ние имаме пијан и лекари, недоквакани гинеколози, смрт во секоја болница во Македонија на месечна база??
Spray
Spray

Posts : 237
Join date : 2016-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by Spray Саб Фед 20 2016, 20:35

Подобро ќе биде министерот за здравство да прекине да се појавува по болниците и да произведува ветер и магла, и конечно да си даде оставка-повлекувајки ја лекарската мафија и неспособни гинеколози и останати со себе.
Победата на избори не смее да се плаќа со животи на мајки и бебиња, не е вредна за човечки живот.
Spray
Spray

Posts : 237
Join date : 2016-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by concrete Саб Фед 20 2016, 22:37

Spray напиша:Подобро  ќе биде министерот за здравство да прекине да се појавува по болниците и да произведува ветер и магла, и конечно да си даде оставка-повлекувајки ја лекарската мафија и неспособни гинеколози и останати со себе.
Победата на избори не смее да се плаќа со животи на мајки и бебиња, не е вредна за човечки живот.
...хммм  колку знам , неспособните останаа  така да проблемот е поголем од еден министер........
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by gestapo Пон Фед 22 2016, 11:48

gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by king Вто Фед 23 2016, 00:01

без коментар ....

http://maktel.mk/News.aspx?id=59854
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by VOL Сре Фед 24 2016, 23:13

VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - 3 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 3

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот