ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хуморитика

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Хуморитика - Page 3 Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Саб Окт 01 2016, 22:54

 Шо патувала толку Бонева бе, нели е долга раката на ВМРО, може да работи од дома ако сака.
@drsolog 
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика - Page 3 Empty Re: Хуморитика

Пишување by concrete Нед Окт 02 2016, 09:11

чучулига напиша:
 Шо патувала толку Бонева бе, нели е долга раката на ВМРО, може да работи од дома ако сака.
@drsolog 
..што си се фатила бе за бонева, таа е вмровската катица...куса со умот, ама лепливи прсти. Кој ти го знае за што некого држи за муда од главешините таму. А можда и му ги средуе , кој ќе ти знае... Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика - Page 3 Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Саб Окт 29 2016, 17:07Хуморитика - Page 3 Cv7nMWWWYAAKrIC

@PetarZz

Пијачката на Диме Спасов


 
Хуморитика - Page 3 Dvesta_na_biggerIvan Iliev‏[ltr]@baaaaaanoo[/ltr]
Ќе си идам денес од твитер, пошто на можам да превазиџам дека Диме спасов ебел пијана и бегал од алфи #лол, и така ке биде најдобро за сите 
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика - Page 3 Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Саб Окт 29 2016, 17:31

Хуморитика - Page 3 Cv8R2-FWIAAxoCK
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика - Page 3 Empty Re: Хуморитика

Пишување by concrete Саб Окт 29 2016, 23:04

чучулига напиша:


Хуморитика - Page 3 Cv7nMWWWYAAKrIC

@PetarZz

Пијачката на Диме Спасов


 
Хуморитика - Page 3 Dvesta_na_biggerIvan Iliev‏

[ltr]@baaaaaanoo[/ltr]


Ќе си идам денес од твитер, пошто на можам да превазиџам дека Диме спасов ебел пијана и бегал од алфи #лол, и така ке биде најдобро за сите 
..време му е бе..., ако не сеа , кога???. зар ќе се глупира ко Глигоров со млади глумици на 75...???? А тоа шро уште со лигавчиња ги ставаат министри и премиери , прашај те го Бране, тој ја промовиса таа мода , овие само сељачки ја копираат..., а Бране и прецедник бидна... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика - Page 3 Empty Re: Хуморитика

Пишување by king Саб Окт 29 2016, 23:16

чучулига напиша:Хуморитика - Page 3 Cv8R2-FWIAAxoCK
На БЦ едно време му сметаа металните столбови од уличното осветлување  .... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика - Page 3 Empty Re: Хуморитика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот