ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хуморитика

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Сре Мар 18 2015, 19:25

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Хуморитика 10953169_10206086500986642_9115392472620407064_o
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Хуморитика

Пишување by concrete Сре Мар 18 2015, 19:47

Хуморитика How-to-skin-a-rabbit-675x506
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Сре Мар 18 2015, 20:12

Хуморитика CAZvGUKVIAAZjgK
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Пон Мар 23 2015, 19:01

Хихихихиииии... фатило корен то Гру бе хихихихихииии

Хуморитика CAzD26OWcAAeMJL
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Вто Мар 24 2015, 21:19

Хуморитика B_GYf57U0AAZapB
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Саб Мар 28 2015, 17:51

Хуморитика CBMmbrXWUAAB7dx
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Сре Апр 01 2015, 13:42

Хуморитика B_qrM3DVAAAgN3i
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Сре Апр 01 2015, 14:41

Хуморитика CBgT6vkUIAAYu1W
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Чет Апр 23 2015, 10:33

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by concrete Чет Апр 23 2015, 11:09

.....зошто имам некој ич нехумористичен шпириус дека оваа немакедонска џукела нема да добие бениген венец на врата за плашење на деца туку нешто поконкретно у дупе, од што нема да стигне ни да се исплаши...кај и да е ???? Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by king Чет Апр 23 2015, 11:45

Дај бре чучулига ...
... на ова ни оклештена плавуша која се изнасилено церека на секој втор збор ... нема да се насмее ...
.... пишувњето хумор не е за глупи луѓе ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Чет Апр 23 2015, 12:14

Велиш има некоја оклештена плавуша да го чита ова?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Пон Јун 01 2015, 21:24

Хуморитика CGa7Ls-UkAAuyh3
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by VOL Сре Јун 10 2015, 14:10

Хуморитика 295872_71696921_why_people_fail_30083
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by VOL Сре Јун 10 2015, 14:23

Хуморитика 213361_125600178_Mm6szbl
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Пет Сеп 04 2015, 21:59

Аууууу... брука

http://off.net.mk/lokalno/razno/lektorirajte-go-gruevski

ногописот башка.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by VOL Пет Сеп 04 2015, 22:01

da ne mozes ti pa poarno.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Пет Сеп 04 2015, 22:03

Можам.

И мало дете можи додуша.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by VOL Пет Сеп 04 2015, 22:04

pa, tuka ste negde Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by king Пет Сеп 04 2015, 22:18

хихихи ....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Пет Сеп 04 2015, 22:37

ц ц ц!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by VOL Пет Сеп 04 2015, 22:38

king напиша:хихихи ....
( e na zdravje neka ti e.. si se oddal na eres Laughing Laughing Laughing  -trpi sea)
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Пон Сеп 28 2015, 22:08

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
Хуморитика CQA_ahbUYAAF_U5
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Саб Ное 28 2015, 22:13

Хуморитика CU7JaDwUkAAiGMz

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by чучулига Пет Дек 11 2015, 21:27

#daeshbags

Хуморитика CV-IegzUEAALR4s

lol! lol! lol!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика Empty Re: Хуморитика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот