ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Откажување од цигари

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Саб Јан 17 2015, 20:01

Аууууууууу

Embarassed Embarassed Embarassed
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by VOL Саб Јан 17 2015, 20:03

prc! lutkooo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

(od "lepa sela lepo gore" e gornovo, ne se ljuti odma Laughing )


Последната промена е направена од VOL на Саб Јан 17 2015, 20:05. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Саб Јан 17 2015, 20:05

Памти дека ти борџам... да не се чудиш после!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by VOL Саб Јан 17 2015, 20:05

чучулига напиша:Памти дека ти борџам... да не се чудиш после!
hihihihi..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Нед Фед 01 2015, 22:56

Чучулига, се откажа ли од цигарите?
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 23:01

Не.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Нед Фед 01 2015, 23:02

а се обидуваш ли воопшто?
еден пријател ми кажа многу добар и можеби најефикасен начин за откажување од пушење цигари.!


Последната промена е направена од Laba на Нед Фед 01 2015, 23:05. Мислењето е променето 1 пати
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 23:03

Сеуште не.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Нед Фед 01 2015, 23:22

не си заинтересирана , иако појави иницијатива за покренување на ваква тема.
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 23:24

Стално така ми иди да покренувам теми за работи за кои не сум заинтересирана.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Нед Фед 01 2015, 23:25

мислиш, се глупираш
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 23:29

Јаааааас?!

Ни мислам ни се глупирам, па сега ти види.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Нед Фед 01 2015, 23:38

леле ама сме биле надркании..
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 23:44

Има таква можност и за жени?

Прв пат слушам.

Ај подобјасни ми ако сакаш.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Нед Фед 01 2015, 23:49

ај да ти преведам ко за жена :напичкарана шмизла.
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Пон Фед 02 2015, 00:01

Ахахахахахахахааааа

и за то прв пат слушам...

и не можам да си доловам каква би била некоја таква.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Пон Фед 02 2015, 00:16

знам дека неможеш, и верувај, треба да си среќна со тоа.
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Пон Фед 02 2015, 00:30

А шо ова значи па сега?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Фири Чет Фед 12 2015, 18:44

Чучи не откажуваj цигарите, шо ке праваш после секс инаку?
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by VOL Чет Фед 12 2015, 20:09

mali da ne jades trici ti premnogu,?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Фири Пет Фед 13 2015, 08:35

VOL напиша:mali da ne jades trici ti premnogu,?
Ти не пушиш ли после секс или воопште од антибугаризам немаш време за секс? Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by VOL Пет Фед 13 2015, 08:40

a be..ako ti kazam dilema golema ke ti ostavam i ke stanes poseriozen i pozamislen a ke izgubis verba vo domasnite .zatoa podobro da pretpostavuvas.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by VOL Пет Фед 13 2015, 08:42

..nikoj ne sr zamara so bugarsta ili srbista ovde osven vie..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by king Пет Фед 13 2015, 09:58

Остај го ... мора да си ја заработи дневницата и однесе нешто дома за јадење на децата...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by gestapo Пет Фед 20 2015, 22:12

Pusite cigari uzivajte,zivotot e kratok kaj ste videle taze organi u grob...jas u grob idam pred remont.... affraid
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 3 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот