ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Откажување од цигари

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Чет Јан 15 2015, 22:52

добро де, не е сигурно и ова нешто што е толку дискретно као пушењето цигари.
ке ми кажеш?
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Чет Јан 15 2015, 22:54

ти кажав... топли мориња...

или ќе сакаш се од дајвлог шо имам?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by king Чет Јан 15 2015, 22:55

чучулига напиша:

Од многу луѓе чув слично...

Laughing Laughing Laughing
Да ти кажам како јас го решив проблемот ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Чет Јан 15 2015, 22:55

можеби и ке ме изненадиш. повели
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Чет Јан 15 2015, 22:56

Саде уше сум кинг.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by king Чет Јан 15 2015, 22:57

Се откажав од откажуење ... 

... перфектно функционира ...  Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Чет Јан 15 2015, 22:57

Laba напиша:можеби и ке ме изненадиш. повели

сепак не. фала.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Чет Јан 15 2015, 22:58

king напиша:Се откажав од откажуење ... 

... перфектно функционира ...  Twisted Evil

Има логика Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Чет Јан 15 2015, 23:03

чучулига напиша:
Laba напиша:можеби и ке ме изненадиш. повели

сепак не. фала.
треба ли јас пак да почнам како со цигарите за да те опуштам Smile ?
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by king Чет Јан 15 2015, 23:04

чучулига напиша:

Има логика Laughing
глеј шо уба кутија имет

Откажување од цигари - Page 2 666610

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Чет Јан 15 2015, 23:07

Laba напиша:треба ли јас пак да почнам како со цигарите за да те опуштам Smile ?
терај си како шо си мислиш Smile .
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Чет Јан 15 2015, 23:09

Кинг,

елегантен дизајн мора да се признај.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Чет Јан 15 2015, 23:13

чучулига напиша:
Laba напиша:треба ли јас пак да почнам како со цигарите за да те опуштам Smile ?
терај си како шо си мислиш Smile .
комуникативна си но само на прв поглед. под површината.. е поинаку. Smile
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Чет Јан 15 2015, 23:16

Laughing Laughing Laughing

абе чекај.. дими јас тебе требаше да те скенирам.

Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by king Чет Јан 15 2015, 23:18

..иаме многу незгодна ситуација .....
... докторот стана пациент .... Twisted Evil Twisted Evil albino

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Laba Чет Јан 15 2015, 23:29

се читаме Smile
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Centarec Саб Јан 17 2015, 09:48

Погнасна навика од ова непостои

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by concrete Саб Јан 17 2015, 10:57

Centarec напиша:Погнасна навика од ова непостои
....навиката за пушење или навиката за откажуење од пушење??? Wink
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Саб Јан 17 2015, 11:00

Centarec напиша:Погнасна навика од ова непостои

Болест.. болест на зависност е.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by VOL Саб Јан 17 2015, 19:40

pa, pomalku seks, i polesno do otkazuvanje..
..mislam.. posle seks se pali cigara,..neli..
ja, po edna kutija posleseksisticka pusev ama za srekja namaliv .
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by king Саб Јан 17 2015, 19:47

VOL напиша:pa, pomalku seks, i polesno do otkazuvanje..
..mislam.. posle seks se pali cigara,..neli..
ja, po edna kutija posleseksisticka pusev ama za srekja namaliv .
...намали ...
..со што..? Laughing Laughing

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Саб Јан 17 2015, 19:50

VOL напиша:pa, pomalku seks, i polesno do otkazuvanje..
..mislam.. posle seks se pali cigara,..neli..
ja, po edna kutija posleseksisticka pusev ama za srekja namaliv .

Laughing Laughing Laughing

беј бе мани се, не си точен.... се паднав од смеа Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by VOL Саб Јан 17 2015, 19:54

king напиша:
VOL напиша:pa, pomalku seks, i polesno do otkazuvanje..
..mislam.. posle seks se pali cigara,..neli..
ja, po edna kutija posleseksisticka pusev ama za srekja namaliv .
...намали ...
..со што..? Laughing Laughing
pa, namaliv ali ne otkazav

ama barem ne sum na "elektronski" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Vrabec, probaj so elektronski be, onie , so ..baterii Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by чучулига Саб Јан 17 2015, 19:58

Одамна имам такво... по само 3 дена го баталив.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by VOL Саб Јан 17 2015, 19:59

чучулига напиша:Одамна имам такво... по само 3 дена го баталив.
Twisted Evil Laughing Laughing Laughing  ne konta.. Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Откажување од цигари - Page 2 Empty Re: Откажување од цигари

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот