ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by king Сре Јан 07 2015, 21:17

Така пишува ....јблг ... форумски софтвер или несоодветен превод ... но .. пораките се додека примачот не ги прочита се во   „излезни“ ... откако ќе бидат прочитани идат во „испратени“ ...

... тој што го праел софтверот ..така го праел .. за жал ние ништо не можеме да направиме и измениме ... едноставно користиме готова работа ... со сите нејзини мани ..

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni Сре Јан 07 2015, 21:46

Znachi li toa deka koga pishuva taka porakata e sepak primena ?
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by king Сре Јан 07 2015, 21:48

Па провери бе сандачето

..да повторам ... се додека примачот не ја отвори пораката ... кај испраќачот има статус „излезни“
..откако ќе ја отвори .. кај испраќачот до бива стаус „испратени“
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni Пет Јан 09 2015, 11:04

[quote=king]Па провери бе сандачето

..да повторам ... се додека примачот не ја отвори пораката ... кај испраќачот има статус „излезни“
..откако ќе ја отвори .. кај испраќачот до бива стаус „испратени“[/quote]
Sakav da stavam potpis i mesto toa mi izleze ova :

Bold

Ital.

Underl.

Strike


Align Left

Align Center

Align Right

Justified


'Quote'

Code

Spoiler

Hidden


Insert Image

Insert a link

Insert a Youtube video


headers

Font size

Color

Font

Remove Text Formatting


Емоции

Current date

Current time

View source

Kako da go izbrisham ova,i kako da stavam potpis.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by concrete Пет Јан 09 2015, 11:10

NCD  не заебаај  , зошто некој би сакал да те саботира, дај прочепкај таму види каде грешиш Very Happy   софтверов на форумов е напраен за американци , значи и бебиња у јасли би требело да го разбираат...а не пак Др. Кежман Величанствениот Cool
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni Пет Јан 09 2015, 11:28

Ne rekov deka nekoj saka da me sabotira,samo kazhav deka sakav da stavam potpis ama ne uspeav i mesto potpis mi se pojavi ova:

Bold

Ital.

Underl.

Strike


Align Left

Align Center

Align Right

Justified


'Quote'

Code

Spoiler

Hidden


Insert Image

Insert a link

Insert a Youtube video


headers

Font size

Color

Font

Remove Text Formatting


Емоции

Current date

Current time

View source

Shto da pravam sega ,da go isklucham i pak da go vklucham komjuterot ili nekade pogreshno sum kliknal.
Ednostavno baram objasnuvanje bidejki teshko se snaogam so ovoj besplaten softver.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by VOL Пет Јан 09 2015, 11:29

ma go sabotiraat be.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni Пет Јан 09 2015, 11:31

concrete,king ?? zashto nemam sega ikona za bold ?
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by concrete Пет Јан 09 2015, 11:43

Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Palmfa10
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni Пет Јан 09 2015, 11:45

Sekoja cast ako vaka gi reshavate problemite !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by concrete Пет Јан 09 2015, 11:53

Kezhman velichanstveni напиша:Sekoja cast ako vaka gi reshavate problemite !
па како бе Дотторе подруго.., ова е аматерски форум..нема овде форум професори, ако знаеш повеќе ..помогни... Cool
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni Пет Јан 09 2015, 11:54

Ne znam,zatoa prashuvam.Seriozno.Eve te prashuvam tebe zashto nemam ikona za bold?
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by VOL Пет Јан 09 2015, 12:27

VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by чучулига Пет Јан 09 2015, 14:36

Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by king Пет Јан 09 2015, 16:52

Kezhman velichanstveni напиша:concrete,king ?? zashto nemam sega ikona za bold ?
Море и боите за текстот ќе ти ги исклучам .... Twisted Evil
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni Пет Јан 09 2015, 17:32

Eh shto ne smeam da vrisnam !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by concrete Пет Јан 09 2015, 19:08

Kezhman velichanstveni напиша:Eh shto ne smeam da vrisnam !
немој , го пијам мојот бурбон у кристална чаша, жива вода ќе ме направиш, башка скупи бе и бурбонот и чашата.... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by VOL Пет Јан 09 2015, 21:25

pa neka ti vriska na uvce, "case lomiiim, ruke mi tresaveee.." Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Упатства (туторијали) .. за се и сешто - Page 2 Empty Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот