Сакам кажам, нема каде....

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Сре Мај 24 2017, 17:31

Инконтиненција

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Сре Мај 24 2017, 17:37

ne, be ne bese mocnato
mozi da svrsila?
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Сре Мај 24 2017, 17:37

..ili napalena na primer..sVarno me interesirue, pa ako moze, daj kazi, da ne mi uleta nas Cvetak-Zanovetak da me posRami so njegovo znanje -imanje oko zenMckite rabokje
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Сре Мај 24 2017, 17:42

Се'  е можно. Инконтиненција е највозможно.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Сре Мај 24 2017, 17:44

hm. ti kazav, ne kje bese na zolto, pojke vodenesto, em bez miris.
znaci mozno e da se uzbudila do tolku pa da se vlazni po autobusi, a?>
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Сре Мај 24 2017, 17:44

А шо, конкретниот поќе се разбира?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Сре Мај 24 2017, 17:45

VOL напиша:hm. ti kazav, ne kje bese na zolto, pojke vodenesto, em bez miris.
znaci mozno e da se uzbudila do tolku pa da se vlazni po autobusi, a?>
Па и урината иницијално е без мирис ако лицето е здраво. И од кај виде дека не било жолтеникаво? Се немам возено по то автобусите ама не ми се верва дека имат бели седишта.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Сре Мај 24 2017, 17:47

..uu.. znaci zenava bila zdrava .
ok fala cuculige, sVarno mi pomogna u mojava dilema.
sega vekje sum siguren deka se popalila I go namokrila sedisteto.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Сре Мај 24 2017, 17:50

чучулига напиша:А шо, конкретниот поќе се разбира?

pa ja ko so go svakjam coekot ima 123 godini iskustvo so zeni, a "po meni"  mototo mu e ko na "NCC Entreprajz"
( " otisao tako daleko gde niko nije isao ..I otkrivao nove svijetove, koje do tada niko nije otkrio" .)Smile.. za fimejl , razbira se
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Сре Мај 24 2017, 17:54

VOL напиша:
чучулига напиша:А шо, конкретниот поќе се разбира?

pa ja ko so go svakjam coekot ima 123 godini iskustvo so zeni, a "po meni"  mototo mu e ko na "NCC Entreprajz"
( " otisao tako daleko gde niko nije isao ..I otkrivao nove svijetove, koje do tada niko nije otkrio" .)Smile.. za fimejl , razbira se
Laughing Laughing Laughing

ти на искуство со жени си целел Laughing Laughing Laughing

јас па за инконтиненција си мислев го прозиваш Laughing Laughing Laughing

соооори конкретеееен

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Сре Мај 24 2017, 17:59

pa.. ne moze bre konkretniot da INKONTINIRA scratch  ...?

neli toa e ..

aaa.... ha! sega te svativ: kao ne moze da se kontrolira mokrenjeto lol!

e ne si normalna,
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Сре Мај 24 2017, 18:02

Шо бе јас???

Ти то муабетот неасолен го напрај.

Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Сре Мај 24 2017, 18:08

a be ja za zenana so naprai fleka na stol te prasav, sea ti so nicim izazvana sigurno ne pises "sorrii konkriiit" Laughing Twisted Evil Laughing Laughing
lele ama se vadis, djubre edno!
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Чет Мај 25 2017, 00:45

VOL напиша:a be ja za zenana so naprai fleka na stol te prasav, sea ti so nicim izazvana sigurno ne pises "sorrii konkriiit" Laughing Twisted Evil Laughing Laughing
lele ama se vadis, djubre edno!
Е  како ... ничим изазвана....
... којзнае што си изведуел пред  нив ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Чет Мај 25 2017, 01:14

За конкретниот .. куп жени ... се разгибани ...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Чет Мај 25 2017, 06:48

...e bravo, sea I roleri ke si kupi Laughing Laughing Laughing ..
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Саб Јун 03 2017, 12:39

ednostavno- dnk. gen. azija. koktel.
aj so dovleckale I maloletni deca na "nastanov" tuku ovoj reprezentatvniov primerok na bugarostanski shoumen, I cestita na svekrvata..
http://www.motika.com.mk/bugarska-ergenska-zabava/
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Сре Jул 19 2017, 00:33

хихихи.... глупаци ...

http://www.press24.mk/novinarka-se-javuvala-vo-zhivo-na-vesti-koga-kje-vidite-shto-i-se-sluchilo-vo-narednite-sekundi-kje

... ама оној си некој самонаречен новинар не приметил дека видеото е поставено  на јутуб  пред година и кусур


Published on Mar 30, 2016
Hallie Jackson Booger Attack

https://www.youtube.com/watch?v=myWpFuG2dPs

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Сре Jул 26 2017, 13:23

.... линковска врска ...
... се почесто од нашиве си новинарчиња слушаме ... „воспоставивме директна линковска врска

... абе ..некој ќе им каже ли дека  „линк“  се преведува како „врска“ па тогаш реченицата


„воспоставивме директна линковска врска

би гласела

„воспоставиме директна врсковна врска“ Twisted Evil Twisted Evil

..ебаги шутраците ...
не знам што се бламираат толку со глупост кога едноставно може да кажат ..

„воспоставивме директен линк“
или

„воспоставивме директна врска .. (што е и најправилно)

или уште поедноставно...

... „одиме директно во ...“

т.е ...може секако, само не со глупостта ... линковска врска


... туку, ќе се изнаслушаме уште многу глупости ...јбг ..од секоја шупелка не бидува новинар ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Сре Jул 26 2017, 15:56

Tолку знаат бе Кинг , од овие ли очекуваш нешто.. Smile  Smile
 

..инаку поимот линк е ко она Плави Радион.., бренд  назив за антенски усмерена радио врска на висока фрекфренција со која ја гаќаш приемната антена. Оние од страна не слушаат...нит гледаат , осим ако не со НСА ,па им дадеш на Зајко и Компанија. Wink
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Сре Aвг 30 2017, 23:45


ситимол скопје Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Сеп 01 2017, 22:15

stoka neprokopsana.
da daj gospod doma vo mijalnikot vo kujna gazovi da mu mijat gostite mesto po kenefi, da si zaplaknuvaat -ko sto si zaplaknuvaat , ama vo kujna mu.
kujna mu majcina plemenska.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Сеп 01 2017, 22:25

...........
http://lokalno.mk/fotografii-pokazhaa-kade-e-skriena-grobnitsata-na-printsezata-dijana-i-zoshto-chetiri-pati-e-obivana/

"aktuelna" a orospija:
preku tasaci deka bile 20 godini odkako se skapa ovaa orospijava so jebacot i , efendi AL Fayed, u toa tunelot.
aman.
ne poplavija so "likot em deloto" na "Lejdi" Dajana, ko da e Majka Tereza, a i pak taa tereze nekako mi e prenapumpana, pre-prisutna izvestacena nekako naglo ni ja butnaa vo sekojdnevievo, - plasilo za vrapci so carsav od kafana..

a ovaa "Lejdi Ceterli" alias Dijana, bese nekoja si engleska mumija, dodeka ne se proeba, t.e nikoj ne se zamarase dali ke obue gumeni cizmi ili stikli u cvetici, dodeka mu  bese zena na onoj princon so usite ko radari, carls..

 toj kamiloljubec pak, si guzel nekoja si kamila, dodeka bil u brak so ovaa so glupava fLizura, dajana, ruzna ko -kamila, i zenata mu znaela za toa.
a be ljubavni kraljski petougaonik, mamuimibam englesku. Laughing

i sea treba da solzi roneme , da se poTsecame  na tamu nekakva si engleska orospilja, i muka da mucime po sto korisno treba da ja pamtime, so qr naprai ona pa da e tolku bitna - da ne mozam na raat televizija da gleam, tuku mi pustaat nekakvi dokumentarci za engleskava orospilja , "zivot em delo".

ovoj vapcaniov vo tikvata i bil jebac, olele majko,
pa uste vo potsvest ke ni ja piknat prikaznava, a nisto cudno dogodina i vo  ucebnicive za decava da ni ja uvalatmore koj gi vrti.
ne pominuvaat.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Вто Сеп 05 2017, 02:20

vidi go be ovoj PEDEROV mamuuibam ( ako ne e i taa nekoj peder ko nego!)

http://fokus.mk/lgbt-vo-Makedonija-dobiva-himna-toa-shto-go-zboruvate-za-drugite-najdobro-ve-opishuva-kakvi-ste/


ЛГБТ заедницата во Македонија наскоро ќе добие своја химна. Идејата за химната била на трансродовата поп пејачка Фифи, која веќе подолг период живее и работи во Шведска, во соработка со ЛГБТ заедницата од Македонија и текстописецот, Ксенија Николова.


 FIFI sklopil himna za pederi i lezbejki..lele mori majko,uste toa ni falese , za nobelova nagrada..
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Вто Сеп 12 2017, 22:04

pa... .. ubavo kaza "vodi-telkata"
iselenici.. znaci- iseleni.
t.e terminot e samoobjasniv-- lugje koi se iseleni, t.e surgun vateni.
znaci ISH!, iselirajte , posto ste iseleni, ako idete ovde znaci ne ste so full status iselenici..
ostajte si iseleni."... pred 11 godini malce bese ne tolku moderno a sega e nogu izmodereno, kako sveCki da go naprat.. i nogu ubo e..."

"ja su od germanija ama vo bitola ..zivjam...nemam  fejsBuk jas...
neee.. i inSAGRAM nemam..."

"nogu ubo..nogu ubo..ja su  aSRALIA dojden sega prvapat tuka idam.."

"..nogu ubo.. isto kako da sme na (?) pontajn bich ( ausRalia??) ..
..nogu.. nogu zadovolna...nogu ubo et. se imame onakvano (?) .. bjudiful...ke mu kazvame vo asRalija ko kje ojme.. da dojdat i drugi ljudi..."

"super e .. nogu ubo je.. YEEE...ja su od melburn asralija...
..ja sum od... DEMI hisar...."
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот