Сакам кажам, нема каде....

Страна 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Јун 23 2016, 00:51

Ме нервира членот Прч!

ми се чини ми се шлепа...

ма дајтееее господине.

немам јас живот и за вас.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Чет Јун 23 2016, 06:49

lelee..
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Чет Јун 23 2016, 08:29

..што е со Прч-от, пак нешто забрљал....??? Smile Smile
avatar
concrete

Posts : 6798
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Јун 23 2016, 13:14

цк.

ништо не кажва, ете то е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Чет Јун 23 2016, 23:56

Bugaristan
leglo, izvor na orospilak
ama toa ne se granicite..
nema granici za niv..
ni neboto ne im e granica .
PAZAR na dundi-ljumferi!
neskinati omladinki bugaristanski, izleguvaat na dundopazar, za da se-prodadat?!


bugaristanija , I se e mozno.
nevesti se prodavaat , vo islamot na primer.. ama NIKADE vaka seljacki, varvarski, ko stoka.. kako vo BUGARISTAN.
treba da im dodelat Nobelova Nagrada za mizerija..
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Пет Jул 01 2016, 15:28


..ова ти е ептен северот на Европа и Сибир у лето.... Shocked
avatar
concrete

Posts : 6798
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Вто Jул 05 2016, 17:51

pu-majku mu, ko da se od severen pol doneseni..
nema kajsija vo gradov pod 100 denari.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Вто Jул 05 2016, 21:33

Земи си праски ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9657
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Вто Jул 05 2016, 22:52

e da.
poeftini se.
ama coek bas ona so go nema ili e poskapo-e za toa ke se polakomi, ebago.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Нед Jул 10 2016, 17:32

hm.fuk GMO Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Нед Jул 17 2016, 08:55

ovoj mislam deka seuste ne se misli mnogu da istutka papir od vesnik za toaletni potrebi..

...od nekoj magazin, ne od dnevnik, da se razbereme, onie so pokvaliteten papir,
pomazni stranici Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Jул 18 2016, 07:28

VOL напиша:ovoj mislam deka seuste ne se misli mnogu da istutka papir od vesnik za toaletni potrebi..

...od nekoj magazin, ne od dnevnik, da se razbereme, onie so pokvaliteten papir,
pomazni stranici Twisted Evil
Мене така ми се виде или навистина сите 4ца се со искубани веѓи?

Laughing Laughing Laughing

Хмммм...

овај пејачот под итно да го праша Џамбо Агушев кај му ги кубат веѓите и поарно таму да оди чим стигнало до толку.

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Пон Jул 18 2016, 08:55

..а ти Чучулига , да си инсталираш еден транспондер ко секоја нормална леташка, а не вака постојано да се губиш у виду ластиног репа...!! Shocked
avatar
concrete

Posts : 6798
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Jул 18 2016, 08:57

Вашиот предлог ќе биди внимателно разгледан Razz

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Вто Aвг 02 2016, 20:16

ebago
http://telma.com.mk/vesti/mechka-pregazena-na-avtopatot-skopje

ljocki gluperdi, pa aj sto nemaat pamet od rodGjenje, ama ko ke gi vidam na avtopat sednati edno pola metro najmalce vo lenta, kade se siba po 120+ km na saat, da prodavaat jagodi I ljubenic,
so stokana preku avtopat, si secat zica kaj mislat da si pominat so stoka, traktori, kombajni ili kaj mislat da si otvorat benziska...
greota za Medono, I srekja sto ne zaginal nikoj, pri taa brzina, a Medo ne e kokoska da se razleta na perduvi, moze udarot so kola da bide katastrofalen...
Medoto ne e kriv, tuku drugana stoka koja ja vadi ogradata.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Aвг 04 2016, 22:54

http://off.net.mk/vesti/razno/kade-se-feministkite-da-ja-odbranat-melanija

 Меланија Трамп, за разлика, е празноглава намонтирана со вештачки цицки и има богат маж. Или барем тоа е сликата за нејзе што ни ја продаваат. Г-ѓа Трамп искористи малку шанси за да го покаже спротивното - па затоа Лените на светот не се многу заинтересирани да застанат во одбрана на Меланиите на светот," пишува Крокер. 

шо па прашањето кај се феминистките ко си знајш м (небаре ќе ме прочита ова Лизи Крокер Laughing ) ? или само да се напиши нешто? да се напрај фама...

амааааан

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ама навистина и ептен амаааан!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Чет Aвг 04 2016, 22:57

Празноглава, со силикон цицки ... ама бе е пријатна за око за разлика од вештеркана Клинтон ....која ни мртовец не би возбудила ... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9657
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Чет Aвг 04 2016, 22:58

ic ne e praznoglava.
cim zbarila milioner.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Чет Aвг 04 2016, 23:00

VOL напиша:ic ne e praznoglava.
cim zbarila milioner.
..и то .., „будуќи председник“ .... Very Happy Cool

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9657
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Aвг 04 2016, 23:00

еми сега ако изботоксирани силиконерки ти се пријатни за око, те разбирам.

мене не ми се, и сметам дека не треба да бидат присутни во јавност освен во циркуси и карневали ко приказ за карикатури и како не треба за малите чупиња.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Aвг 04 2016, 23:06

king напиша:
VOL напиша:ic ne e praznoglava.
cim zbarila milioner.
..и то .., „будуќи председник“ .... Very Happy Cool
абе трета среќа, на "прецедникот"...

а ако му текни него пак да напрај промена за некој кхм исто непразноглав ама малку понов модел?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Чет Aвг 04 2016, 23:08

Е ако де ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9657
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Aвг 04 2016, 23:14

king напиша:Е ако де ....
и то шо велиш...

мож па и ќе напиши книга: како да се мажиш за миЉардер - со упатства за младите жени и чупиња... сигурно ќе стани бестселер па ќе стани и таја независно богата.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Чет Aвг 04 2016, 23:21

ehee....
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Aвг 04 2016, 23:25

VOL напиша:ehee....
е шо ехееее?

по селата низ источна европа сигурно бре!

има Доналд синој наследници, а ако татко сакал источноевропејки, оти синојте би неќеле да земат чупи од селото на мама м?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот