Тетоважи , според чучулига

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 00:39

Не плачи Вол, прај си муабет со оса..

ептен на темата на поинаков начин

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 00:42

ajdee.. Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 00:45

срц... се думам де ве тетовирам негде ... заедно... по три букви таман... и боја ви знам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 00:46

moree.
 kogo bre toa da tetoviras?
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 00:49

Како бе најубав бе кој?

Тебе ... најумниот и најпаметниот!!! Со се придружничката де!

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 00:51

чучулига напиша:Како бе најубав бе кој?

Тебе ... најумниот и најпаметниот!!! Со се придружничката де!

Very Happy Very Happy Very Happy
aa.. pa odma ispod leva cicka tetoviraj me.
na desna imas tetovaza  za domasna upotreba, "M.... & J..... -forever " pa ke nemas mesto za mene. Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 00:54

Цк..

не лажи гомце...

немам бре тетоважи...

а јас сакавд демек да испоштовам....


пу.... мисм...  пфффф...

греота!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 00:59

чучулига напиша:Цк..

не лажи гомце...

немам бре тетоважи...

а јас сакавд демек да испоштовам....


пу.... мисм...  пфффф...

греота!
O-palaaa Laughing

da ne ti snema nesto vazduh, bre, cuculige?
so e sea, gomce, greota, pfff?
neli ke me tetovirase, a?
e pa ajde, de eve tetoviraj me, ti kazav, digni leva dojka, i ckrtaj, grebi.. Twisted Evil koa si zapnala.

a, vo Meana ke mozes ovie tvoi tatoo muabeti da gi tetoviras? nema smisla neli?
baska, brgu gubis zdiv.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 01:03

Како не.. од одма...

здигам цицка и тетовирам ВОЛ  и ОСА самооо... ми се чини ми фали Перхан...

ебате будалата со се се'...

Те поздрави Рон Џереми инаку.

И рече ќе те поздравувал без оглед на се.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 01:10

Perhan doma si go imas.
samo posto e malce so visnata koza,ne ke moze da mu se istetoviras na cicka.( njegova) . glupo ke bide, ke izgledas kako  kondor, a ne kako cuculiga, onaka razvlecena..

e, fala za kolegata Ron. a be fucker-interceptor, so da ti kazam.tuku, glej TEBE da ne te "pozdravi" "Ron" Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 01:11

Ахам...

демек... така в визба а.....

така со таквите ко мене а?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 01:14

ma super si ti vrabec. drugarce moe tetoviracko
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 01:19

Врабец а?

Епа ок..

тетовирајте се сами ко така... јас не сум врабец бе.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 01:20

jok.
ti sakase da me tetoviras i toa pod leva sisa.
 eve ne si vrabec. cuculiga si
 ja vrabec od milina bre.tuuu so limon tabiet ke bese
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 01:34

Eпа некоја госпојца ете така е најуба тековно...

сите паднале ви несвест од нејзината убајна....

на некакво доделување награди на црвен тепих...

па имала цело деколте и се така свое по избор...

тетоважи се кул...

па шо!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 01:37

dobro de.sibni si ti ete .
 a posto sum ti idol,i sakas da me istetoviras na sebe si, ti kazav, crtaj me de. samo ke treba da raspolagas so vime so respektabilni dimenzii, ja sum malce king sajz.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 01:38

И друго...

Воле!!!..

јас не сум врабец.

Ти терај си како ти е мило... ама за тебе, врабец, скн.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 01:39

ami sto si be?
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 01:45

чучулига бе глуп!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 01:46

glupa cuculiga?
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 01:47

ако ти е така полесно, ок.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 01:48

sto ima mene da mi bide ili ne polesno Laughing
ti si za mene -vrabec.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 01:49

ма немој....

а шо значи то?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 01:50

pa, pile, vrapce..so drugo Laughing
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Мар 13 2015, 01:53

будалче...

ќе ме снема.. барај си друга невсвесна жеМска... ко Лаба..

неја објаснувај му.

И, значи тикви од тетовирањето...

чек да покажам инспирацијата.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот