Тетоважи , според чучулига

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Сеп 04 2015, 18:16

http://www.motika.com.mk/ova-e-ljubov-sam-si-go-istetovirash-imeto-na-devojkata-iako-ne-znaesh-da-pishuvash/

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12925
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by king on Пет Сеп 04 2015, 18:21

чучулига напиша:http://www.motika.com.mk/ova-e-ljubov-sam-si-go-istetovirash-imeto-na-devojkata-iako-ne-znaesh-da-pishuvash/

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Од кај па ти знаеш дека не знае да пишува ...
...можда матичарот згрешил ... у изводот ... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8955
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига on Пет Сеп 04 2015, 18:24

Не напишав јас такво нешто.

Мене само ми е смешна тетоважата.

Razz Razz Razz

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12925
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот