ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by Vistina on Нед Апр 26 2015, 17:58

Бриши постови, бриши, ЛУЗЕР...Трудно, а?

Vistina

Posts : 26
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by Vistina on Нед Апр 26 2015, 17:59

Шетај...

Vistina

Posts : 26
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by чучулига on Нед Апр 26 2015, 18:01

Шо те спука наеднаш?

Ништо не е избришано.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by Vistina on Нед Апр 26 2015, 18:03

Избришан е постот, каде велам дека лесно е веднаш кога се нема одговори, да се девалвира и омаловажува соговорникот, исто како да кажам дека си најфрустрираното, злобно и тупо суштество со кое сум спорел, а сум на сајтови, англиски, руски, ... повеќе од 15 години...

Vistina

Posts : 26
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by чучулига on Нед Апр 26 2015, 18:07

Не сум ти избришала ништо... ај не плачи... види, сум страчка.... имаш уште нешто по темата?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by Vistina on Нед Апр 26 2015, 18:12

Јас поставив прашања, пост 17.42. Кога ќе одговориш на дел, одиме понатаму.. Дотогаш, со арно, со убаво...Утре е работен ден...

Vistina

Posts : 26
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by чучулига on Нед Апр 26 2015, 18:19

Вистина, не се замајавај дека си битен.

ако ти се пиши - пиши, ако не, никому ништо.

Уште еднаш, имаш нешто друго по темата?
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by Vistina on Нед Апр 26 2015, 18:32

Да имам, ама одговори њама.јас сум само еден мизерен глуп бугароман...
Од каде на каде конвергираше со такво мнение дека мислам за себе дека сум битен, ќе се убијам, логика, бреее...не сум битен никому.
И ова, гледам кукаме, нема медиуми слободни, простор медиумски притисоци....така? Епа, , лесно е со медиуми да се ЗАМАЈАВА ПРОСТ НАРОД со твој жаргон..Во негово време од 6 електронски, пет пифтија го правеа, од 10 пишани 9 го масакрираа, не? Е, ама сега Ризаов, Геро во колумна, Оливера директно, Чомот во Топ Тема на Телма, МУ СЕ ИЗВИНИЈА (директно или индиректно, не е битно) зошто не ја препознаа неговата демократичност, вреќа за боксирање го направија.. Се се враќа..СЕ. За денес толку...

Vistina

Posts : 26
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by чучулига on Нед Апр 26 2015, 18:37

Нека ти биди...

и уште нешто, мојот ник е чучулига... ако одбираш да не ми се обраќаш така тогаш и јас ќе си земам за слобода да ти се обраќам со "вреќо гомна".

Quid pro quo.

Види си ти како ти чини.
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by Vistina on Нед Апр 26 2015, 18:56

Бидејќи го избриша постот, овој нема да го бришеш сигурно... Важи, викај ме како милуваш.....Нема љутиш, ама....пишав, СЕ СЕ ВРАЌА..

По темата молам. За ништо друго не му ја думај.
чучулига

Vistina

Posts : 26
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by Vistina on Нед Апр 26 2015, 19:05

По темата, утре.. нема соговорник .... Very Happy Very Happy Very Happy .... Или јас не гледам... Suspect

Vistina

Posts : 26
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by чучулига on Нед Апр 26 2015, 19:09

Твоја работа.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by VOL on Нед Апр 26 2015, 19:25

Vistina напиша:По темата, утре.. нема соговорник .... Very Happy Very Happy Very Happy .... Или јас не гледам... Suspect
citaj vamu ligus.
nemoj da te opnam zguzativno i vistinski a pred toa , ovde, da te raspostelam pa da izbegnuvas vo sirok lak..
prvo, gleam deka pak se mestite "ili za ebanje ili za mlatenje".
posto tebe ne ti dojde redot za tutti -frutti, ne skokaj preku red, da ne se pozalis posle za "nedemokraticnost i nehumanost".
eve ja ne sum ni demokrat a uste pomalce sum human.

PS: da ne sakas da vidis kako ti izgleda duvloto odvnatre ama koga ne si ti doma, - od ..moja perspektiva?
      ( prasaj po "drugarite" ke ti objasnat sto znaci toa Twisted Evil )
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by Vistina on Нед Апр 26 2015, 19:57

После ОВА се повлекувам... Мислев дека се разговара нормално...

Vistina

Posts : 26
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by чучулига on Нед Апр 26 2015, 20:02

Та таааа... еве и солзи за впечаток

Sad Sad Sad

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by king on Вто Апр 28 2015, 21:39

Ама страшен бил VOL-от....
... малку ги напрчи роговите и vistina-та .... фати магла ...
... таков ли борец за вистината е ?????

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by чучулига on Вто Апр 28 2015, 21:42

Според вистината и стравот.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by concrete on Вто Апр 28 2015, 22:28

king напиша:Ама страшен бил VOL-от....
... малку ги напрчи роговите и vistina-та .... фати магла ...
... таков ли борец за вистината е ?????
...vistina  како ми се гледа се мисли дека е  ебач, не ми личи ко спремен за  тепач Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by чучулига on Саб Мај 30 2015, 19:53


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by king on Нед Мај 31 2015, 16:18

http://www.kurir.mk/Makedonija/vesti/202262-Verusevski-snimal-celo-vreme-zosto-SDSM-mu-ovozmozi-zakrila-i-zastitnistvo-na-razuznavacot?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+kurir%2Fmakedonija+%28%D0%9A%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%80+-+%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B0%29

http://puls24.mk/Makedonija/vesti/ljupco-georgievski-ke-go-pogreba-sdsm-so-zadovolstvo-ke-izvadime-dokumenti-i-razgovori-na-crvenkovski-i-funkcioneri-na-sdsm

http://telma.com.mk/vesti/vmro-np-mu-se-zakani-na-sdsm-so-kontra-materijali

E па ..... има, има .... материјали ..и тоа на тони ..
... па и самиот зајко кажа дека и тој имал, ама дека нема да ги објавува, дека тие не му се мета ...
....  зајко се фали дека ја објавува вистината... но заборава да каже дека тоа е само половична и еднострана вистина...
... е сега ако е толку вистинољубив ...нека покаже се, само тогаш ќе биде за верување, вака како е сега, само води црна кампања....

.... но по се изгледа на зајкото никој не му кажал а овој не сфатил дека стапот има два краја.... дека ако гзот ти е прљав ... не се курчи ....

.... туку ме чуди... или го чуваат во резерва .... Стефче Јакимовски.... па тој до неодамна беше еден од првите пет луѓе во сдсм и знае многу работи ... интересно ќе биде и тој да почне да го пали фитиљот ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by king on Пет Jул 17 2015, 09:01


Да бе ... за се е ...Доста крива ....
...туку кутрата си умре па сега не може да му одговори ...

... барал да се објават имињата на српските шпиони ... а заборавил да истото го побара и за бугаристанските ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by concrete on Пет Jул 17 2015, 16:59

Љубчо е смешка бе...., не ми е јасно што не си отиде во анонимноста на просечно големото богатство кое го ожнеа , нека си ја гледа дрчната Леди Годива и лавовското му синче  и нека си ужива под монденското сонце. Вака , а зине во настојување да се покаже многу паметен, далековид и искусен државник , се поише заличуе на неуспешен кловн кој се препичуе , а никој не се смее.... Wink
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by VOL on Пет Jул 17 2015, 17:56

Ledi Godiva e povekje ledi Ceterli Laughing
.....a tataroljbniot izdrkot moze da se ljuti kolku saka , recka e odamna stavena , na ime na Ledi Ceterli.. mislam.. recki.. od onie so se stavaat u jebometar  Twisted Evil.... to ti e isto ko dzombometar, samo sto dzombometarot povise lepi , od ljubav sam sa samim sobom ( tzv. punjenje slem Laughing ) a jebometarot , mirisa na razni parfemi Cool
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by king on Пон Јан 11 2016, 15:46


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВМРО-НП ... шовинизмот на дело

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот