В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by king on Чет Јан 15 2015, 12:32

VOL напиша:oglas: se bara konobar (ica, ...........
...............
Ја би више да е меанџика-конобарица...

и по можност некоја која не би ...

сакам да се ..., ама да не ми ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Чет Јан 15 2015, 12:40

king напиша:
VOL напиша:oglas: se bara konobar (ica, ...........
...............
Ја би више да е меанџика-конобарица...

и по можност некоја која не би ...

сакам да се ..., ама да не ми ....

pa vrati ja zunzarava, ama da vidime kako se odnesuva kako gostin a ne kako Morfeus ovde, Laughing Laughing

so vistinsko lice sto se veli.

taman ke dojde I glutnicata po nea , da dzavka ( neli , januar e , sezona..)
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by king on Чет Јан 15 2015, 12:49

Почекај да прво се врати од „остварување“ па потоа ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Чет Јан 15 2015, 13:29

Koe ostvaruvanje,bre, taa e BUGAROLANJARSKA SNAJKA moze samo da glumi ludilo ovde ama garant e nekade vo taatrskite prostori , ne gleas olku glumenje NORMALEN covek ne moze da odrzi.

tuku.. JANUAR mesec e , mackana mi se pari, a i kucinjana gleam se grupiraat Twisted Evil Twisted Evil

Ojde "meandzikava" i gi nema gavazite - gazo-duskala Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 21:57

VOL напиша:ja mislam ovaa Laba da ja sibneme za konobarica na ova meanava,
posto Osa so gi sluzese samo "januarskite dzukeli so krenat opas"
t.e ako I laat pod opas kako sto treba - "op vince, rakiice, sedenje u skut.." ako ne - ish, cibe.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

добро вечер
конобарица, а?Wink
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 21:58

ке си поминам како претходната конобарка?
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by king on Чет Јан 15 2015, 22:11

Ma пушти ја таа зунзарата ... стално ја немаше кога беше потребна ...
...сакаше да биде меанџика ....
... а и викав ... да си меанџика ... отракана треба да си, а она јок,  на секое задевање плачеше ко мало дете ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 22:20

Smile Smile Smile
јас мислам дека ова "меана" ке се снајде и без "меаннџика"
доволен е кафанскиот муабет
а како што гледам , доста алкохол се нудело, Smile човек да се замисли
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 22:23

јас се согласувам со тебе Лаба.

ако мора, шо па не се најди меанџија?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 22:25

Smile
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 22:26

чувствувам како ме скенирате и ме оговарате Smile
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 22:30

Ти си пречуствителна...

само јас и ти сме овде.

Малку празно е да, ама ехеееее, можиме да се шириме колку шо ни душа сака! 

Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 22:31пријавена сум и на мелница форум, се обидувам да со го најдам местото за да си разговарам , читам, пишувам. Слично си поминувам и таму, оддалеку ме муабетат Smile , сомнителна сум Smile Smile
знам за Воденица ,читав кога можев, па сега сум овде и на оној другиот форум.
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by king on Чет Јан 15 2015, 22:36

Да ти кажам една мала тајна ...
..како да те прифатат...
таму  де ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 22:37

кажи ми ја таа тајна?
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 22:38

@Лаба

Е убо де... колку поќе опции толку поарно.

А оти то ми го кажа?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 22:39

чучулига напиша:Е убо де... колку поќе опции толку поарно.

А оти то ми го кажа?
кое?
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 22:40

за твоите форумски активности.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 22:43

затоа што и овде, и таму сте сомнителни, да не е некој лажен ник.
И сега треба да се пробивам низ ѕид од сомнежи, испитувања одоколу, скенирања, проверки на адресата..

за да ти скратам од постапката за контрола на натрапници Smile
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 22:44

Laughing Laughing Laughing

баш го погоди чоекот.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by king on Чет Јан 15 2015, 22:45

Laba напиша:кажи ми ја таа тајна?
Во скоро секој пост ќе мора да најдеш начин да убациш нешто од ...

... гwуокио, уаа гујо, пада влада, пастирот, куририте и шителите, анал5, небањатите  итн ...

... успехот ти е загарантиран ....... а во спротивно ризикуеш да бидеш жигосана ... Razz Laughing

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 22:46

ти кажав.а ти како сакаш свати го. Smile
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 22:52

Laba напиша:ти кажав.а ти како сакаш свати го.  Smile

Ок бе Лаба, опуштено.

Ме бендисваш бе.

Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 22:59

имам претчуство дека секогаш кога разговорот ке добие длабочина, го менуваш текот и нудиш олабавување. грешам ?
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 22:59

ооооо да.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот