В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 03:27

ok. Embarassed Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 03:28

e fala.. drugarce.. fala..
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 03:30

Другарче... нема лутиш... сам се намести.

А дека те закрпи те закрпи поштено.

Те немам видено досега онака да менваш бои.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 03:31

aiii.. a be ti mi se sitis..
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 03:32

ти борџам за бабарите Razz

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 03:34

Ај останете ми со здравје одам да мигнам.

Се читаме!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 03:35

разговоров почна сосема случајно, за твоето откажување од цигари. те прашав дали спортуваш па ми кажа и нуркање. ете дури и тема отворивте Smile
кажи ми,не ти сметаат цигарите во нуркањето?
тоа воопшто не е добро и дури и е опасно?
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 03:35

vrabec!?
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 03:37

ок, доцна е . одам и јас
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 03:38

e pa aj sozdravje,
ova kao, I dvete zaedno pod raka od kafana izleguvate,ebati srekjata.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 03:41

vidi gi be ovie:a be cibe, sto tuku zirkate Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Кој е он-лајн?

Севкупно има 4 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 1 Скриени и 3 Гости :: 1 Bot
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 17 во Пон Ное 24 2014, 02:30
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 11:35

Laughing Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 14:20

Laba напиша:разговоров почна сосема случајно, за твоето откажување од цигари. те прашав дали спортуваш па ми кажа и нуркање. ете дури и тема отворивте Smile
кажи ми,не ти сметаат цигарите во нуркањето?
тоа воопшто не е добро  и дури и е опасно?

Не знам како е да се нурка ко непушач Лаба.

За мене е то нормална состојба.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 14:26

па, нема да пушиш додека си под вода и автоматски си непушач, за тоа време. Smile
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 14:30

Laughing

А... па видиш, то не ми текнало до сега. не дека нема логика.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 14:35

за шлапкање под вода без барокомора во близина, собирање школки и слични туристички удобности, е во ред. но посериозен пристап бара и здравн организам пред се здрави бели дробови и стабилен крвен пристисок.
тука , нема место за пушење,

колку често нуркаш?

-------

http://veternica.macedonianforum.net/viewtopic.forum?t=201
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот