Вашите видео игрици

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by VOL on Вто Aвг 04, 2015 6:39 pm

idealna sprava za igranje-nadrveno dugme za pukanje, meki lesnopodvizni kontroli za levodesnonaprednazad, so audio efekti ako se dirkaat ponezno, konzolava moze I da se "stopi" uz uzdisaji I stenkanje.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Вто Сеп 08, 2015 4:32 pm

Во најава  PC верзија ... почетокот на 2016 ... гледајте видеото на 1080 HD


_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Нед Сеп 27, 2015 11:45 am

Неколку мои скринпринтови од пред некој ден....


_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by VOL on Нед Сеп 27, 2015 1:17 pm

Mi-26 u pozadina ko podmornica so rotor Twisted Evil

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Нед Сеп 27, 2015 1:30 pm

угол обзора Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Пон Окт 05, 2015 10:14 pm

Уште неколку принтови


_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Сре Окт 07, 2015 12:59 am

Maмуимибам ... ја одложија за 2016 ...


_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Пет Окт 30, 2015 12:14 am

Нема потреба од коментар
_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Сре Дек 16, 2015 1:07 am

Call of Duty Black Ops 3

и покрај тоа што е над 70 гига ... ја симнав инсталирав и свртив ... јблг ... франшиза, ништо, поразлично од предходните, извонредна графика на која за жал и немаш многу време да и се восхитуваш бидејки играта е едноставно набиена со брза акција и адреналин ... исто како и  предходните на играчот не му дозволува слобода во играњето мора таму и таму, така и така да се одигра ... премногу е линеарна ...
... и трето ... исто и оваа е прекратка ... едно попладне и готова е ... завршена ...

... но во секој случај иако во серијалот Call of Duty веќе се е видено, вреди да се изигра ..._________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Сре Дек 23, 2015 11:03 pm

ИЗЛЕЗЕЕЕЕ!!!

Rainbow Six Siege


..тактички шутер од прво лице ...
.... сега ја симнувам ...


_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Чет Дек 24, 2015 12:31 am

Ај ај ај ... уште оваа ми фалеше


_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Нед Дек 27, 2015 10:20 pm

Хихихи... една поинаква Лара .... со мал пач играта се така средува... Twisted Evil Twisted Evil


_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Пет Јан 01, 2016 1:17 pm

Супер игрица со супер графика ... ХОРОР ...

Dying Light
экшн-игра на выживание от первого лица. Действие игры разворачивается в огромном и опасном открытом мире. Днем вы бродите по городу, опустошенному загадочной эпидемией, пытаясь найти боеприпасы и изготавливая оружие, которое поможет вам в борьбе с полчищами безмозглых кровожадных врагов, порожденных чумой. Ночью охотник сам становится добычей, так как сила и агрессивность зараженных растет. Но еще более смертоносными оказываются ночные хищники нечеловеческого происхождения, покидающие свои логова в поисках пищи. Вам придется применить все свои навыки и использовать любые средства, чтобы дожить до рассвета.
_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Саб Јан 02, 2016 11:12 pmAko не ги одложат и излезат 10, 8, 5 и 2 на коњ сум ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Нед Јан 10, 2016 12:11 pm

Уф уф ... ајде уште две недели .... Лара е Лараинтересни моменти од гејмплејот


_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Сре Ное 09, 2016 6:29 pm

Добра свемирска пуцачина ....

Everspace_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Сре Ное 09, 2016 6:41 pm

Уште една франшиза ...  масовна распаљотка .... на тема WW1, што  е вистинска реткост во игрите

Battlefield 1_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by Sponsored content Today at 7:44 am


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот