Вашите видео игрици

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by VOL on Вто Aвг 04 2015, 18:39

idealna sprava za igranje-nadrveno dugme za pukanje, meki lesnopodvizni kontroli za levodesnonaprednazad, so audio efekti ako se dirkaat ponezno, konzolava moze I da se "stopi" uz uzdisaji I stenkanje.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Вто Сеп 08 2015, 16:32

Во најава  PC верзија ... почетокот на 2016 ... гледајте видеото на 1080 HD


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Нед Сеп 27 2015, 11:45

Неколку мои скринпринтови од пред некој ден....


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by VOL on Нед Сеп 27 2015, 13:17

Mi-26 u pozadina ko podmornica so rotor Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Нед Сеп 27 2015, 13:30

угол обзора Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Пон Окт 05 2015, 22:14

Уште неколку принтови


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Сре Окт 07 2015, 00:59

Maмуимибам ... ја одложија за 2016 ...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Пет Окт 30 2015, 00:14

Нема потреба од коментар
_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Сре Дек 16 2015, 01:07

Call of Duty Black Ops 3

и покрај тоа што е над 70 гига ... ја симнав инсталирав и свртив ... јблг ... франшиза, ништо, поразлично од предходните, извонредна графика на која за жал и немаш многу време да и се восхитуваш бидејки играта е едноставно набиена со брза акција и адреналин ... исто како и  предходните на играчот не му дозволува слобода во играњето мора таму и таму, така и така да се одигра ... премногу е линеарна ...
... и трето ... исто и оваа е прекратка ... едно попладне и готова е ... завршена ...

... но во секој случај иако во серијалот Call of Duty веќе се е видено, вреди да се изигра ..._________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Сре Дек 23 2015, 23:03

ИЗЛЕЗЕЕЕЕ!!!

Rainbow Six Siege


..тактички шутер од прво лице ...
.... сега ја симнувам ...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Чет Дек 24 2015, 00:31

Ај ај ај ... уште оваа ми фалеше


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Нед Дек 27 2015, 22:20

Хихихи... една поинаква Лара .... со мал пач играта се така средува... Twisted Evil Twisted Evil


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Пет Јан 01 2016, 13:17

Супер игрица со супер графика ... ХОРОР ...

Dying Light
экшн-игра на выживание от первого лица. Действие игры разворачивается в огромном и опасном открытом мире. Днем вы бродите по городу, опустошенному загадочной эпидемией, пытаясь найти боеприпасы и изготавливая оружие, которое поможет вам в борьбе с полчищами безмозглых кровожадных врагов, порожденных чумой. Ночью охотник сам становится добычей, так как сила и агрессивность зараженных растет. Но еще более смертоносными оказываются ночные хищники нечеловеческого происхождения, покидающие свои логова в поисках пищи. Вам придется применить все свои навыки и использовать любые средства, чтобы дожить до рассвета.
_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Саб Јан 02 2016, 23:12Ako не ги одложат и излезат 10, 8, 5 и 2 на коњ сум ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Нед Јан 10 2016, 12:11

Уф уф ... ајде уште две недели .... Лара е Лараинтересни моменти од гејмплејот


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Сре Ное 09 2016, 18:29

Добра свемирска пуцачина ....

Everspace_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Сре Ное 09 2016, 18:41

Уште една франшиза ...  масовна распаљотка .... на тема WW1, што  е вистинска реткост во игрите

Battlefield 1_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Пон Јун 05 2017, 23:50

Моментална ми преокупација и арчење време ....

ЈБГ...франшиза ... но не е од типот трчи пукај туку  бара нерви за играње

sniper ghost warrior 3


...видеото подоле е со срање квалитет во однос на она што стварно се добива во играта_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Нед Jул 09 2017, 00:16

За разлика од последната во серијалот Сall of Duty Infinite Warfare чие дејствие беше распослано по Сончевиот систем....
... во очекување е новата Call of Duty WW2 која пак не враќа во втората светска војна....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by king on Нед Јан 21 2018, 00:54

Call of Duty WW2

и мисијата која ме намучи .... ебем ти летање со тастатура...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите видео игрици

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот