ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашите хитови

+6
Фири
хан Ацо
OSA
concrete
чучулига
king
10 posters

Страна 1 of 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

Вашите хитови Empty Вашите хитови

Пишување by king Пет Jул 11 2014, 20:59Последната промена е направена од king на Сре Јан 14 2015, 10:10. Мислењето е променето 2 пати.
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Пет Jул 11 2014, 21:08

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Пет Jул 11 2014, 21:15

па вечната Сузи Кватро

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Нед Jул 13 2014, 21:55

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Сре Aвг 13 2014, 02:44

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Нед Aвг 17 2014, 20:44

Вчера одбележувањето на 40 години на сцена...

Поштовање Влатко за новиот "сеир" албум и за интрото за песните.

Ме дојми "точна адреса" секоја чест.

Несеомнено сум таму на секој на твој концерт.

Најголемо поштување од чучулиг!!!

Ептен ја поштоваш гитарата....

и друго... Битола Бабам Битола.... остај не ја обработувај неа...

ако толку сакаш, поштено испоштовај не' со нешто друго..
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Нед Aвг 17 2014, 21:00Влатко, ојде под кирија???

Ок е, чучулиг не можеше да поверва дека те гледавме во живо за 250 ден.

Сурова сум знам, ама хебеш му свет кога Влатко е на мааргините.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Нед Aвг 17 2014, 21:02

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Нед Aвг 17 2014, 22:16I sitt corected
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Нед Aвг 17 2014, 22:18

О да... во ист ден Влатко и Бјело Дугме...

во секој случај, добар пресек на мк. култура.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Нед Aвг 17 2014, 23:24
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Саб Aвг 23 2014, 20:18

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Саб Aвг 23 2014, 20:39

Убаво.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Чет Aвг 28 2014, 04:48

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Чет Aвг 28 2014, 04:50

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Чет Aвг 28 2014, 04:52king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Чет Aвг 28 2014, 05:04

aaaaaa ... го најдов

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Чет Aвг 28 2014, 08:00

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Нед Сеп 14 2014, 07:58Ова од 6.30 ч иде со full volume . ... јбг ... кога синоќа принудно пола ноќ слушав шабанерија ... еве им сега ... нека спијат Very Happy Very Happy Very Happy
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Сре Сеп 17 2014, 00:08

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Сре Сеп 17 2014, 00:59

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Сре Сеп 17 2014, 01:08

Dobra rabota ova tubot ... ќе налеташ на некои заборавени работи ...

следуваат две нумери без кои не можеше да пројде ниедна „гитара и вино“ вечер..


а ааа ..ја заборавив, ама сама ми улета у мени ..

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига Сре Сеп 17 2014, 03:22

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Чет Сеп 18 2014, 23:05king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by king Пет Сеп 19 2014, 20:50

Канита ... 1995 се јави од нигде ... и ја снема ... !!!!!!
Што се случи со неа?со магазин...на иста тема ... соло...

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашите хитови Empty Re: Вашите хитови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот