ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Златните 70-ти

Go down

Златните 70-ти Empty Златните 70-ти

Пишување by king Вто Фед 16 2016, 13:04

ПОП  музиката има вистински процват во седумдесетите години, тие се вистинска ризница на незаборавни хитови, се јавуваат многу музички легенди кои доминираат на сцената ...


Последната промена е направена од king на Вто Фед 16 2016, 13:09. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by king Вто Фед 16 2016, 13:05

Да се присетиме на


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by king Вто Фед 16 2016, 13:06


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by king Вто Фед 16 2016, 13:07

и како тоа изгледа после едно 30 години


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by king Вто Фед 16 2016, 23:34


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by king Вто Фед 16 2016, 23:46


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by VOL Пет Мај 27 2016, 23:34

1974....Zair.. na proba, pred proba.. ko od zaebancija,"aj da si popeam malce"
zenava e fenomen.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by king Пет Мај 27 2016, 23:44


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by king Пет Мај 27 2016, 23:46


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by VOL Сре Aвг 03 2016, 23:30

I da ja imalo..
ja pak Smile
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by king Чет Aвг 04 2016, 16:50


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by king Чет Aвг 04 2016, 16:51


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by king Чет Aвг 04 2016, 16:53


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Златните 70-ти Empty Re: Златните 70-ти

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот