ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Titanic-2 (olele)

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by Laba Вто Фед 21 2017, 23:00

concrete напиша:
Laba напиша:баш би сакала да видам дали е уште жив(а) бисерот на женскиот род Wink
...остај тоа бисери ова она , јас се израдував што глеам си се вратила од 20000 миљи под море жива и здрава . Си помислив пред многу време како те снема, некоја ајкула те ручнала, може и моруна , тие од големите сорти се многу заебани.... Very Happy Very Happy Very Happy
Тоа се, искрено речено, ситни риби, за мене.
фала за добродојдево...
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by VOL Вто Фед 21 2017, 23:05

crvena.... gleam nekoja belja ke prais, cim si na ovaa tema.
nemoj da prizivas duhovi ziti bolvite na kuceto.
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by чучулига Вто Фед 21 2017, 23:06

Поздрав и од мене Лаба Smile
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by VOL Вто Фед 21 2017, 23:06

( lelee.. uste piljurov da se popali, sega, ete ni belja)
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by чучулига Вто Фед 21 2017, 23:08

шо бе беља?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by VOL Вто Фед 21 2017, 23:08

.. I,ete, da mu se skine firewire kabelot na toj sto go razbudi pilurov , Suspect , sea ete belja.
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by VOL Вто Фед 21 2017, 23:10

чучулига напиша:шо бе беља?

nisto, nisto Embarassed  ja onaka samo.

primetuem crvenava se buvnala u ovaa naftalin tema, ke se r'cka so zunzarana, na toa mi mirisa a ti ne si nekoj cvetak -zanovetak za mirisanje pa..
plus ovoj nasiov zanovetak, se popali za ajkuli, krokodili, crvenokosi... Twisted Evil pirat
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by Laba Вто Фед 21 2017, 23:11

хелоу мај диер Wink чучулига!
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by чучулига Вто Фед 21 2017, 23:12

цветак зановетак бе...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

од кај само ти истекна

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by Laba Вто Фед 21 2017, 23:13

Каде е она створењено, бисерон на женскиот род, Оса?
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by VOL Вто Фед 21 2017, 23:13

чучулига напиша:цветак зановетак бе...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

од кај само ти истекна

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ceca, mala, ceca.. Cool
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by VOL Вто Фед 21 2017, 23:15

Laba напиша:Каде е она створењено, бисерон на женскиот род, Оса?

kjut mori, Laughing Rolling Eyes affraid !
eres, egzorcizam, ish-satano Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by Laba Вто Фед 21 2017, 23:18

ми остави впечаток, помина време ама не можам да се изнасмеам а истовремено и се чудам за постапките нејзини и она што го прави.
да ми прости Господ.... удрена.
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by VOL Вто Фед 21 2017, 23:20

I ti ne si poarna, mrs -sedi , kec. Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by Laba Вто Фед 21 2017, 23:22

Ако де, ке си ја повикувам овде , таму кај нив ме банира уште кога беше, лани мислам.
можда се поправила жената?
срцка осамена
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by чучулига Вто Фед 21 2017, 23:22

Не ви е мака да ја муабетите?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by Laba Вто Фед 21 2017, 23:24

пиленце, мене не, јас и нема што да пишувам, се е политика .
ама ете, да си помуабетиме после толку време , нели?
еве јавно ја поканувам и Оса , а вас ке ве замолам да не ја банирате.плиз?
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by VOL Вто Фед 21 2017, 23:24

Pandora...
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by чучулига Вто Фед 21 2017, 23:26

Laba напиша:пиленце, мене не, јас и нема што да пишувам, се е политика .
ама ете, да си помуабетиме после толку време , нели?
еве јавно ја поканувам и Оса , а вас ке ве замолам да не ја банирате.плиз?
Чим толку те импресионирала, оЌеее
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by Laba Вто Фед 21 2017, 23:28

па , да. како да не ме импресионира
си има некој проблем, и не може да си го скрие, ама ајде јавно да не разговараме, сепак не сум јас бисер на женскиот род , како Оса Wink
Не го гледам Кежман величествени, со него си пишувавме...?
а и ти ми беше некој срам за родот, според Оса, како и јас, ако се сеќавам добро..?
јес, имаме кворум!


Последната промена е направена од Laba на Вто Фед 21 2017, 23:29. Мислењето е променето 1 пати
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by king Вто Фед 21 2017, 23:29

Laba напиша:пиленце, мене не, јас и нема што да пишувам, се е политика .
ама ете, да си помуабетиме после толку време , нели?
еве јавно ја поканувам и Оса , а вас ке ве замолам да не ја банирате.плиз?
Јок!
Какво банирање .. па не сме ние од оние кои доживуваат неконтролирани оргазми додека некого банираат .... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by чучулига Вто Фед 21 2017, 23:30

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by Laba Вто Фед 21 2017, 23:35

благодарам Кинг. здраво и на тебе
значи овој мој апел од Оса на рамноправен разговор со еднакви шанси може упатам до неа.
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by Laba Вто Фед 21 2017, 23:38

buona notte , другари, фино е после две години да ве читам пак.
се надевам дека и Оса ќе го закопа секирчето па ке може да си направиме женски муабет , без бисерење и срамење .
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by VOL Вто Фед 21 2017, 23:39

ti ne si normalna. Laughing
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Titanic-2 (olele) - Page 2 Empty Re: Titanic-2 (olele)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот