ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ермира за Премиер

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ермира за Премиер - Page 2 Empty Re: Ермира за Премиер

Пишување by чучулига on Сре Апр 27 2016, 22:19

па и јас то се думам конкретен...

и шо па доокажала на тема родова еднаквост ко се расцмиздрила? тој муса да се расплачел па ај да има баланс... вака, брука!!! дупло голо!!!

цк, ермира е ... кузнај шо е... 

не ја бива битно.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ермира за Премиер - Page 2 Empty Re: Ермира за Премиер

Пишување by reiter on Сре Jул 06 2016, 23:07

more jja biva kako ne ja biva...so ubavo stenkace po telefon na mrtov dedo da mu ripne
reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Ермира за Премиер - Page 2 Empty Re: Ермира за Премиер

Пишување by concrete on Чет Jул 07 2016, 10:29

reiter напиша:more jja biva kako ne ja biva...so ubavo stenkace po telefon na mrtov dedo da mu ripne
..не заебаај...гарант монтирано.., да беше Теут-чето ќе поверуев , спомнатава од авион се гледа е фригидна ко мраз од Лабрадор...., џабе што е п-и-пол Sad
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ермира за Премиер - Page 2 Empty Re: Ермира за Премиер

Пишување by reiter on Чет Jул 07 2016, 12:50

concrete напиша:
reiter напиша:more jja biva kako ne ja biva...so ubavo stenkace po telefon na mrtov dedo da mu ripne
..не заебаај...гарант монтирано.., да беше Теут-чето ќе поверуев , спомнатава од авион се гледа е фригидна ко мраз од Лабрадор...., џабе што е п-и-пол Sad
jaka e nema so..od sekogas sum ja merkal onaka maski od peta do glava...ama ima e*azoven glas neka si e*e majkata...kako ne montirano..more profesionalka e ona i toa od onie od visok rang...kaj nas velime koj ja onadue neka mu se pozlati onakvoto Very Happy
reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Ермира за Премиер - Page 2 Empty Re: Ермира за Премиер

Пишување by VOL on Чет Jул 07 2016, 17:24

a ke go kupis zlatniot, ako cenata e pomala od pazarnata?
VOL
VOL

Posts : 16554
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ермира за Премиер - Page 2 Empty Re: Ермира за Премиер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот