ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

5 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by чучулига Саб Јан 24 2015, 20:23

А шо има врска то со форумски права молим?
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by king Саб Јан 24 2015, 20:25

чучулига напиша:А шо има врска то со форумски права молим?
Потиштен е човекот ...  нема кај да си ги каже маките ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by чучулига Саб Јан 24 2015, 20:26

king напиша:
чучулига напиша:А шо има врска то со форумски права молим?
Потиштен е човекот ...  нема кај да си ги каже маките ...
А да си легни на посланото во ординацијата а?
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by king Саб Јан 24 2015, 20:28

Неќе ... а цел конзилиум  ... го чека ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni Саб Јан 24 2015, 20:28

king напиша:
чучулига напиша:Интроспекција или.... шо те здрви?
Колоноскопија Twisted Evil Twisted Evil

Mislish na klasichna kolonoskopija ili na CT kolonografija ?
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni Саб Јан 24 2015, 20:33

Me interesira koj go reche ona deka moderatorite se luge !!
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by чучулига Саб Јан 24 2015, 20:34

За тебе има и бонус мислам... и преглед на простата.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by VOL Саб Јан 24 2015, 20:35

kezman.
poveli.
zapocna muabet..
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni Саб Јан 24 2015, 20:37

Ima li nekoj, I KOJ, da mi potvrdi deka ova e mnogu,mnogu losh den !!
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by чучулига Саб Јан 24 2015, 20:40

Kezhman velichanstveni напиша:Ima li nekoj, I KOJ, da mi potvrdi deka ova e mnogu,mnogu losh den !!

Тебе секој ден ти е лош!
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni Саб Јан 24 2015, 20:42

Mislam deka volkava doza na sterilnost na forumov prosto ne e zdrava za mojata vozrast i razvitok !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by king Саб Јан 24 2015, 20:44

Kezhman velichanstveni напиша:

Mislish na klasichna kolonoskopija ili na CT kolonografija ?
Јок ... на Угандска ....  се докажала како најефикасна ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by чучулига Саб Јан 24 2015, 20:46

Kezhman velichanstveni напиша:Mislam deka volkava doza na sterilnost na forumov prosto ne e zdrava za mojata vozrast i razvitok !
Оти?

ти и онака си прецутено неразвиено постоење.

Suspect Suspect Suspect
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni Саб Јан 24 2015, 20:48

Shto bidna so onie veseli i poletni moderatori koi trebashe da i dadat dusha na veternica.Ovie segashnive se deprimirani,razocharani i frustrirani.Shto pravime so vakvi patetichni likovi !?
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by чучулига Саб Јан 24 2015, 20:50

Kezhman velichanstveni напиша:Shto bidna so onie veseli i poletni moderatori koi trebashe da i dadat dusha na veternica.Ovie segashnive se deprimirani,razocharani i frustrirani.Shto pravime so vakvi patetichni likovi !?
Јас си признавам...

не можам да одолеам да буричкам по дното... секогаш постои надеж дека нешто добро можи да се најди дури и таму.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni Саб Јан 24 2015, 20:52

I na kraj kraeva zashto ne se vovede kazna : ban-50 godini !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by king Саб Јан 24 2015, 20:53

Kezhman velichanstveni напиша:I na kraj kraeva zashto ne se vovede kazna : ban-50 godini !
Иди прашај ја зунзарата ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni Саб Јан 24 2015, 20:56

Denes mi pravea nekoja proba i mi rekoa deka sum alergichen na svezhi jagodi !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by king Саб Јан 24 2015, 20:57

А на мачкини влакна?

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by concrete Саб Јан 24 2015, 20:59

Величанствени   како си ????
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by king Саб Јан 24 2015, 21:01

Каков бе величанствени .. тој прошол само поред  величенствениот ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by VOL Саб Јан 24 2015, 21:02

Kezhman velichanstveni напиша:Denes mi pravea nekoja proba i mi rekoa deka sum alergichen na svezhi jagodi !
kazi sega nesto za forumskive prava..

alergija od jagodi se utvrduva mnogu rano.. uste kako bebe.
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by чучулига Саб Јан 24 2015, 21:04

Kezhman velichanstveni напиша:Denes mi pravea nekoja proba i mi rekoa deka sum alergichen na svezhi jagodi !
Најверојатно ти кажаја дека на таквата алергија мора да се обраќа многу внимание инаку има можност за смртен исход... пу пу скраја да е!
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni Саб Јан 24 2015, 21:06

concrete напиша:Величанствени   како си ????
Nema veke pat vo London,ni vo ubavata Evropska prestolnina.
No,ovde mi e srceto,i vo nego oni !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by concrete Саб Јан 24 2015, 21:06

чучулига напиша:
Kezhman velichanstveni напиша:Denes mi pravea nekoja proba i mi rekoa deka sum alergichen na svezhi jagodi !
Најверојатно ти кажаја дека на таквата алергија мора да се обраќа многу внимание инаку има можност за смртен исход... пу пу скраја да е!
Ваљда од бајати нема проблем , а и поевтино му е ... Wink
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

forumski prava:spored Kezman Velicanstveni - Page 2 Empty Re: forumski prava:spored Kezman Velicanstveni

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот