ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филмска музика и музика од игри

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Филмска музика и музика од игри - Page 2 Empty Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by VOL on Пет Сеп 16 2016, 23:25

VOL
VOL

Posts : 16612
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Филмска музика и музика од игри - Page 2 Empty Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by VOL on Чет Фед 16 2017, 23:06

VOL
VOL

Posts : 16612
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Филмска музика и музика од игри - Page 2 Empty Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by king on Чет Мар 16 2017, 22:14

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10506
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Филмска музика и музика од игри - Page 2 Empty Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by king on Пет Мар 31 2017, 00:56


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10506
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Филмска музика и музика од игри - Page 2 Empty Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by king on Нед Окт 22 2017, 22:50

Во мегахитот, пуцачината од прво лице .. Battlefield 1....
.... исто така 2004 ли беше ... дечките кои работеа на тогашниот хит Far Cry во играта во една мисија на еден брод поставија македонско знаме

.... 11-та и 12.30  минута  ...на два пати јасно се гледа


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10506
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Филмска музика и музика од игри - Page 2 Empty Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by king on Чет Јан 11 2018, 12:50


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10506
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Филмска музика и музика од игри - Page 2 Empty Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот