ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спортските кладилници треба да се затворат

Go down

Спортските кладилници треба да се затворат Empty Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by gestapo Вто Јан 13 2015, 21:04

Najlosoto na Makedonia sto ise sluci na kulturen nacin se sportskite kladilnici.Mnogu luge se zarazija..po cel den visat pred kladilnicite...znam dosta luge sto prodadoa stanovi duqani isto ne..Jas mislam deka vreme e da se donese zakon da se zatvorat sto e mozno pobrzo.
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Спортските кладилници треба да се затворат Empty Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by king Вто Јан 13 2015, 21:11

Пре ќе туриш катанец на црква или џамија отколку на кладилница....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Спортските кладилници треба да се затворат Empty Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by VOL Вто Јан 13 2015, 21:25

ausvic,pak te zaeba (samo ) edna utakmica? Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спортските кладилници треба да се затворат Empty Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by gestapo Вто Јан 13 2015, 21:34

Se ili nisto haha
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Спортските кладилници треба да се затворат Empty Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by gestapo Вто Јан 13 2015, 21:37

Gestapo sum jas samo neka mi namigne Grujo odma katanec na vrata
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Спортските кладилници треба да се затворат Empty Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by gestapo Вто Јан 13 2015, 21:41

Moze i zamena namesto kladilnici javni kuqi...neka pukne kaisot
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Спортските кладилници треба да се затворат Empty Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by VOL Вто Јан 13 2015, 21:43

daj be nekoj system?
ama od sigurnite
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спортските кладилници треба да се затворат Empty Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by punter ohrid Вто Мај 26 2015, 13:19

глупости, зошто да се затворат, еден живот една љубов, ако нема кладилници нема демократија, а ние се стремиме кон демократија.

punter ohrid

Posts : 95
Join date : 2014-05-21

Вратете се на почетокот Go down

Спортските кладилници треба да се затворат Empty Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот