ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разни вести, онака без врска

+16
Centarec
jambo
ribar
хан Ацо
VOL
reiter
Sahara raj
YAS
OSA
кнез
Morski galeb
concrete
king
Arhimed
чучулига
punter ohrid
20 posters

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by concrete Пет Мај 01 2015, 10:02

VOL напиша:Lelee..
http://vest.mk/?ItemID=688CA4A32248C44097025DF8DA70519D

Досие - Ќе се легализира ли марихуаната за медицински потреби во Македонија?
Пред некој ден погледав едно видео материјалче околу вакцините...приказната е многу поучна. Ако се знае како КОНОПОТ стана анатемисана билка , се станува јасно. Некој од свои бедни, себични и дрчни причини го дупи светот...упорно и упорно. Wink
concrete
concrete

Posts : 7027
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by king Пет Мај 01 2015, 17:40

Ха  ааааааа...
... шоферот на зајкото денес го искршил она голееемото ауди ....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 11073
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 17:42

ijaa.. i on imal od dzinovskite audiii..iii... Laughing Laughing Laughing

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17116
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 17:44

ЗалЉучок... дпмнеовците живи се јадат оти ауди не му дава.

јбг.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 17:50

boze isuse i sveti Marks.... najverojatno na svetot ima samo dva tipa na avtomobili.. dzinovski audi i malo audi za mindzi.  site drugi se vozat ili vo riksi ili peski odat.
ama, posto najverojatno dzinovskiot ogromen neverojaten model koj e eden i edinstven na planetava, i mora da se znae em da se tropne ( od vrata na vrata, de..) sekade za takva pojava.. cudno kako postoi i drug vid na audi i uste nekoj tamu dolu smrtnik ima pravo na posed na takov ... zver!.
pa uste go lupnal, neli tie avtomobili bea nelupajukji, nameneti samo za posebna polubogovska kasta...ona, kao, go lupas a on sam se poprava ( dzinovskiot model de..)

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17116
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 17:54

Извини Вол... комплекс некој, нешто.... шо те мачи бе чоек?

Немојш да преболиш основни вистини и си прајш филмој, драми....

шо ти е маката?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 17:57

kakvi vistini bre, kakvi fimovi , sto tropas, i kade tropas, dali si voopsto svesna..
("osnovni vistini.." Laughing Laughing Laughing  bozeee..)

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17116
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 17:59

Ти драмиш три дена веќе!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:00

cibe bre.

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17116
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 18:01

Шо значи то?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:02

pa to ti dodje ko poziv za parenje.

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17116
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 18:04

Глупости.

Ти ќе бришиш офтопици или јас?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:06

aj sedi si mirna.

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17116
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 23:21

concrete напиша:
VOL напиша:Lelee..
http://vest.mk/?ItemID=688CA4A32248C44097025DF8DA70519D

Досие - Ќе се легализира ли марихуаната за медицински потреби во Македонија?
Пред некој ден погледав едно видео материјалче околу вакцините...приказната е многу поучна. Ако се знае како КОНОПОТ стана анатемисана билка , се станува јасно. Некој од свои бедни, себични и дрчни причини го дупи светот...упорно и упорно. Wink
Абееее ај...
 невозможни работи!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by concrete Пет Мај 01 2015, 23:24

чучулига напиша:
concrete напиша:
VOL напиша:Lelee..
http://vest.mk/?ItemID=688CA4A32248C44097025DF8DA70519D

Досие - Ќе се легализира ли марихуаната за медицински потреби во Македонија?
Пред некој ден погледав едно видео материјалче околу вакцините...приказната е многу поучна. Ако се знае како КОНОПОТ стана анатемисана билка , се станува јасно. Некој од свои бедни, себични и дрчни причини го дупи светот...упорно и упорно. Wink
Абееее ај...
 невозможни работи!!!
????? Question
concrete
concrete

Posts : 7027
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 23:27

Ти си видел дека конопот е прогласен за нелегален по откровението на ацетилината киселина???

Абе ајјјј....

-------

https://veternica.macedonianforum.net/viewtopic.forum?t=292
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести, онака без врска - Page 40 Empty Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот