Вашите хитови

Страна 20 of 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Сре Мар 09 2016, 09:16


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Мар 11 2016, 17:46Ми текна на чупето од кавадарци ли неготино ли шо ја изведе оваја песМа на некое регионално талент шоу пред некоја година и беше суперкалифраџелистикекспиалидоушс....

оти бе таја не е претставник евровизија туку она докажаната лузерка пак... па уште со "дона" муабет???

шо е работата?, тактиката шо докажано губи да не се менва?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Пет Мар 11 2016, 17:56

mislis na kaljopa bUUUkle?
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Мар 11 2016, 17:59

таја ќе оди... а не ми текнува на чупчето талентирано како се викаше ни ми текнува кое шоу беше.... абе лудило испеа тогаш малата... таја е за на евровизија а не то, то... дежавуто!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Пет Мар 11 2016, 18:00

koja nenasitna vlaskaputka scratch
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Мар 11 2016, 18:03

Ја најдов Very Happy Very Happy Very Happy

Да се потсетиме на Марија ИцковаI love you I love you I love you I love you I love you

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Пет Мар 11 2016, 18:06

a ovaa kaljopa, so so ke si gi leci kompleksite na kompleksvizija?
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Мар 11 2016, 18:09

А добро оти ги гушат талентите ко Марија?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Мар 11 2016, 18:21

Марија пред месец


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Саб Мар 12 2016, 03:02


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Саб Мар 12 2016, 03:05


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Саб Мар 12 2016, 03:28


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Нед Апр 03 2016, 20:53


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Пон Апр 11 2016, 00:21


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Пон Апр 11 2016, 00:22


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Чет Апр 21 2016, 20:22


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пон Мај 09 2016, 23:06


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пон Мај 09 2016, 23:27

пффф

мразам обврски...

пффф

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Сре Мај 11 2016, 17:28


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Сре Мај 11 2016, 17:50


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Вто Мај 24 2016, 19:19


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Пет Мај 27 2016, 23:24

avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Нед Јун 12 2016, 11:11


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Пет Јун 17 2016, 05:25

dajte nesto dobro za slusanje?
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Саб Јун 18 2016, 18:10


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот