Референдумот...

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Референдумот...

Пишување by чучулига on Пон Окт 08 2018, 23:04

Зошто о зошто објективноста ни е непостоечка во општествово наше...

шо е работата, од кај ни е оваа бољка и чаре има ли некој?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by VOL on Пон Окт 08 2018, 23:05

ima be.
se meri u kilotoni
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by concrete on Вто Окт 09 2018, 19:58

VOL напиша:ima be.
se meri u kilotoni
Зошто бе килотони. Тоа се решава со маса, двајца судии, записничари и два вода посебно психички припремени + неколку сандаци муниција. И доволно индентификациони плочки за у зуби . Ах да ..и три четири тони негасена вар. Wink
avatar
concrete

Posts : 6759
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by VOL on Вто Окт 09 2018, 21:24

uu bre. mnogu morbidno...!


tuku kaj mi e cuculidzevo , ..? so ubavo si mantrase za idealen svet 
em objektivnost....


cuculidze?
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by king on Вто Окт 09 2018, 22:50


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9559
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by чучулига on Сре Окт 10 2018, 19:48

Suspect Suspect Suspect


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by concrete on Сре Окт 10 2018, 21:45

.....аааа.., тука било ѕирка само и си трае ..мудрицата..Wink
avatar
concrete

Posts : 6759
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by king on Сре Окт 10 2018, 23:38


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9559
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by king on Пет Окт 12 2018, 23:37

се јави ...благонадежниот...

https://telma.com.mk/georgievski-izborite-se-rizik-koj-mozhe-da-go-zakopa-dogovorot/

... подобро да молчи зошто и тој беше премиер ...
..па ај да не му ги бараме изјавите од тоа време у врска со преговорите/разговорите ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9559
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by VOL on Пет Окт 12 2018, 23:45

bugaromanite ko nego i onoj kolev, se podmocuvaat od srekja za da se turka vo ovoj pravec , kade sto odi zajakot.
znaat deka (na)majka im bugaristan podmolno ceka so novi baranja, intervencii vo istorijata, ucebnicite a i novi zakani , uslovi, baranja.

a ke se poserat od srekja sto zajakot im igra po nivno, im obekja deka ke im gi ostvari bugaromanskite vlazni snista koi blagonadezniot nikogas ne gi ostvari iako bese i premier, i ja imase celata vlast.

ovie sustetstva se raduvaat koga Makedonija e vo tesno, zatoa sto sekogas , napagjaat koga zemjata e vo nevolja, od zad grb.

zatoa i crvot petar kolev i ova bugaromongolsko blagonadezno sustestvo se tolku zapenjaveni za referendumi, evropi, itn.

jasno e koj bese LjuBGco . a vo sto e pretvoren... 
ni psihijatar ne go zema za ozbilno vekje...
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by concrete on Саб Окт 13 2018, 14:35

Љубчо е комедија жива, на ништо не личи. Си беше будалетинка си остана будалетинка.Најсмешно е што си се замислува бизнисмен. Ист материјал ко кловнон  Трипун. Приземна будала.. која случајот го стави на позиција каде можеше да влезе у Македонската историја, ама како многу пред него и многу после него излезе од говнаст материјал принаправен... Wink
avatar
concrete

Posts : 6759
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by king on Нед Окт 14 2018, 00:44

https://ako.mk/%d1%86%d0%b8%d0%bf%d1%80%d0%b0%d1%81-%d0%bd%d0%b5%d0%bc%d0%b0-%d0%b0%d0%bb%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%bd%d0%b8-%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%98%d0%b0-%d0%b7%d0%b0/

овој едвај чека да ние го одбиеме да не мора тие да го одбијат у нивниот парламент а со тоа и падне од власт ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9559
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by king on Нед Окт 14 2018, 15:10

Упсссс .... некој наши и не биле наши.... или чиповите откажале....

https://republika.mk/969881

... или некој си праел рачун без крчмар ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9559
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Референдумот...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот