Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter on Пон Сеп 14 2015, 18:52

Алаф да ви е..Сите тројца Very Happy  форум терате..нели е полесно на моб....или виденка.. Very Happy

reiter

Posts : 165
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL on Пон Сеп 14 2015, 18:54

a ti ne dodrza pa "radoznal" da vidis kako e? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by чучулига on Пон Сеп 14 2015, 18:56

reiter напиша:Алаф да ви е..Сите тројца Very Happy  форум терате..нели е полесно на моб....или виденка.. Very Happy
Супер ни е, фала... ти арен?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by king on Пон Сеп 14 2015, 18:59

VOL напиша:a ti ne dodrza pa "radoznal" da vidis kako e? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Му досади зунзарата .... со песничките ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL on Пон Сеп 14 2015, 19:02


a ovoj u stvari

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by concrete on Пон Сеп 14 2015, 19:03

king напиша:
VOL напиша:a ti ne dodrza pa "radoznal" da vidis kako e? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Му досади зунзарата .... со песничките ... Twisted Evil Twisted Evil
..кај тоа пее  OSA?? Негде држи матинеа???

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter on Пон Сеп 14 2015, 19:04


reiter

Posts : 165
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL on Пон Сеп 14 2015, 19:05

ne e ni svesna

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter on Пон Сеп 14 2015, 19:06


reiter

Posts : 165
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by concrete on Пон Сеп 14 2015, 19:08

reiter напиша:ауф..дури сега видов дека сите тројца сте одговориле...Е па здраво
старо-нов , дај потсети ме кој беше , јас онака стар и сенилен сум подзаборавиллл... Shocked

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL on Пон Сеп 14 2015, 19:08


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter on Пон Сеп 14 2015, 19:11


reiter

Posts : 165
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by чучулига on Пон Сеп 14 2015, 19:13


_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL on Пон Сеп 14 2015, 19:14


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter on Пон Сеп 14 2015, 19:15Последната промена е направена од reiter на Пон Сеп 14 2015, 19:16. Мислењето е променето 1 пати

reiter

Posts : 165
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Frutii magacin za ..radoznali :)

Пишување by чучулига on Пон Сеп 14 2015, 19:16


_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter on Пон Сеп 14 2015, 19:27

зошто нема репли?туку празно мени за одговор...ова за рогатиоит и опашкастиот..ај не заебавај кој може да те прочита со тоа точките..пиши бре човек вака погодувам која буква да ја ставам на точките што си ставил или немаш материјал во мозокот па не се доиспишуваш...не се лути ама стварно не те протумачив шт сакаше да ме навредиш

reiter

Posts : 165
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter on Пон Сеп 14 2015, 19:30


reiter

Posts : 165
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by чучулига on Пон Сеп 14 2015, 19:33


_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter on Пон Сеп 14 2015, 19:36

еве стискам ЦИТАТ и пак празно мени...не е проблем
а на која тема не е БОШ?ова онака да знам дека некоја тема има издршка од професионална гледна точка по темата каде е прашањето?

reiter

Posts : 165
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by king on Пон Сеп 14 2015, 19:42

reiter напиша:еве стискам ЦИТАТ и пак празно мени...не е проблем
а на која тема не е БОШ?ова онака да знам дека некоја тема има издршка од професионална гледна точка по темата каде е прашањето?

ја де еве цитат ...
.... тргни визирот од кацигата ... можда ја погодиш командата ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter on Пон Сеп 14 2015, 19:47


reiter

Posts : 165
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL on Пон Сеп 14 2015, 20:28


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот