Кога ке се смени власта?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кога ке се смени власта?

0% 0% 
[ 0 ]
50% 50% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
50% 50% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 2

Re: Кога ке се смени власта?

Пишување by concrete on Пон Мар 16 2015, 00:29

чучулига напиша:Сакам се кострешам сакам не...

И?
..и ништо И.....ЦК...!!
avatar
concrete

Posts : 6676
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кога ке се смени власта?

Пишување by чучулига on Пон Мар 16 2015, 00:35

Шо бе цк ти мене?

Не сум јас апологет на Груевски...

Шо не објасни то Груевски за бомбата 13000 квадрати на Водно...

па обраќање имаше фиљанот или не?

Не е бе зафракција таква импликација (со се сите другите)... до кога ќе се релативизира и по која цена?

Шо ви е бе... од кај сте вие??? нема одговорност од никој за ништо???

Ц Ц Ц!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кога ке се смени власта?

Пишување by king on Пон Мар 16 2015, 03:27

Леелеее...  глупа тема ....!!!

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кога ке се смени власта?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот