Сакам кажам, нема каде....

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Вто Мај 24 2016, 07:20

ojhaaaa Laughing Laughing Laughing

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Вто Мај 24 2016, 07:22

sarena revolucija

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Вто Мај 24 2016, 19:27

VOL напиша:sarena revolucija
Од лево кон десно второто прасе би било мој фаворит....

господско е баш .... лежи и јади... Черчил-че

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Нед Мај 29 2016, 09:32

da tibam civilizacijata nasa hemiska .
ni treba reset u kameno vreme. ni apcinja ni butur.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мај 30 2016, 23:59zacicala malava.. GTC vtor sprat.. denska sema Wink

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Јун 11 2016, 12:18http://off.net.mk/zezalici/foto/sindrom-na-sredna-klasa

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Нед Јун 12 2016, 22:38

Некни на тв. видов нешто, интервју ли беше, и така... таткото за синот а синот прва труба на светоте сега за први од Македонија јас кочани ги знаеварно ама, во нашите рамки  на едноставно препознавање, емиииипаааа... то е то.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Нед Јун 12 2016, 23:56

ubaj pesni
a be super folklor imame

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Пон Јун 13 2016, 07:57

..ништо без ѓупци....

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Јун 13 2016, 08:00

Луѓето успешно ја претставуват Македонија низ светот.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Јун 18 2016, 15:03

Се думам сеуште дали мож поарно место му е во темата за џукелите во Македонија

https://www.facebook.com/mdjtopchef/

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

Не знам која и каква му била готвечката кариера ко Шеф пред да излези на сител....

заради то шо иако има можност да дај огромен придонес кон македонската кујна и здравје а то не го прај и свесно го поддржува дури и поттикнува труењето на македонските луѓе, сакам да кажам дека овај чоек е кутар, беден.

Залудно постоење, жалосно.

Чоеку Божји, ти навистина имаш лице да прифатиш да те нарекуват Шеф а готвиш тестенини со "вегета" (кажал ли колку е битно тестенините да не бидат преварени?), "хопли" во се', десерти со спремни, конфекциски "колачиња" полни со адитиви, презервативи, ГМО.... фабричка паштета бре!!!! абе аааааај...

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ц ц ц

каква бескрупулозност и дрскост!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad  

Ах бе ааааххххххх шо се' ни се сервира 

Sad Sad Sad

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Саб Јун 18 2016, 15:10

....кој ти е сеа па овој  чоек  кутар, ем беден..жити бога???

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Јун 18 2016, 15:11

на сител замајава луѓе за готвење.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

увезен а автентичен демек Rolling Eyes

море мрш!!!

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Саб Јун 18 2016, 15:20

чучулига напиша:на сител замајава луѓе за готвење.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

увезен а автентичен демек Rolling Eyes

море мрш!!!
...ако има будалетинки кои на сител гледаат готвење  , остави им го нека ги мафта Very Happy Very Happy

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Јун 18 2016, 15:26

не е за смеа....

ко примери за готвење видов дека му носат лосос, лосос! и и... шо напрај од лососот....

абе, тешко нас.

а шо?

грото луѓе го пулат то скапано сител... и гласат според него.

хммм...

па да, нека се и ранат бе.

Пу!

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Јун 23 2016, 00:26

сексот е благослов.

извинете пуританци. за вас е ионака створен пеколот.

-------

http://veternica.macedonianforum.net/viewtopic.forum?t=351

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот