Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Страна 19 of 22 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Сре Дек 31 2014, 17:57

ohoho  dobar den ,posleden pat vi velam dobar den ,vo ovaa godina ...eve jas pristignav ,i vednash da zapochne pladnevnoto muabetenje ....pesnichka ..ovaa ...

OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Сре Дек 31 2014, 18:01

ajde odam vo meanata da vidam kako techat podgotovkite za dochekot na novata godina ....bogami da go pobaram i nego ,nikade go nema ....izgleda ke da sum vo pravo ,pak e vo meanata i so novite momichki .....

OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 18:06

Oса бе....

тажно то...

еве за тебе, на странски е ама весело е


_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 18:16

И еве ти друга на кирилица (ова е поќе по мој вкус дур не ми текни или не најдам да ти клам нешто по твое)


_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Чет Јан 01 2015, 00:20

dobro vi vecher pochituvani veternichari 

SREKNA  NOVA GODINA 


MNOGU ZDRAVJE ,SREKA ,LJUBOV ,I MNOGU USPEH VO NOVATA GODINA VI POSAKUVAM OD SRCE ......


PESNICHKA 

OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Чет Јан 01 2015, 12:08

DOBRO    UTRO     POCHITUVANI  VETERNICHARI 


DENES E 1 JANUAR 2015 G  DEN CHETVRTOK  PRV  DEN VO  
NOVATA  2015  GODINA 


vremeto e mnogu studeno ,no vedro ,sonceto sveti silno  i go pravi denot ushte poubav 


vi posakuvam uspeshen den , mnogu  zdravje ,mnogu radost ,smea , ljubov ,mnogu ubavi momenti so najbliskite ,
pesnichka za denot 

OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Чет Јан 01 2015, 20:14

dobro vi vecher pochituvani ,ajde malku da se druzime ,ajde poveselo da ni bide vesela novata godina ...eve pesnichka da se raspolozite ....

OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Чет Јан 01 2015, 22:38

pochituvani leka vi nok ,imajte ubavi snishta ...pesnichka 

OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Чет Јан 01 2015, 22:42

dobra nok pochituvani veternichari ....poleka pomina prviot den od novata godina ...imajte mirna i tivka nok ..sonuvajte ubavi sonishta ...eve edna pesnichka ....

OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by VOL on Чет Јан 01 2015, 22:44

a be ziv coek nema.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Чет Јан 01 2015, 23:54

a koj toa da ima ,utre e raboten den ..se treznat ekspresno ,i gi nema ....

OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by VOL on Пет Јан 02 2015, 00:01

aaa.. toa ke e.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by king on Пет Јан 02 2015, 08:04

Добро утро!

..прво работно утро во новата ни 2015 година ...

... ни ја нема ОЅА ... да ни каже дека ќе оди да остварува?!
... изглеа има споено денови ..


king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by VOL on Пет Јан 02 2015, 08:07

a be macak, ti ne si na rabota?

uups..
dobro utro.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by king on Пет Јан 02 2015, 08:12

Ја сум ти приватен уличен геометар .... lol!

... благодарејки на преквалификациите од бц...

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by VOL on Пет Јан 02 2015, 08:15

meraci

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by king on Пет Јан 02 2015, 08:17

VOL напиша:meraci
А бе едни мераци ... што да ти кажам ...
... вечно ќе сум му благодарен на државникот ... што ми ги покажа убавините на уличната геометрија ...


Последната промена е направена од king на Пет Јан 02 2015, 08:18. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by VOL on Пет Јан 02 2015, 08:18

ne e on kriv be.nie sme krivi..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by king on Пет Јан 02 2015, 08:22

А бе ...удри бригу на весеље ... еднаш се живее ...


king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by VOL on Пет Јан 02 2015, 08:24

kaj gi najde ovie kopii na "Modern Talking" ziti se..
ama ribava e bas za "dobro utro"

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by king on Пет Јан 02 2015, 08:30

VOL напиша:kaj gi najde ovie kopii na "Modern Talking" ziti se..
ama ribava e bas za "dobro utro"
За CC Catch  не си чул!!!!!
Една од поголемите диско дами во 80-90-те ...

.... ова е од нејзин концерт во Москва

нешто друго со неа
https://www.youtube.com/watch?v=EzZvY8LZ7Gw

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by VOL on Пет Јан 02 2015, 08:33

a , sega znam koja e.
izglea premnogu se zadruvav na sisters of mercy ili joy division pa ovaa mi prom'knala u kolekcija ama sega mi tekna , poznata e , da..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by king on Пет Јан 02 2015, 08:39

А ааааа по Панкот си бил

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by VOL on Пет Јан 02 2015, 08:46

a be , so ova se odrzuvam ja, muzicki WinkVOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by VOL on Пет Јан 02 2015, 08:56

dzanam. ampula za sabani


lek protiv folkpinkgrand-gumeni cizmi a-la Tigar Pirot.  ali so kengurski pasaport Laughing

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 19 of 22 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот