Предлози и прашања

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Предлози и прашања

Пишување by king on Сре Дек 31 2014, 14:13

Кај трчаш бе ....
... уште не е направена завршна сметка ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Предлози и прашања

Пишување by Centarec on Сре Дек 31 2014, 14:35

епа прави ја ајде Smile само кажи дали ќе биде у кеш или ко еден наш познат транзициски бизнисмен у умирање што даваше на времето бонус во форма на канти сирење или свинско од некоја негова штипска фарма : )

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Предлози и прашања

Пишување by king on Сре Дек 31 2014, 14:39

Нема да има дидвиденда .... целата сума ќе биде инвестирана во развој ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Предлози и прашања

Пишување by OSA on Чет Јан 01 2015, 04:54

king напиша:Нема да има дидвиденда .... целата сума ќе биде инвестирана во развој ...
ili pomoderno go toa vikat "reinvesticija "
pa za dzabe li pishuvavme ,100 posta  edna akcija ,a akciite ne se za ukras ,tuku za dividenda ...

OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Предлози и прашања

Пишување by concrete on Чет Јан 01 2015, 12:01

...доброутро осичке, среќна ти 2015-та , како гледам и у глуво доба ноќи...новогодишна башка, само на пара мислиш... santa

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Предлози и прашања

Пишување by OSA on Чет Јан 01 2015, 12:46

concrete напиша:...доброутро осичке, среќна ти 2015-та , како гледам и у глуво доба ноќи...новогодишна башка, само на пара мислиш... santa
dobro ti utro i na tebe ,....e pa koga ke si gi potroshish bez "usul " ke gi barash bez ogled na vreme 
p.s. shto mozam dodeka ste debatirale vcera u uljudno vreme ,jas ostvaruvav ,pa koga nachekam vreme ,odma odgovaram ,da ne mi stoi ...na dushata de 

p.p.s. jas ne sum gastarbajterka ,mojata plata  tolku trae od 17 casot na 31  ,do 5 casot na 1 ,tolku e 

OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Предлози и прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот