ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку е голема сантата мраз Најчевска

5 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by concrete Сре Aвг 06 2014, 11:22

Кој ја поддржува таа џукела??? Очигледно е дека тоа што се гледа над вода е само мал дел од големиот куп омраза кон нашиот народ и држава..... Cool 
Настрана нејзината дрчност кон лесна  сорос пара, не можам да прифатам дека некој нормален може толку да го мрази својот род....и до толку да се подлизува на  педофолистичарите и другите гнаси...
Некој сепак не си ја врши работата за која е платен и според чиј опис и попис на задолженија е да не штити од вакви вошки....
Ова на основа на нејзиното непречено од никого неспречено лаење прееска на каналот 24....
concrete
concrete

Posts : 7027
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by king Чет Aвг 07 2014, 00:05

Aj, aj, aj ....
... зар за таа креатура од човек (мада некои со полно право треба да се екскомуницираат од припадноста кон човечкиот род) треба да се трошат зборови????

..таа ти е бе ... една крајно ископмлексирана сподоба која пати од неописиво ектремно голем комплекс на виша вредност ..

..што би рекла чичулига ... „ја па ја“

...туриимтаквото на таквите ... и на таквите на која таа им е репер и идол ..
king
king

Posts : 11054
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by concrete Чет Aвг 07 2014, 08:31

...али гракава е ко стара страчка.
Разбирам години, раззбирам менопаузи, разбирам омраза кон својот род, разбирам педофилистичарско полтронство, разбирам дрчност кон сосрос пара, ама гракавоста на стара баба не ја разбирам.
Тоа може да биде само некоја проста овца од планинско трло која се излактала да дојде на местото професор...и на начин како само некои испрдоци од човечкиот род знаат.. Cool 
concrete
concrete

Posts : 7027
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Пет Aвг 08 2014, 16:59

Е шо ја исплукавте Најчевска бе толку?

Ако е таква како шо ја опишавте ич не ни треба да ја есапите а не па вака да ја грдите.

Инаку, ја читам и почитувам .... не го видов видеото за кое зборате па ќе си поќутам дур не ѕирнам.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Вто Aвг 12 2014, 23:20

Барав, барав и не најдов.


А можи видео за конкретно муабетот?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by concrete Сре Aвг 13 2014, 11:37

чучулига напиша:Барав, барав и не најдов.


А можи видео за конкретно муабетот?

ОВДЕ
јас налетав на него во реално време на ТВ  и тогаш и реагирав Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7027
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Сре Aвг 13 2014, 12:38

Фала.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by king Сре Aвг 13 2014, 23:43

concrete напиша:
чучулига напиша:Барав, барав и не најдов.


А можи видео за конкретно муабетот?

ОВДЕ
јас налетав на него во реално време на ТВ  и тогаш и реагирав Very Happy Very Happy Very Happy

Не ми се верува дека  ... неповратно си потрошил 53 минути  од животот за да ја слушаш лудачата ...
king
king

Posts : 11054
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by concrete Чет Aвг 14 2014, 00:00

...јас су ти бе мулти таск направија ...ко Наполеон..исторемено можам да работам и до три работи  Very Happy Very Happy Very Happy 
concrete
concrete

Posts : 7027
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Чет Aвг 14 2014, 11:06

concrete напиша:
чучулига напиша:Барав, барав и не најдов.


А можи видео за конкретно муабетот?

ОВДЕ
јас налетав на него во реално време на ТВ  и тогаш и реагирав Very Happy Very Happy Very Happy

Јас па барав видео од 06.08 кога си реагирал а видеото е од друг ден, 18.06 .... небитно...

И? Со шо конкретно Најчевска ги заслужи епитетите?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Чет Aвг 14 2014, 11:08

king2 напиша:
concrete напиша:
чучулига напиша:Барав, барав и не најдов.


А можи видео за конкретно муабетот?

ОВДЕ
јас налетав на него во реално време на ТВ  и тогаш и реагирав Very Happy Very Happy Very Happy

Не ми се верува дека  ... неповратно си потрошил 53 минути  од животот за да ја слушаш лудачата ...

Зошто "лудача" кинг?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by king Чет Aвг 14 2014, 21:11

чучулига напиша:
king2 напиша:
concrete напиша:
чучулига напиша:Барав, барав и не најдов.


А можи видео за конкретно муабетот?

ОВДЕ
јас налетав на него во реално време на ТВ  и тогаш и реагирав Very Happy Very Happy Very Happy

Не ми се верува дека  ... неповратно си потрошил 53 минути  од животот за да ја слушаш лудачата ...

Зошто "лудача" кинг?

Мислам дека не е потребно објаснување ...

...тоа и е default состојба ...
king
king

Posts : 11054
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Чет Aвг 14 2014, 21:16

Eпa очигледно мене ми треба појаснување. Оти јас така не ја согледувам и кажи ми ти зошто (шо гледаш во неа за да) ја нарекуваш така.

Те молам. Најљубезно.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by concrete Чет Aвг 14 2014, 23:47

чучулига напиша:Eпa очигледно мене ми треба појаснување. Оти јас така не ја согледувам и кажи ми ти зошто (шо гледаш во неа за да) ја нарекуваш така.

Те молам. Најљубезно.


хмм  тоа моја чучулиге нема врска со објаснување, тоа ти доџе нешто ко она кога пред 15 години Ричард Гир и рече на Џулуја во  Pretty Woman....после летот со Гулфстримот до Сан Франциско...: операта или ја засакуваш од првпат или нема никогаш да ја разбереш.... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7027
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Чет Aвг 14 2014, 23:55

concrete напиша:
чучулига напиша:Eпa очигледно мене ми треба појаснување. Оти јас така не ја согледувам и кажи ми ти зошто (шо гледаш во неа за да) ја нарекуваш така.

Те молам. Најљубезно.


хмм  тоа моја чучулиге нема врска со објаснување, тоа ти доџе нешто ко она кога пред 15 години Ричард Гир и рече на Џулуја во  Pretty Woman....после летот со Гулфстримот до Сан Франциско...: операта или ја засакуваш од првпат или нема никогаш да ја разбереш.... Very Happy Very Happy Very Happy

И ако не ја засакаш тогаш е лудачка работа? На разбирам.

И оти споредба со филм, и оти баш со тој филм?

Не разбирам.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Пет Aвг 15 2014, 00:09

Се' ми се чини дека вие двајца, конкрит и кинг, имате нешто против жените јавно инволвирани во политичкиот живот....

мислам дека сtе мизогени...

не чини Шеќеринска, не чини Најчевска, не чини Клинтон (Хилари)....

која е добра жена во политичкиот живот?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Пет Aвг 15 2014, 02:00

Ја бе мајка...

ви е страв од Најчевска....

а види то Опрата или Бјонсе....

мисим видете стварно
по пари и влијателност.... кај е Шеќеринска, Најчевска.. на Хилари и е јасно дека мора да и баци рака на Опра прво.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by Arhimed Пет Aвг 15 2014, 02:20

Најчевска знае да се занесе, ама не би ја квалификувал со такви епитети.

Arhimed

Posts : 242
Join date : 2014-06-11
Location : Мисисага, Канада

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by Arhimed Пет Aвг 15 2014, 02:24

чучулига напиша:Се' ми се чини дека вие двајца, конкрит и кинг, имате нешто против жените јавно инволвирани во политичкиот живот....

мислам дека сtе мизогени...

не чини Шеќеринска, не чини Најчевска, не чини Клинтон (Хилари)....

која е добра жена во политичкиот живот?
Наталија Поклонскаја од Крим
Колку е голема сантата мраз Најчевска 3216737

Arhimed

Posts : 242
Join date : 2014-06-11
Location : Мисисага, Канада

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Пет Aвг 15 2014, 02:24

Мизогенија.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by king Пет Aвг 15 2014, 02:26

чучулига напиша:Се' ми се чини дека вие двајца, конкрит и кинг, имате нешто против жените јавно инволвирани во политичкиот живот....

мислам дека сtе мизогени...

не чини Шеќеринска, не чини Најчевска, не чини Клинтон (Хилари)....

која е добра жена во политичкиот живот?

Па што да им правам ..кога стварно ...не чинат ....

.. а тек ко ми текне дека  Тимошенко ја фалев на цел глас, лош збор за неа не сум рекол ... ауууу а тек своевремено ..што фалење и удрив на чичолина која влезе у италијанскиот парламент ...
..и сеа ми спомнуваш некаква си мизогенија ...
king
king

Posts : 11054
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Пет Aвг 15 2014, 02:30

чучулига напиша:Мизогенија.

Ова си го едитирал признај!!!

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Пет Aвг 15 2014, 02:32

Arhimed напиша:
чучулига напиша:Се' ми се чини дека вие двајца, конкрит и кинг, имате нешто против жените јавно инволвирани во политичкиот живот....

мислам дека сtе мизогени...

не чини Шеќеринска, не чини Најчевска, не чини Клинтон (Хилари)....

која е добра жена во политичкиот живот?
Наталија Поклонскаја од Крим
Колку е голема сантата мраз Најчевска 3216737

А какви се нејзините достигнувања?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Пет Aвг 15 2014, 02:41

чучулига напиша:Мизогенија.

И навистина намам намера да се глупирам со вакви глупости...

ако имаш аргументи арно ако не... па мислам ова е сстварно глупо.

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига Пет Aвг 15 2014, 03:16

I друго имам да ти речам

Ист си ко сите шо сакаат да го здробат поинаквото мислење. Подеднакво добро го прајш.

Многу ми е жал.

МНОГУ!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Колку е голема сантата мраз Најчевска Empty Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот