ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Израел...!!!

+3
чучулига
punter ohrid
king
7 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by VOL Саб Мар 07 2015, 13:49

inaku zasega najkorisni sojuznici ni se tokmu izraelcire.mi okom oini skokom.
samo ako imas pari.. i raptor ke ti dovleckaat Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by gestapo Саб Мар 07 2015, 14:03Последната промена е направена од gestapo на Саб Мар 07 2015, 14:06. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : putin i merkel krojat planovi)
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by чучулига Саб Мар 07 2015, 14:13

Гестапо оти видеово?

Оние ќељајците не се луѓе... ни животни не се... непотребно постоење се.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by Centarec Саб Мар 07 2015, 16:23добро бе конкрит ја ли да ја ставам емисијава место тебе.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by VOL Саб Мар 07 2015, 16:41

zbrc! Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by чучулига Саб Мар 07 2015, 18:00

Хммм...

кузнај како изгледа светот гледан низ очите на чоеков Лучич...

хммм....
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by VOL Саб Мар 07 2015, 18:03

da mu se izvadat ocite , cim ne glea po "americki" , so velis?
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by чучулига Саб Мар 07 2015, 18:05

Не бе, шо ти е!!!

Не ми беше то муабетот ич.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by VOL Саб Мар 07 2015, 18:06

da de. sekako
tuku, velis loso zbori ovoj?
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by чучулига Саб Мар 07 2015, 18:08

Ни то не го велам.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by VOL Саб Мар 07 2015, 18:22

ni toa.
 vidi kako si ti nevina.
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by чучулига Саб Мар 07 2015, 18:25

Интересен ми е чоекот и ќе ги прочитам неговите книги.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by VOL Саб Мар 07 2015, 18:27

a.. smees da citas srpski avtori koi pisuvaat taka...?
na primer.. smees Seselj da go citas/gledas?
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by чучулига Саб Мар 07 2015, 18:28

Оти не би смеела?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by VOL Саб Мар 07 2015, 18:32

eh sea. na prasanje so prasanje odgovaras.
ke probam da izvada odgovor od tvoevo- znaci, smees.
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by чучулига Саб Мар 07 2015, 18:34

Те прашав... зошто не би смеела Вол?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by чучулига Чет Мај 14 2015, 20:23

Израел разочаран, Ватикан ја признава Палестина

http://www.nytimes.com/2015/05/14/world/middleeast/vatican-to-recognize-palestinian-state-in-new-treaty.html?_r=0
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by чучулига Вто Сеп 22 2015, 21:40

Израел со снајпери ќе се спраува со фрлачи на камења...

http://freebeacon.com/national-security/israel-authorizes-use-of-snipers-against-rioters-posing-lethal-threat/

на РТ има интересен прилог на темата кај шо е поставено и прашање дали тие снајпери ќе се користат и за израелците шо фрлат камења по палестинци.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Израел...!!! - Page 2 Empty Re: Израел...!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот