ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серии, стари и нови

+3
Ацева
concrete
king
7 posters

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by VOL Вто Јан 06 2015, 19:43

.nisto..
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by VOL Вто Јан 06 2015, 19:45

2:0
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига Вто Јан 06 2015, 19:46

Оти бе брат ми водиш евиденција м?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by VOL Вто Јан 06 2015, 19:52

ne ti e denot?
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига Вто Јан 06 2015, 19:56

Не, бе...

јас не сум во натпревар филм.

Ич.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by king Нед Јан 18 2015, 11:19

Излезе новата сезона на 

Helix
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by VOL Нед Јан 25 2015, 15:06

koj ne gleal... Laughing Laughing Laughing
predlog. SNL:
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by king Пон Јан 26 2015, 13:11

Стрела....
после паузата .... прободувањете скроз наскроз на Оливер и неговото фрлање у провалија ....
... ене го жив .....

.... кај смее да умре ... ќе треба серијата да ја завршат ....
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига Пон Јан 26 2015, 20:02

Хахахахахаааа

Impractical Jokers

Laughing Laughing Laughing

будали!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига Чет Јан 29 2015, 18:05

Една од најдобрите (по мој вкус)

Boston Legal

"Дени Крејн!!!" Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига Вто Мар 03 2015, 11:39

Излезе на 27ми третата сезона на

House of Cards

ептен ја препорачувам серијата.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by king Вто Мар 03 2015, 12:23

Ја гледа ли некој новата серија?

12 мајмуни

...основа е истоимениот филм со Брус Вилис од 90-те ...  ..
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига Нед Мар 08 2015, 15:33

На History каналот

Mantracker 

Супер за тепање време.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by хан Ацо Вто Мар 10 2015, 17:43

king напиша:Ја гледа ли некој новата серија?

12 мајмуни

...основа е истоимениот филм со Брус Вилис од 90-те ...  ..
Ги имам гледано првите три-четри епизоди.Слаба работа,трошенье на време залудно.
хан Ацо
хан Ацо

Posts : 333
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by Laba Сре Мар 11 2015, 10:29

link za novi serii
http://allnewepisodes.com/
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by king Чет Мар 26 2015, 09:49

Нова серија

Eye Candy

... нешто хакери ова она ....
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by king Сре Апр 08 2015, 13:27

Почна втората сезона на Сејлем, Salem, според првата епизода не очекува возбудливо, крваво и напнато продолжение ...

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by хан Ацо Сре Апр 15 2015, 17:28

Почна новата пета сезона на Game of thrones,првите четри епизоди ги има векье на Замунда.
хан Ацо
хан Ацо

Posts : 333
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by king Сре Апр 15 2015, 22:50

А бе ... кој симнува веќе торенти ... кога веќе се има онлајн за гледање....

А ..ааааа ќе заборавев ... има и нова серија, уште еден суперхерој од стрип продукцијата на МАРВЕЛ КОМИКСDaredevilking
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by king Нед Апр 19 2015, 21:23

Уште една нова серија


The Messengers 


king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by king Сре Апр 22 2015, 20:03

Game of Trones ... еве веќе 4 нови епизоди ...
...некако мирно почнаа, се само некои муабети, слабо акција ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by concrete Сре Апр 22 2015, 20:12

кај може да се симнат за гледање???
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by king Сре Апр 22 2015, 20:16

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by concrete Сре Апр 22 2015, 20:22

како влегов сите аларми за вируси засвиреа кај мене.... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by king Сре Апр 22 2015, 20:24

Нема бе вируси ... поп-уп реклами се ...
...изблокирај тоа рекламите ..и никогаш веќе нема да ти сметаат ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Серии, стари и нови - Page 3 Empty Re: Серии, стари и нови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот