ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Рекет.....

+2
VOL
king
6 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Рекет..... - Page 3 Empty Re: Рекет.....

Пишување by VOL Саб Jул 24 2021, 19:11

https://republika.mk/vesti/skopje/influenser-na-sdsm-objavi-deka-vmro-dpmne-sigurno-pobeduva-vo-kisela-voda/
Алекс Сиљан, инфлуенсер и твитерџија, близок до СДСМ објави оти ВМРО-ДПМНЕ сигурно победува во Кисела Вода на локалните избори.

Не гласам на локални, тепа ВМРО во Кисела Вода, ќе се активирам ко ќе треба да ги рушиме, здравје! ✊

— Алекс Сиљан (@AlexSiljan) July 21, 2021

influenser.... od sds.... scratch

gi ismesal loncinjata...
VMRO ke "tepa", da...
ama otkako ke pobedi. Twisted Evil

ke rusel on...
...
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот