ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Терање сеир

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Сре Апр 15 2020, 20:57

koi moroni.....
VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by concrete on Чет Апр 16 2020, 16:10

....значи ...... Н А Е Б А В М Е !!!  Shocked
concrete
concrete

Posts : 7012
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by concrete on Чет Апр 16 2020, 16:10

....значи ...... Н А Е Б А В М Е !!!  Shocked
concrete
concrete

Posts : 7012
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Сре Апр 29 2020, 11:57

https://off.net.mk/lokalno/razno/kolku-pati-vo-edna-minuta-mozhe-da-se-kazhe-severna

Точно пет пати изговори северна Македонија во една минута... во просек на секои 12 секунди.... lol! lol!
.... лудило!!!!!.. Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Пон Мај 04 2020, 14:30

хихихи...

https://sportski.mk/%d0%b2%d0%be%d1%98%d0%b2%d0%be%d0%b4%d0%b8-%d0%b8-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d0%b3%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d0%b0-%d0%b8%d0%b7/

... вика навивачите дошле да тераат политика а самата се спремала да рецитира политички памфлет....

... туку ... што не го зела со себе и денко... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Пон Мај 04 2020, 16:46

Denko polaga cvekje na bistata na Tito..
U "istorija " objasneto zasto..
VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Вто Мај 05 2020, 22:14


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Вто Мај 05 2020, 22:19

Boze sacuvaj ne uste malce, ziti mladoS. Shocked
VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Вто Мај 05 2020, 23:35

https://centar.mk/blog/2020/05/05/kade-zhivee-liderot-na-vmro-dpmne-go-prashaa-mitskoski-dali-znae-deka-nake-chulev-snimal-spotovi-a-toj-se-praveshe-deka-ne-znae/

ај, ај, ај, ама се возбудиле па уште и брука .... е, јбг... со пилешки мозок невозможно е да разберат дека Мицко ги  истролувал и дупи меѓу ребра... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Пон Мај 11 2020, 22:33


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Сре Мај 13 2020, 19:39

Se ni e pogodeno uste samo kafanite da ni se opravat i ihaaa...
VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Нед Мај 17 2020, 17:25

https://kanal5.com.mk/-video-nina-angelovska-si-igra-so-svoeto-no-i-zdravjeto-na-svoite-kolegi/a422494

Е, добро де, кај може женско да издржи 30 секунди а да не ја „поправи“ фризурата.... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Нед Мај 17 2020, 17:44

Voa ne e zensko bre.
Voa e prcajzla
VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Нед Мај 17 2020, 18:01

Lelee...

A be ovoj Kir- acovski, treba da se pokrie so jambolija..
Za OVA li be go vleckaat po mediumi.... tolku li e utepan be , pa ova ukazue deka ovaa mu e 
1. Ili prva zenska y zivot koja mu dala.. alsimum da fati " preku dzemper"...
2. Ili prv seks so zensko stvorenje mu bil na 32 godini.
http://dokazmakedonija.mk/ekskluzivnoooo-frizerkata-od-prilepsko-vo-mepso-shto-ja-kladoa-eba-ishtana-od-sdsm-stana-silikonka/
Ovoj "dokaz" e sranjarija ziva ali radi foto na dzenskamu na  kiracovski  Twisted Evil
Inaku , vidi-vidi ,fLizeritukava so mudrue... nesto ne i e pogodeno..
https://netpress.com.mk/frizerkata-na-kiracoski-avno-go-povika-zaev-gospod-na-miloto-da-mu-go-zemi-na-tie-shto-pravat-vakvi-gnasni-igri/

Sramota. .. a bas mislev e takva dama, cim perjanicava  na sdsOvcive od bitAla odabiralo...
Ali kao da odbiral grlo za borba so ovnovi, ebago... scratch scratch scratch
Ne mi se jasni sdsOvcive.. definitivo.
Partiski nepotizam, najnisko nivo na provincijalizam, alcnost, izmami, lagi, seljacizam, nedodrkan, a vamu i izabranickava frla civtinja sea, ko zigosana kobila, kolne , psue, vregja....? 
Sramota bre..
VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by concrete on Пон Мај 18 2020, 12:33

VOL напиша:Lelee...

A be ovoj Kir- acovski, treba da se pokrie so jambolija..
Za OVA li be go vleckaat po mediumi.... tolku li e utepan be , pa ova ukazue deka ovaa mu e 
1. Ili prva zenska y zivot koja mu dala.. alsimum da fati " preku dzemper"...
2. Ili prv seks so zensko stvorenje mu bil na 32 godini.
http://dokazmakedonija.mk/ekskluzivnoooo-frizerkata-od-prilepsko-vo-mepso-shto-ja-kladoa-eba-ishtana-od-sdsm-stana-silikonka/
Ovoj "dokaz" e sranjarija ziva ali radi foto na dzenskamu na  kiracovski  Twisted Evil
Inaku , vidi-vidi ,fLizeritukava so mudrue... nesto ne i e pogodeno..
https://netpress.com.mk/frizerkata-na-kiracoski-avno-go-povika-zaev-gospod-na-miloto-da-mu-go-zemi-na-tie-shto-pravat-vakvi-gnasni-igri/

Sramota. .. a bas mislev e takva dama, cim perjanicava  na sdsOvcive od bitAla odabiralo...
Ali kao da odbiral grlo za borba so ovnovi, ebago... scratch scratch scratch
Ne mi se jasni sdsOvcive.. definitivo.
Partiski nepotizam, najnisko nivo na provincijalizam, alcnost, izmami, lagi, seljacizam, nedodrkan, a vamu i izabranickava frla civtinja sea, ko zigosana kobila, kolne , psue, vregja....? 
Sramota bre..
..се тоа историски се подведуе под СЕЉАЧААНА , простаклук на копуци кои 1945  после ликвидацијата на буквално сите патриоти , а и вистински комунисти  од НОБ ја програбија власта како вазали и послушно ни ебаваат матер веќе цел век... Кој газда придојде , тој ги рента.... А за онаа пичкицана со тоа бузите , да има човек време да докторира у Беч на трауми и ментални девијации на просечна МКД камењарка.. Smile Smile Smile  Да стаиш такви и таму силикони , мора да си мнооооооогу зајден... Smile
concrete
concrete

Posts : 7012
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Вто Мај 19 2020, 21:49

https://nezavisen.mk/so-platezhnite-kartichki-od-vladata-kje-se-kupuvaat-samo-domashni-proizvodi/

.... да си прашам ... со тие картички ќе може ли да се плати струја и вода ... нели и тоа се домашни производи..... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Саб Мај 30 2020, 10:33

[size=32]Пендаровски се слушна со папата Франциск[/size]


[size=32]Da de.[/size]
[size=32]I Zajakot isto, so Porosenko, Stoltemberg, Greta, Supermen, Ajnstajn, Goce Delcev, Kleopatra.....[/size]
VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Пон Јун 01 2020, 12:29

https://kurir.mk/Makedonija/vesti/direktorkata-na-ujp-lukarevska-pozitivna-na-koronavirus-a-se-fotografirashe-so-narodot-kako-deli-flaeri-foto/

Наќе е крив што со шмркови и солзавец не ги растерал .... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Пон Јун 01 2020, 19:16

Au! 
Pa kako e toa mozno?
A taman ja pobedija...

Grujo e kriv.
VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Вто Јун 02 2020, 17:21

сдс-оФци запнале ... изборите се единствено решение..
... е да де... за да бидат пратени во опозиција .... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Сре Јун 03 2020, 22:08

VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Сре Јун 03 2020, 22:20

Сакала да покаже дека и не е баш за фрлање.... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Сре Јун 03 2020, 22:43

king напиша:Сакала да покаже дека и не е баш за фрлање.... Twisted Evil Twisted Evil
Ne , ne e za frlanje..

Za bukarenje e...
VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by king on Чет Јун 04 2020, 08:54

Абе, ние се смееме, заебаваме... ама што ако дотичната праќа порака.... како што таа се разголила така и други ќе соголи?

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10654
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by VOL on Пет Јун 05 2020, 08:46

A be stvarno ovoj Tarantul Spasovski PAK se vošlosal so ova koronava?
Ova vtorput mu e ebago, 
Kako bese onaa forana " a he uzivaj od ednaška, peder ne se stanue"

Ama.. scratch...
Na Tarantul, ...vtor put mu e...???
Znaci....  Shocked...i nie ke si iame Ana Brnabić ????
VOL
VOL

Posts : 16759
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Терање сеир - Page 9 Empty Re: Терање сеир

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот