ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

актуелно во ВМРО ДПМНЕ

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

актуелно во ВМРО ДПМНЕ - Page 2 Empty Re: актуелно во ВМРО ДПМНЕ

Пишување by кнез Нед Ное 25 2018, 18:05

Се почувствуваа нелагодно американскиот бег и неговиот башибозлук пред една недела кога видоа народ пред собрание кој не го контролираат и сега го пуштија својот башибозлук преку Мицко-ага да ја превземе работата со побунетиот народ.
Заев е изрод крвник предавник....а единствени кои можат да му конкурираат се вмровските аганлии.

кнез

Posts : 688
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот