ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Евровизија, странски и домашни музички фестивали

Go down

Евровизија, странски и домашни музички фестивали Empty Евровизија, странски и домашни музички фестивали

Пишување by VOL Пет Мај 11 2018, 21:07

Претатавникот на Црна Гора на Евровизија кажа одвратна шега на сметка на инвлидни деца , па членовите на Советот на РТЦГ побарале да биде дисквалификуван, но а крајот сепак настапи.
Вања Радовановиќ, претставникот на Црна Гора, крена голема прашина пред синоќешниот настап со вицот што го кажа на барање на наовинарот.
„Знаете ли што добоваат за Божиќ слепите и глувите деца? Рак“, се зинасмеал Вања.
https://republika.mk/915543
a be uste u faca ko ke go vidis se e jasno Laughing Laughing Laughing  budala...Евровизија, странски и домашни музички фестивали Kensrjoke-520x330
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот