ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашиот сексуален живот

Go down

Вашиот сексуален живот Empty Вашиот сексуален живот

Пишување by Morski galeb Пон Јан 08 2018, 15:30

Колку девојки легнавте минатата година?
Јас како почитуван воведничар ќе кажам за себе, бројката е 4.
Годините им се 30, 30, 24, 21.

Ајде споделете почитувани форумџии. Smile Smile

Morski galeb

Posts : 120
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот сексуален живот Empty Re: Вашиот сексуален живот

Пишување by king Пон Јан 08 2018, 22:25

Morski galeb напиша:Колку девојки легнавте минатата година?
Јас како почитуван воведничар ќе кажам за себе, бројката е 4.
Годините им се 30, 30, 24, 21.

Ајде споделете почитувани форумџии. Smile Smile
Обично вистинската бројка е количник од делител бар 4 ... Twisted Evil Twisted Evil

... а форумџиите не раскажуваат рибарски приказни ... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот сексуален живот Empty Re: Вашиот сексуален живот

Пишување by VOL Пон Јан 08 2018, 22:36

ja mislam deka realnata brojka , ne navlagajki vo toa kolkava mu bila, ne se deli, eve, tuku se mnozi.
so nula.
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот сексуален живот Empty Re: Вашиот сексуален живот

Пишување by king Пон Јан 08 2018, 22:41

VOL напиша:ja mislam deka realnata brojka , ne navlagajki vo toa kolkava mu bila, ne se deli, eve, tuku se mnozi.
so nula.
Ај па и ти .... можеби еднаш му се посреќило .... ВО СОН ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот сексуален живот Empty Re: Вашиот сексуален живот

Пишување by VOL Пон Јан 08 2018, 22:44

okej, okej.

priznavam, preterav.so nulata

aj neka e , ko so veli.
ama ne veruvam deka e so zensko.
ili barem ne so dvonozno...
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот сексуален живот Empty Re: Вашиот сексуален живот

Пишување by king Пон Јан 08 2018, 22:54

Што да ти кажам .... незнам ....
...многумина тргнале по глобалистичкиот тренд .... биди геј ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот сексуален живот Empty Re: Вашиот сексуален живот

Пишување by VOL Пон Јан 08 2018, 22:56

so srekja neka mu e
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот сексуален живот Empty Re: Вашиот сексуален живот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот