ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Локални избори 2017

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by VOL on Чет Окт 12 2017, 22:40

ajde de.
ali toa ne gi sprecuva kovacite na "teorii na zagovor"
da ja gledaat casata -"poluprazna" iako e "polu-polna" Smile
kako i tebe, kako seirdzija, da mu se izraduvas na vakvi tvitovi...

ne e forata za familija tarculovski, dali se "krivi em / ili pravi"
tuku vo ona sto go velam celo vreme...]

sakate da gi zamenite kriminalcite?
dokazete deka vie ne se kriminalci.

kuzis? ne.
so da ti praam.
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by чучулига on Чет Окт 12 2017, 22:45

Мхм, важи.

Еве ќе размислам другите избори да се кандидирам.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by VOL on Чет Окт 12 2017, 22:47

Mxm, vazi.
..ama za lovdzilnicana kaj katlanovo.
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by чучулига on Чет Окт 12 2017, 22:48

Пфффф!

ПРЕ ЦЕ ДНИК!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by king on Чет Окт 12 2017, 23:29

хихихи


Ефтов: Заев вели животот ќе дошол во Струмица, а заборава дека 12 години е градоначалник на Струмица
http://kurir.mk/Makedonija/vesti/eftov-zaev-veli-zhivotot-ke-doshol-vo-strumitsa-a-zaborava-deka-12-godini-e-gradonachalnik-na-strumitsa/

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by чучулига on Чет Окт 12 2017, 23:32

king напиша:хихихи


Ефтов: Заев вели животот ќе дошол во Струмица, а заборава дека 12 години е градоначалник на Струмица
http://kurir.mk/Makedonija/vesti/eftov-zaev-veli-zhivotot-ke-doshol-vo-strumitsa-a-zaborava-deka-12-godini-e-gradonachalnik-na-strumitsa/
Ефтов плагијатор  Laughing Laughing Laughing

кради од твитер... таму на секое ова го пишат за дфрикингпмнеовските обвинувања и ветувања
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by king on Чет Окт 12 2017, 23:47

Остај тоа ... твитер митер ... плагијат не плагијат...
... друго е работата .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by чучулига on Пет Окт 13 2017, 20:10

исто е работата
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by VOL on Саб Окт 14 2017, 12:23

utre se izborive? Shocked
ajdee..

bati zaspaniot. Laughing

ne e loso da organizirame kladilnica Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by king on Нед Окт 15 2017, 20:25


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by VOL on Нед Окт 15 2017, 20:28

ja glasav
a glasackite livcinja si gi zemav!!!
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by чучулига on Нед Окт 15 2017, 21:10

на пресов на дфрикингпмне овај шо збора нешто стиснат бе
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by VOL on Пон Окт 16 2017, 06:30

..pa izgubija, zatoa.


kao uste se prebrojuvale, a nekade ke imalo i vtor krug, no generalno- Grujo ima mnoogu pomalce opstini odosto imaa dosega
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by VOL on Пон Окт 16 2017, 06:38

pa, bi bilo najrelevantno, vo momentov,
rezultati spored drzavnata izborna komisija
izbroeni glasovi, mapa na opstini itn..

https://rezultati.sec.mk/Local/Results?cs=mk-MK&r=r&rd=r1

pobea na SDS vo Aracinovo.. Shocked
dovolno kazuva se' Wink
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by кнез on Пон Окт 16 2017, 08:42

Добра вест за македонскиот народ е што Грујо-кукавицата си оди.Не се надевам многу дека ќе дојде некој прав Македонец ама малку се надевам онака детински.

кнез

Posts : 688
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by чучулига on Пон Окт 16 2017, 09:03

VOL напиша:pa, bi bilo najrelevantno, vo momentov,
rezultati spored drzavnata izborna komisija
izbroeni glasovi, mapa na opstini itn..

https://rezultati.sec.mk/Local/Results?cs=mk-MK&r=r&rd=r1

pobea na SDS vo Aracinovo.. Shocked
dovolno kazuva se' Wink
Да беееее... браво!!!

Дфрикингпмне кога би победиле во Арачиново м?

Види ги ти ербап овие од сдсм!


Последната промена е направена од чучулига на Пон Окт 16 2017, 09:07. Мислењето е променето 1 пати
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by чучулига on Пон Окт 16 2017, 09:06Старо видеово ама легнува
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by king on Пон Окт 16 2017, 12:40

кнез напиша:Добра вест за македонскиот народ е што Грујо-кукавицата си оди.Не се надевам многу дека ќе дојде некој прав Македонец ама малку се надевам онака детински.
Гујо требше да си оди после парламентарните избори т.е. кога не успеа да формира влада, кога жеден го пренесоа преку вода, кога не го ко сдсоФци напуштија парламентот ... завршено е со него но не и со вмро-дпмне

...сдсоФци нека не се премногу радуваат и занесуваат ко да освоиле власт еднаш сасекогаш ... демократијата е заебана работа, работите се менуваат и преку ноќ...

... а за Арачиново ... сметката допрва ќе ја добиеме.... нема ништо случајно

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by concrete on Пон Окт 16 2017, 16:29

кнез напиша:Добра вест за македонскиот народ е што Грујо-кукавицата си оди.Не се надевам многу дека ќе дојде некој прав Македонец ама малку се надевам онака детински.
....ако е за право и ако има образ, бидејќи сигурно нема да се одметне во илегала со револуционерното терористичко крило , останува да направи харикири, колку толку да остане запаметен како човек , а не како ефтина американска курва....Мислам дека ќе избере да се скрие во длабока анонимност со нов индентитет, некаде каде никој нема да го препознава. Би сакал да грешам , ама искуството ме учи дека сум во право... Mad
concrete
concrete

Posts : 6980
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by VOL on Пон Окт 16 2017, 17:51

Twisted Evil
de be. de.
pa izgubi VMRO DPMNE, a ne Gruevski Smile
a , kako pogolemiot del od makedonskiot narod, glasase za taa partija a od drugata strana SDS dobi onolku kolku sto dobi, so glasovi od siptarive:
zajko,
-se obiduva da dobie podrska od bugarotatarive- ja eba istorijata im ja prodade.
Bugarija, clenka na NATO i EU, a kako sosed, se bara podrska od niv..
- se obiduva od juznogjupcive da dobie podrska, - ja eba istorijata im ja prodava i niv..
Grcija e mnogu povekje vo NATO i EU od istocnite ni tatari, pa nivnoto "ohi" mnogu mu znaci na zajakot.
- se prodade zajakot i na siptarive: em istorija, em nevideni povlastici, amnestii, dzamii, biznisi, dvojazicnosti, federalizacii.. raboti koi i samite tie oci okokorija koga vidoa kakov mentalno obolen zajak  imaat na masa,,
em KiM em Albanija se mozebi nistaven , faktor, ama vtorive, se vo nato, a ovie domasnive... mu se KLUCEN faktor za da dojde na vlast,so nivnite glasovi dojde.

Grujo: za se sto si prael nelegalno- ke si se istrazi, ako e za sudenje ke si se sudi i taka nataka.
nikoj nema da go zali ako brcnal vo mnogu dzepovi.
nikoj nema da zaplace ili da mu nosi napolitanki ako zavrsi vo zatvor.

poentata e:
ako zajakot pocne so otplata na dolgovi- a tie dolgovi , se NEGOVI, a site nie treba da gi plakjame..
e pa super mi e sto se banjam koga sakam , i niko ne moze da me narece, "banjat" , i dovolno cesto za da ne moze nikoj da me narece "nebanjat"

pak ke kazam, ne e biten ni gruevski ni svitata mu, tuku koi dzukelcinja se javija da dzavkaat, i da mudruvaat 9 vklucuvajki go Krekekenovski, mozda Ljube Ligaviot ke se javi od nekoja wc skolka ( znaat skopjani koj e Ljube Smile )
a moze i LjubGco pederceto ( znaat skopjani i koj bese Kirco Smile ) ke ja izmolne glavata od gazot na Karakacanov ili Dimitrov ( poznatoi bugaristanski mentalno zaostanati orospii, spored EU standardi i merila..)

taka daa..
ako zajakot dosol na vlast AVTOMATSKI ne stanuva pointeligenten, MORON si e MORON, i ke si ostane takov.
sorosolajnata okolu nego si se -imenkata sama si kazuva Smile
bez razlika sto nekoj misli deka sega tie se vo juris, lajno si e lajno,

a site vmrovci koi kukumjavcat oti ne dobile 345 675 8749 e12 glasovi, neka si kukumjavcat.

se nadevam deka sum seuste vo malata normalna grupa od makedonskiot narod, koj seuste razlikuva idioti od normalni, i bez razlika na vulgarniov mi recnik ( Twisted Evil ) tesko ( se zaebavam: nikogas!) nema da mi izlezat od nisan spomenatite bioloski greski vo Makedonija .

predavnici si se predavnici,so sea, ke im se pika nekoj vo gazot?
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by king on Пон Окт 16 2017, 20:27

Колумна е ....Ѓаволскиот круг на избори заради нови избори е во полн замав, а во име на забивање на последниот удар на груевизмот, се преземаат мерки што не само што го ребрендираат (во заевизам) туку и го ревитализираат.http://novamakedonija.com.mk/NewsDetail?title=%D0%9D%D0%B5%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BE%D1%82-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B0&id=96a8c948-ef4f-45d0-bc84-b3357fb6fe11

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by кнез on Пон Окт 16 2017, 20:28

Грујо сега ќе се обиде по наредба од Амбасадата да постави свој наследник исто така мил на Амбасадата.
Тој на почетокот ќе лае некој патриотски слогани,за да успее да ги врати гласачите за потоа исто така да ги излаже.
Најдобро би било што би рекол Конкрете таа партија да се самораспушти зошто толку е загадена,толку е контаминирана  да никаква дератизација не е можна.Нејзе треба да ја одува некоја нова чиста партија.Проблемот е што тоа е нереално.
Теоретски малку е пореално да се случи народ во ВМРО и да се превземе партијата од американските слуги кои сега ја конртролираат.
Двете опции се многу малку веројатни со овој народ и со оваа структура и вредности во македонскиот народ.
Целата партиска структура се заснова на чисто лукративен интерес и тоа  од базата па се до врвот.Тие на врвот се олицетворени на овие ситни шмеќари од базата.
Целиот народ или чека некое вработување тендерче или е вработен само поради партиски "заслуги".
Тоа е системот на вредности кој е воспоставен.Да бараш од такви некој промени од идеолошки причини е исто ко од риба да бараш да лета.Значи шансата е во ново движење со нови вредности (потпомогнато од Русија)што е исто така фантазија во оваа констелација за краток период.
Значи шансата е во замислете некоја луда среќа или некоја луда несватлива претумбација,на чело на ВМРОда дојде некој Македонец кој цело време ја лажел Амбасадата дека е (замислете американски космополит) а да ти бил во душа Македонец.
Лудо а?
Е па чорба браќа  Very Happy Very Happy

кнез

Posts : 688
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by concrete on Пон Окт 16 2017, 20:58

VOL напиша:Twisted Evil
de be. de.
pa izgubi VMRO DPMNE, a ne Gruevski Smile
a , kako pogolemiot del od makedonskiot narod, glasase za taa partija a od drugata strana SDS dobi onolku kolku sto dobi, so glasovi od siptarive:
zajko,
-se obiduva da dobie podrska od bugarotatarive- ja eba istorijata im ja prodade.
Bugarija, clenka na NATO i EU, a kako sosed, se bara podrska od niv..
- se obiduva od juznogjupcive da dobie podrska, - ja eba istorijata im ja prodava i niv..
Grcija e mnogu povekje vo NATO i EU od istocnite ni tatari, pa nivnoto "ohi" mnogu mu znaci na zajakot.
- se prodade zajakot i na siptarive: em istorija, em nevideni povlastici, amnestii, dzamii, biznisi, dvojazicnosti, federalizacii.. raboti koi i samite tie oci okokorija koga vidoa kakov mentalno obolen zajak  imaat na masa,,
em KiM em Albanija se mozebi nistaven , faktor, ama vtorive, se vo nato, a ovie domasnive... mu se KLUCEN faktor za da dojde na vlast,so nivnite glasovi dojde.

Grujo: za se sto si prael nelegalno- ke si se istrazi, ako e za sudenje ke si se sudi i taka nataka.
nikoj nema da go zali ako brcnal vo mnogu dzepovi.
nikoj nema da zaplace ili da mu nosi napolitanki ako zavrsi vo zatvor.

poentata e:
ako zajakot pocne so otplata na dolgovi- a tie dolgovi , se NEGOVI, a site nie treba da gi plakjame..
e pa super mi e sto se banjam koga sakam , i niko ne moze da me narece, "banjat" , i dovolno cesto za da ne moze nikoj da me narece "nebanjat"

pak ke kazam, ne e biten ni gruevski ni svitata mu, tuku koi dzukelcinja se javija da dzavkaat, i da mudruvaat 9 vklucuvajki go Krekekenovski, mozda Ljube Ligaviot ke se javi od nekoja wc skolka ( znaat skopjani koj e Ljube Smile )
a moze i LjubGco pederceto ( znaat skopjani i koj bese Kirco Smile ) ke ja izmolne glavata od gazot na Karakacanov ili Dimitrov ( poznatoi bugaristanski mentalno zaostanati orospii, spored EU standardi i merila..)

taka daa..
ako zajakot dosol na vlast AVTOMATSKI ne stanuva pointeligenten, MORON si e MORON, i ke si ostane takov.
sorosolajnata okolu nego si se -imenkata sama si kazuva Smile
bez razlika sto nekoj misli deka sega tie se vo juris, lajno si e lajno,

a site vmrovci koi kukumjavcat oti ne dobile 345 675 8749 e12 glasovi, neka si kukumjavcat.

se nadevam deka sum seuste vo malata normalna grupa od makedonskiot narod, koj seuste razlikuva idioti od normalni, i bez razlika na vulgarniov mi recnik ( Twisted Evil ) tesko ( se zaebavam: nikogas!) nema da mi izlezat od nisan spomenatite bioloski greski vo Makedonija .

predavnici si se predavnici,so sea, ke im se pika nekoj vo gazot?
....последната работа која нормален македонец му ја замера на Грујо е крадењето, ако воопшто и крадел...
Има момент , сум го спомнал и порано , кога Господ , провидението, случајноста што ли..... брца у вреќата и вади некого за да го стави на место каде има моќ да ВЛИЈАЕ. И  ред е избраниот да биде достоен на честа и да го почитува тоа. Во тој момент нема ни фамилија , ни живот , ни ништо. Добробитот на својот народот е пред се  и по цена на животот. Со штит или на штит е работата. Баткава испадна лигава цица маца. Тоа му замерам барем јас. Каков Зајко какви бејловци. Имаше да ги нема, а не да ми кројат судбина на некакви пржински преговори на кои дури и потпис ставам.. Всушност ни ја скроија капата, а  и капутот. Од денеска сме капут. За 50 години никој нема ни да има појма кој што и како биле Македонија , Македонците и слични трици...
concrete
concrete

Posts : 6980
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by VOL on Пон Окт 16 2017, 21:05

a be ajde..
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by кнез on Вто Окт 17 2017, 08:32

concrete напиша:
VOL напиша:Twisted Evil
de be. de.
pa izgubi VMRO DPMNE, a ne Gruevski Smile
a , kako pogolemiot del od makedonskiot narod, glasase za taa partija a od drugata strana SDS dobi onolku kolku sto dobi, so glasovi od siptarive:
zajko,
-se obiduva da dobie podrska od bugarotatarive- ja eba istorijata im ja prodade.
Bugarija, clenka na NATO i EU, a kako sosed, se bara podrska od niv..
- se obiduva od juznogjupcive da dobie podrska, - ja eba istorijata im ja prodava i niv..
Grcija e mnogu povekje vo NATO i EU od istocnite ni tatari, pa nivnoto "ohi" mnogu mu znaci na zajakot.
- se prodade zajakot i na siptarive: em istorija, em nevideni povlastici, amnestii, dzamii, biznisi, dvojazicnosti, federalizacii.. raboti koi i samite tie oci okokorija koga vidoa kakov mentalno obolen zajak  imaat na masa,,
em KiM em Albanija se mozebi nistaven , faktor, ama vtorive, se vo nato, a ovie domasnive... mu se KLUCEN faktor za da dojde na vlast,so nivnite glasovi dojde.

Grujo: za se sto si prael nelegalno- ke si se istrazi, ako e za sudenje ke si se sudi i taka nataka.
nikoj nema da go zali ako brcnal vo mnogu dzepovi.
nikoj nema da zaplace ili da mu nosi napolitanki ako zavrsi vo zatvor.

poentata e:
ako zajakot pocne so otplata na dolgovi- a tie dolgovi , se NEGOVI, a site nie treba da gi plakjame..
e pa super mi e sto se banjam koga sakam , i niko ne moze da me narece, "banjat" , i dovolno cesto za da ne moze nikoj da me narece "nebanjat"

pak ke kazam, ne e biten ni gruevski ni svitata mu, tuku koi dzukelcinja se javija da dzavkaat, i da mudruvaat 9 vklucuvajki go Krekekenovski, mozda Ljube Ligaviot ke se javi od nekoja wc skolka ( znaat skopjani koj e Ljube Smile )
a moze i LjubGco pederceto ( znaat skopjani i koj bese Kirco Smile ) ke ja izmolne glavata od gazot na Karakacanov ili Dimitrov ( poznatoi bugaristanski mentalno zaostanati orospii, spored EU standardi i merila..)

taka daa..
ako zajakot dosol na vlast AVTOMATSKI ne stanuva pointeligenten, MORON si e MORON, i ke si ostane takov.
sorosolajnata okolu nego si se -imenkata sama si kazuva Smile
bez razlika sto nekoj misli deka sega tie se vo juris, lajno si e lajno,

a site vmrovci koi kukumjavcat oti ne dobile 345 675 8749 e12 glasovi, neka si kukumjavcat.

se nadevam deka sum seuste vo malata normalna grupa od makedonskiot narod, koj seuste razlikuva idioti od normalni, i bez razlika na vulgarniov mi recnik ( Twisted Evil ) tesko ( se zaebavam: nikogas!) nema da mi izlezat od nisan spomenatite bioloski greski vo Makedonija .

predavnici si se predavnici,so sea, ke im se pika nekoj vo gazot?
....последната работа која нормален македонец му ја замера на Грујо е крадењето, ако воопшто и крадел...
Има момент , сум го спомнал и порано , кога Господ , провидението, случајноста што ли..... брца у вреќата и вади некого за да го стави на место каде има моќ да ВЛИЈАЕ. И  ред е избраниот да биде достоен на честа и да го почитува тоа. Во тој момент нема ни фамилија , ни живот , ни ништо. Добробитот на својот народот е пред се  и по цена на животот. Со штит или на штит е работата. Баткава испадна лигава цица маца. Тоа му замерам барем јас. Каков Зајко какви бејловци. Имаше да ги нема, а не да ми кројат судбина на некакви пржински преговори на кои дури и потпис ставам.. Всушност ни ја скроија капата, а  и капутот. Од денеска сме капут. За 50 години никој нема ни да има појма кој што и како биле Македонија , Македонците и слични трици...
Огромниот дел од народот нема или силно или никакво чувство за припадност.А водствата се само слика на тоа.За да работиш за бољитак на својот народ и секој ден да се бодиш и заспиваш со тоа,значи идејата водиља во твојот живот да биде таа,значи да си идеолошки определен.
Прашај ги сите говеда во сите пратии колку се така идеолошки определени.Резултатот ќе биде поразителен.Тоа е нашата слика.Ние народ не сме,кога можат да не тепаат да не убиваат да ни ја кратат слободата во своја држава а никој да не мрдне  ако него лично тоа не го засега и нема некоја материјална добивка од тоа.
А ти збориш за ЧАСТ за ДОСТОИНСТВО ЗА ИДЕОЛОГИЈА.Тоа за овие говеда е сосема друга сфера која тие немаат сетила да ја почувствуваат.

кнез

Posts : 688
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори 2017 - Page 4 Empty Re: Локални избори 2017

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот