ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by Aromana Пон Апр 10 2017, 18:23Последната промена е направена од VOL на Пон Апр 10 2017, 19:32. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Iritation)
Aromana
Aromana

Posts : 3
Join date : 2017-04-10
Age : 47
Location : Cyprus

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by Aromana Пон Апр 10 2017, 18:40

Aromana
Aromana

Posts : 3
Join date : 2017-04-10
Age : 47
Location : Cyprus

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by VOL Пон Апр 10 2017, 19:07

al ti ide ovaj sprski, paogjali smo poagjali,ali nismo krenuli malo nas je proliv spoterao.
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by VOL Пон Апр 10 2017, 19:12

Кој е он-лајн?
Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty
Севкупно има 10 членови он-лајн :: 2 Регистрирани, 1 Скриени и 7 Гости :: 2 Bots
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 29 во Сре Мар 04 2015, 17:18
Aromana
Posts :  2
Join date :  2017-04-10
Age :  42
Location :  Cyprus
jes hau now. Cool
veri prosaisticno


Последната промена е направена од VOL на Саб Јун 03 2017, 12:16. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by Aromana Пон Апр 10 2017, 19:28

Aromana
Aromana

Posts : 3
Join date : 2017-04-10
Age : 47
Location : Cyprus

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by VOL Нед Ное 12 2017, 01:58Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty by defo Yesterday at 12:57


Спремете се доаѓа Живот за сите, за некои во Идриз бегКуде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Icon_smileSimce, skroz si poludel Laughing
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by king Нед Ное 12 2017, 12:21

Разредувачот у бојата лошо делува на главата .... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by VOL Нед Ное 12 2017, 13:50

ma toa moze i lek da mu e, da shmrka razredjivac , teska mu djagnozata.

tuku, toa helankite sto gi nosi mnogu zivcani stanale, nekako vo boite na vinozotito, valjda ne se pazel mnogu kaj ke se nakape, u zarot na
revolucijata i molerskite bitki.
dvajca moi prvi bratucedi, tip "king sajz soferi" uz rakija mi raskazuvaa , deka onaka dodeka rasturale cakal po patot so go pravat Kicevo - Ohrid, se i sesto se iznavidele od pecurkari do biciklisti, ama sarenogajkestiot fufi u helanki u drec zivcani boi odma im zbodel oci, ko so velat " brat'ced, ka ga vidome, nagazime na gas da go sogazime ama izbega u suu'mta"
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by defo Нед Ное 12 2017, 16:32


defo

Posts : 67
Join date : 2015-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by VOL Нед Ное 12 2017, 18:21Последната промена е направена од VOL на Нед Ное 12 2017, 18:44. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by VOL Нед Ное 12 2017, 18:22

ps: ova so PP sam sa samim sobom da si komuniciram pa uste da se zapoznavam ti e vrv Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by VOL Нед Ное 12 2017, 20:24

Laughing oo, vidi vidi, ko nam u goste dosao
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by VOL Вто Ное 28 2017, 23:36

so e ova be Laughing Shocked
olele-lele...
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by VOL Вто Ное 28 2017, 23:55

dobro be, od kaj ispadnaa , od kaj dojdoa ludacive???
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by Shtefica Mimicovska Вто Дек 05 2017, 22:45

idriz beg za sitee. sega sme na vlast !
Shtefica Mimicovska
Shtefica Mimicovska

Posts : 16
Join date : 2017-11-24

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by Laba Пет Jул 06 2018, 21:42

Ахахаха!
оваа е ..ОНА ?


многу ликови овде недостасуваат, што се случува, каде се Smile ?
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени! Empty Re: Куде ми се апчики?полудеа сам, ке поцркам без онија зрнца шарени!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот