ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Remix - Remastered

3 posters

Go down

Remix - Remastered Empty Remix - Remastered

Пишување by king Нед Сеп 18 2016, 16:00

Стари добри работи во нова кожа ....Последната промена е направена од king на Нед Сеп 18 2016, 16:06. Мислењето е променето 1 пати
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by king Нед Сеп 18 2016, 16:01

А тек ова

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by king Нед Сеп 18 2016, 16:02

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by king Нед Сеп 18 2016, 16:05

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by king Сре Ное 23 2016, 23:59

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by king Чет Ное 24 2016, 00:01

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by king Чет Мар 16 2017, 22:33

Голем хит на Јуритмикс во едно поинакво издание

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by VOL Нед Мар 26 2017, 22:06

end nau, samting veri  diferent

majne libe Nena und Kim Vajld
super se... ali suprajz sledi posle duelov Laughing
cek prvo da pouzivame vo dvoecov.. ( retko dobar izbor..)baj d uej Nena e poim za Kim, ali nema veze,  Wink
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by VOL Нед Мар 26 2017, 22:08

a sega  REMIXot na ovaa pesna Laughing Laughing Laughing Laughing


ne gojebat dva posto, si go stancaat do koren Laughing Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by VOL Нед Мар 26 2017, 22:11

nesto retro, koga vekje e Nena spomnataI.... LUFT balonot, Erdogan Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by concrete Нед Мар 26 2017, 22:20

VOL напиша:
nesto retro, koga vekje e Nena spomnataI.... LUFT balonot, Erdogan Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
.....јеботе благи бог не се заебаваат со водениот топ , го оддува човекот... Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Remix - Remastered Empty Re: Remix - Remastered

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот