ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by king on Пон Јун 09 2014, 23:20

Стварно ... од чоекот ни трага ни глас со денови!!!!????

... беше, виде и си отиде ...
работава е ...чао ѓаци ... кој бе е.е... сдсм-оФци ... Very Happy 
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by punter ohrid on Вто Јун 10 2014, 07:27

виде со кого си има работа, крена раце, да не се го губи врмето бадијала, вака ке си остане демек некој експерт и од време на време ке го викаат на некој телевизиски дебати каде ќе мафта со рацете, демек објаснува нешто а публикава не може да го разбере што сака да каже.

punter ohrid

Posts : 95
Join date : 2014-05-21

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by concrete on Чет Јун 12 2014, 19:26

..а бе не заебаајте, замислете на сета беља и Председател ко Пендаровски.. Како сакате кажете, народецов не е до толку будала... Very Happy 
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by king on Сре Сеп 23 2015, 00:22

Ја бе .... жив бил... тоа видеото ... а бе ништо не можев да чујам, пукнав од смеење гледајки го како мафта со раце, глава и тело  .... Twisted Evil Twisted Evil

... чоекон си има големи проблеми со тиковите ...
... да ги турат еден спроти друг и разговараат со онаа ... Секуловска ли беше ... чоек ќе си помисли дека е некој  кик-бокс меч ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by king on Вто Јан 19 2016, 12:42

Добро е ... се уште мрдал изгубениов случај

http://fokus.mk/pendarovski-vleguvame-vo-najteshkata-kriza-po-osamostojuvan-eto/

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by чучулига on Вто Јан 19 2016, 12:44

немој така за чоеко....
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by concrete on Вто Јан 19 2016, 14:25

king напиша:Добро е ... се уште мрдал изгубениов случај

http://fokus.mk/pendarovski-vleguvame-vo-najteshkata-kriza-po-osamostojuvan-eto/
....Македонија никогаш не се нуждаела од џукели. Секогаш ги имало доволно и од разни видови. Понекогаш и некои искубани и болни од безначајност со која не можат да се помират...ко оваа.
Интерсни се џукелите-пророци на судниот ден...кој еве го чекаме поише од 2000 години.., па може сеа ќе дојде , затоа што пендаровски така вика.., кој де ти го знае... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by defo on Вто Јан 19 2016, 16:26

concrete напиша:..а бе не заебаајте, замислете на сета беља и Председател ко Пендаровски.. Како сакате кажете, народецов не е до толку будала... Very Happy   
Народецов е побудала чим го изгласа (макар под присила и со walking dead гласачи) овај фикусов сегашен за Претседател. 
Друго Пендароски не е фаца (условно) ни во СДСМ ни ви државава, беше само кандидат за Претседател на Македонија, дечко кој заради добро познатите (на оние без розови очила) ситуации нестана Претседател на Македонија.  И сосем легитимно негово право е дали ќе се меша во политика или не , се до онај момент дур нема официјална партиска, државна функција. Или евентуално не биде повторно некаков кандидат за нешто.

П.С Кинг смени го насловов на темава Каде е марионетата  Иванов, во услови кога дома му играше сред куќа мечка, а тој се сликаше по Ватикан.
П.П.С И да не знам дали знаете ама во моментов државав ја води ДПМНЕ и Претседател на сите граѓани е некој друг а не Стефо Пендароски.

defo

Posts : 67
Join date : 2015-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by VOL on Вто Јан 19 2016, 16:40

ti  ne svakjas ni sto zboruvas, ama vprocem toa vi e karakteristika Smile Smile 
Народецов е побудала чим го изгласа .............. овај ...сегашен за Претседател. 

budala e narodot kon go izglasal pretsedatelot. kakov takov . no e pretsedatel na Republika Makedonija
 I tvoj, inaku...

budala e narodot, za vas, grst-nedefinirani.,
ne mi e gajle kako ke go narekuvas onoj sto go nekjes. narodot budala nema da go narekuvas.

zatoa sto toj "budala" narod - ZNAE deka za vas- narodot bil "budala"
pa zatoa 10 godini mu go gledate UMNIOT sreden prst na "budaliot narod"...
nekoj E budala ovde. ama narodot sigurno ne e.narodot NACUKUVA do jajca, znaes.. Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16555
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by defo on Вто Јан 19 2016, 17:02

VOL напиша:ti  ne svakjas ni sto zboruvas, ama vprocem toa vi e karakteristika Smile Smile 
Народецов е побудала чим го изгласа .............. овај ...сегашен за Претседател. 

budala e narodot kon go izglasal pretsedatelot. kakov takov . no e pretsedatel na Republika Makedonija
 I tvoj, inaku...

budala e narodot, za vas, grst-nedefinirani.,
ne mi e gajle kako ke go narekuvas onoj sto go nekjes. narodot budala nema da go narekuvas.

zatoa sto toj "budala" narod - ZNAE deka za vas- narodot bil "budala"
pa zatoa 10 godini mu go gledate UMNIOT sreden prst na "budaliot narod"...
nekoj E budala ovde. ama narodot sigurno ne e.narodot NACUKUVA do jajca, znaes.. Twisted Evil
Ок е *********, ова го слушам и читам од дамна.......ама народецов не го изгласа него на сила беше донесен со гласачи од пустец и walking dead гласачи.

!
чучулига

defo

Posts : 67
Join date : 2015-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by VOL on Вто Јан 19 2016, 17:12

.. a ti tie glasaci ne mozes da gi smislis, zatoa sto se pogolemi makedonci od takvite ko vas..
plus glasaat za onoj so ke im frli guma za spasuvanje , e jebi ga , ne vi tekna , na toa , dodeka tie bea na vodata, takvite ko vas, cicaa gazoza so slamka na brodot, mislejki deka se edinstveni na povrsinata, neli...

e pa ke glasaat,
sedi-kec.
popraven-malo morgen.posto na 24 april sesijata e zafatena- za uste eden kec
VOL
VOL

Posts : 16555
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само? Empty Re: Го видел ли некој С. Пендаровски ... кај ли се изгуби само?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот