ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Известување!!!

+9
Centarec
Sahara raj
хан Ацо
OSA
concrete
кнез
YAS
punter ohrid
king
13 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by king Саб Јан 10 2015, 16:31

Остана уште...

centarec
и
кнез

да се изјаснат дали прифаќаат да бидат модератори на МАКЕДОНСКА ПОЛИТИКА  подфорумот ...

сакале јавно, сакале по ПП

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by king Пон Јан 12 2015, 10:17

king ne e повеќе модератор на подфорумов

чучулига е нов модератор

поканата до двата члена од погорниот пост ... се уште важи...
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by кнез Сре Јан 14 2015, 08:49

Кинг фала пријателе на довербата,ама ти си одличен модератор а јас не се разбирам во тоа,па зошто би менувале нешто што е добро. Very Happy

кнез

Posts : 688
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by чучулига Сре Јан 14 2015, 10:47

Оти кингот не е поќе модератор, јас сум... В.Д.модератор ... а јас сакам исто ко кингот,ти и центарец да бидите модератори на политика...

најљубезно ве замолувам двајцата!!! дај не бидете недруштвени!

Smile
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by Centarec Сре Јан 14 2015, 11:05

фала на поканата но не.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by чучулига Сре Јан 14 2015, 11:09

Центарец...недруштвен еден!!!

Sad
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by чучулига Сре Јан 14 2015, 15:53

Џамбо и Вол

Оф топик постовите на темата На денешен ден: од македонската историја ви се избришани.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 23:27

Laba и concrete

стрип-муабетите ви се во темата за стрпови, ваму
 
https://veternica.macedonianforum.net/t37p15-topic
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by чучулига Нед Фед 08 2015, 01:24

Сите постови на темата ФСП - Форум на Слободумни Македонци си добија засебна тема

оваа

https://veternica.macedonianforum.net/t227-topic
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by чучулига Чет Фед 12 2015, 13:00

Од темата за штрајот на Сонк, одделени се постови во нова тема во подфорум Историја.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by чучулига Пет Фед 13 2015, 09:15

Избришани се офтопици на темата Договор за добрососедство и темата е привремено заклучена.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by king Пет Фед 13 2015, 10:07

Фири е многу блиску да повторно одФИРИ од форумот ... без трага

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by чучулига Пет Фед 13 2015, 20:56

Постови од темата за штрајкот на СОНК се преместени во темата Македонско образование.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by king Сре Фед 18 2015, 20:23

Темата
Политичко обложување

..отиде во СТАРТ МАГАЗИН

https://veternica.macedonianforum.net/t243-topic

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by king Саб Фед 28 2015, 01:33

Пред да отворите нова тема погледнете дали веќе постои слична тема!

Тоа сега засега со оглед на бројот теми и не е толку тешко ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 00:38

publikume, malce go potsreduvame forumot za Zaev, ke bide vraten vo ispravna sostojba..
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by king Пон Мар 16 2015, 03:29

Темата

https://veternica.macedonianforum.net/t258-topic

... пошто некој сака да се бави со гатање а не со политика на подфорум Политика ...
... оди у Старт Магазин ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by VOL Сре Мар 18 2015, 14:39

Forumot politika, e za, politika.slobodata na izrazuvanje, e maksimalna, a tolerancijata za off topicite ozvoluva sekoj da kaze nesto i von temata.
ako imate zelbi za novi temi, slobodno.
no ne vo politika, ako nemaat vrska so temata.
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by VOL Чет Мар 19 2015, 11:01

Temata , "Makedonija nemala sansi za vlez vo EU" e premestena po zelba od postavuvacot na temata Han Aco, na drug forum.
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by VOL Чет Мар 19 2015, 15:31

Otvorena e soodvetna tema za stranskite vlijanija vo Makedonija..
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by VOL Саб Мар 21 2015, 18:12

makedonska politika , e oslobodena od oftopicite, na baranje na clenstvoto..
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by VOL Саб Мар 28 2015, 11:57

imame nova tema..za Pretsedatel/i na RM..
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by VOL Сре Апр 08 2015, 23:45

temata Turski tok e olesneta.. za dobar del offtopici..ne se izbrisani, ete gi vo meanata.
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by king Нед Апр 19 2015, 20:41

Членот „ОЅА“ може да престане да досадува и бара бришење на постовите од членот „оѕа“ ...тие се два различни ника што се гледа и од начинот на кој се напишани никовите a тоа такви никови не се забранети на ниеден форум...

БРИШЕЊЕ НЕМА ДА ИМА!

Друго ..членот „ОЅА“ по се изгледа мисли дека сме заборавиле дека имаше регистрирано клон ник „zlatna“ ( со инспиративен имајл zlatnaputka@....  ) и лупаше нешто без везе ...

еве пример каде zlatna-та т.е. дуплиот ник на ОЅА ..... обвинува друг ...


Известување!!! - Page 3 O93lec

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by VOL Вто Мај 12 2015, 23:08

"Vol" is back.eden del , seuste.

poleka malce so toa prepucavanjeto po linija na licni kompleksi,zbog zaradi odrzavanje zdrav razum.

hepi prestoj na Veternica so bi rekle nekoi..
..da ne se sankcionirame pa posle zalopojki Wink
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Известување!!! - Page 3 Empty Re: Известување!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот