ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фабрика и фалц лични карти

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by concrete on Нед Дек 27 2015, 09:20

кнез напиша:Времето за Грујо да покаже муда одамна помина,единствено оставам ако ти нешто гледаш што јас не можам да го видам.
..поаѓам од претпоставката , повеќе се фаќам за сламка дека : ГОТОВО Е ТОГАШ КОГА Е ГОТОВО...  Smile
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by king on Нед Дек 27 2015, 21:02

аааааа жива била...

http://plusinfo.mk/vest/52552/shekjerinska-za-24-vesti-falisfikatot-e-dogovoren-vo-kabinetot-na-gruevski

... толку многу глупости на толку мал простор ретко се гледа ...
...невешто дефокусирање ....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by king on Нед Јан 03 2016, 14:28

Фабриката за афери во стечајhttp://republika.mk/?p=535571

фОТКАТА .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by чучулига on Сре Јан 06 2016, 10:24

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by concrete on Сре Јан 06 2016, 10:41

ти драга Чучулиге очигледно никогаш не си чула за ТЕХНИЧКА АДРЕСА??? Па те понесуваат овие сдсм балаезгарии и веќе досадни просеравањеа иницирани од американските кошери и ЕУ прдофилистичарите..
Ако малку загребеш во работите ќе дознаеш на пример дека СИТЕ и со букви сите , лични карти и пасоши издадени на Македонци во Бугарија се на 2-3 адреси во Благоевград и Ќустендил. И никој во ЕУ администрацијата не прави проблем од тоа.
Суверено право на Македонија е да дава лични карти и други патни исправи на секој Македонец независно каде во светот живее, ако нема ниедна друга легална причина на дадена личност да не ја издаде. И не мора никому да реферира за тоа.
Нормално освен на љигавите соросоидни џукели и мразачи на македонскиот народ кои себе се нарекуваат во моментов ....опозиција... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by VOL on Сре Јан 06 2016, 15:52

interensno, ovaa paralelava so bugarskive lk..drzi voda. hm..
VOL
VOL

Posts : 16555
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by king on Саб Јан 09 2016, 13:23


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by VOL on Саб Јан 09 2016, 13:32

More neka isteraat do kraj.da se znae.koj e koj pa koj saka neka bide.
VOL
VOL

Posts : 16555
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by king on Вто Јан 26 2016, 11:06

Упсс
хихихи

http://www.telegraf.mk/aktuelno/Makedonija/339531-tepihot-gi-otkri-fabrikata-za-lazni-pasosi-bila-vo-domot-na-causot-videofoto


.... сега уште да ја најдат„босата нога“ Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by VOL on Вто Јан 26 2016, 12:31

more da ne se zabode trn u taa bosa noga....
VOL
VOL

Posts : 16555
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by VOL on Вто Јан 26 2016, 12:36

VOL
VOL

Posts : 16555
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by concrete on Вто Јан 26 2016, 13:12

..ти бе уште по зеко , ...зеко е минато свршено.., сеа гледај по Грујо тој се размафтал па му треба врата од два метра ширина за да пројде, а вративе на избирачки места по DIN..., нема да го соберат да помине...
...сигурно си забележал дека ни дамата со Прада нигде ја нема...
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by king on Чет Јан 28 2016, 22:28


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Фабрика и фалц лични карти - Page 2 Empty Re: Фабрика и фалц лични карти

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот